KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VALGA FC WARRIOR (2013)
Esindaja: Meelis Kuivits (tel. 58077144)
Margus Kuivits (tel. 5587109)
Treener: Meelis Kuivits (tel. 58077144)
Koduväljak: Valga Kungla kunstmurustaadion
Koduväljaku aadress: Kungla tn 26, Valga
Internet:
Email: fcw.warrior@mail.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm must valge must-valge
1. varuvorm must must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roheline must must
1. varuvorm
2. varuvorm

1VVAkkus, Aivo07.06.1996EestiETM
2KBotarov, Jevgeni11.02.1994ETM
3KGrants, Imants09.06.1995Läti
4PKIvanov, Mark06.02.1994EestiETM
5KJärvmägi, Hans Valeri05.03.1997EestiETM
6VVKangro, Andrei130.06.1975EestiETM
7PKKuivits, Meelis09.08.1975EestiETM
8PKKuldkepp, Aleksander17.03.1997EestiETM
9Kurdgelia, Giorgi05.09.1988EestiETM
10PKKušnarjov, Aleksei09.04.1997EestiETM
11Laidla, Toivo20.02.1974EestiETM
12PKLjutkin, Aleksandr03.01.1988EestiETM
13RPKLuketša, Gergey09.05.1993EestiETM
14Noskovs, Aleksandrs03.12.1984Läti
15PKOleškevitš, Aleksandr29.06.1993ETM
16KPaidra, Reimo05.08.1987EestiETM
17KPavlov, Sergei20.06.1980EestiETM
18Pavulins, Raimonds20.05.1991Läti
19Pavulinš, Klavs15.12.1988Läti
20Pikalovs, Sergejs08.06.1990Läti
21VasKPindma, Priit21.09.1981EestiETM
22Raevski, Roman12.03.1991EestiETM
23KTaits, Siimar14.12.1991EestiETM
24Thielemann, Sergei26.01.1979EestiETM
25RTorm, Mario02.04.1985EestiETM
26RTšernõhh, Artjom08.05.1986EestiETM
27Valk, Raiko16.08.1986EestiKTMETM
28Vähi, Taavi Sven14.04.1998EestiETM
29KVända, Marek07.02.1989EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Akkus, Aivo32326
Kangro, Andrei32225
Botarov, Jevgeni31922
Ivanov, Mark31922
Kuldkepp, Aleksander21820
Kušnarjov, Aleksei21618
Vända, Marek21618
Raevski, Roman21517
Järvmägi, Hans Valeri31316
Grants, Imants11516
Tšernõhh, Artjom11516
Taits, Siimar11415
Pindma, Priit21315
Ljutkin, Aleksandr21113
Oleškevitš, Aleksandr21012
Luketša, Gergey099
Paidra, Reimo189
Pavulinš, Klavs088
Pavlov, Sergei178
Thielemann, Sergei066
Laidla, Toivo066
Pavulins, Raimonds066
Valk, Raiko145
Kurdgelia, Giorgi044
Noskovs, Aleksandrs022
Kuivits, Meelis022
Vähi, Taavi Sven112
Torm, Mario101
Pikalovs, Sergejs101
NimiKarikasLiigadKokku
Akkus, Aivo27018602130
Ivanov, Mark27017101980
Botarov, Jevgeni27015891859
Kangro, Andrei21714961713
Kuldkepp, Aleksander15114791630
Vända, Marek18013481528
Raevski, Roman18012751455
Grants, Imants9013091399
Tšernõhh, Artjom9012731363
Taits, Siimar9012601350
Järvmägi, Hans Valeri27010611331
Ljutkin, Aleksandr160796956
Oleškevitš, Aleksandr121693814
Paidra, Reimo90705795
Pavlov, Sergei90630720
Pavulinš, Klavs0720720
Luketša, Gergey0529529
Pavulins, Raimonds0516516
Kušnarjov, Aleksei79428507
Thielemann, Sergei0469469
Valk, Raiko90360450
Kurdgelia, Giorgi0337337
Pindma, Priit45281326
Laidla, Toivo0220220
Kuivits, Meelis0180180
Vähi, Taavi Sven9025115
Pikalovs, Sergejs90090
Noskovs, Aleksandrs04141
Torm, Mario37037
NimiKarikasLiigadKokku
Raevski, Roman21820
Ivanov, Mark11213
Kuldkepp, Aleksander145
Vända, Marek134
Pavlov, Sergei134
Kangro, Andrei022
Botarov, Jevgeni022
Kurdgelia, Giorgi022
Valk, Raiko022
Taits, Siimar011
Paidra, Reimo011
Kušnarjov, Aleksei011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ivanov, Mark167
Botarov, Jevgeni066
Thielemann, Sergei055
Vända, Marek134
Tšernõhh, Artjom044
Paidra, Reimo123
Kangro, Andrei123
Pindma, Priit022
Taits, Siimar022
Grants, Imants022
Pavulins, Raimonds022
Pavulinš, Klavs022
Akkus, Aivo011
Kurdgelia, Giorgi011
Ljutkin, Aleksandr011
Raevski, Roman011
Laidla, Toivo011
Luketša, Gergey011
Valk, Raiko011
NimiKarikasLiigadKokku
Luketša, Gergey011
Thielemann, Sergei011
Tšernõhh, Artjom011
Kurdgelia, Giorgi011
Botarov, Jevgeni011
 











 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.