KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV (2013)
Esindaja: Marko Pärnpuu (tel. 56897215)
Treener: Marko Pärnpuu (tel. +372 5662 5056)
Koduväljak: Kalevi Keskstaadion
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Duubel:JK Tallinna Kalev II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Valge Must Sinine
1. varuvorm Sinine Must Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Kollane Must Kollane
1. varuvorm Hall Must Must
2. varuvorm

1Hansberg, Hans-Kristjan06.05.1996EestiKTMETM
2Heintare, Egert13.05.1992EestiKTMETM
3Ingermann, Kevin06.07.1993EestiETM
4Kahr, Marek09.12.1981EestiKTMETM
5Koger, Nikita06.05.1994EestiKTMETM
6Kukebal, Johannes19.07.1993EestiETM
7Kõiv, Mike06.09.1995EestiKTMETM
8Kägo, Risto04.08.1989EestiETM
9Mõttus, Tauno27.06.1995EestiETM
10Niinepuu, Mart-Mattis23.07.1992EestiETM
11Pajula, Kuldar10.02.1987EestiETM
12Paponov, Maksim11.06.1990EestiETM
13Savitski, Aleksei03.10.1985EestiKTMETM
14Savitski, Daniil04.05.1989EestiETM
15Sillaste, Ats08.04.1988EestiETM
16Sillaste, Mikk01.03.1987EestiETM
17Stüf, Edwin30.07.1989EestiETM
18Šišic, Aladin28.09.1991BIH
19Teino, Sten02.04.1991EestiKTMETM
20Tripkovic, Stefan 27.07.1993Serbia
21Tšegodajev, Martin30.11.1990EestiETM
22Tšernei, Nikita08.12.1991EestiKTMETM
23Valge, Ian-Erik12.08.1991EestiKTMETM
24Vazquez Evuy, Daniel11.03.1985Hispaania
25Välja, Lauri25.05.1995EestiETM
26Whalen, Sean Tremaine16.02.1981Ameerika Ühendriigid
NimiKarikasLiigadKokku
Sillaste, Ats23436
Tšegodajev, Martin23234
Šišic, Aladin23133
Vazquez Evuy, Daniel22931
Sillaste, Mikk22628
Savitski, Daniil22527
Kägo, Risto22426
Whalen, Sean Tremaine12324
Paponov, Maksim21820
Tripkovic, Stefan 21820
Kukebal, Johannes11920
Altundag, Fatih11617
Stepanjan, Alen01616
Heintare, Egert01616
Tomson, Rasmus01616
Liivamägi, Elvis11516
Savitski, Aleksei21416
Välja, Lauri11415
Koger, Nikita01414
Niinepuu, Mart-Mattis11112
Koca, Yasar01111
Hansberg, Hans-Kristjan088
Ingermann, Kevin088
Yapici, Serhat088
Tšernei, Nikita077
Stüf, Edwin066
Karu, Sander156
Sepp, Alex Sander134
Kõiv, Mike033
Mõttus, Tauno033
Monakov, Ilja033
Kahr, Marek033
Naariste, Aleksei022
Rõivassepp, Kristjan011
NimiKarikasLiigadKokku
Sillaste, Ats18030093189
Tšegodajev, Martin18027982978
Vazquez Evuy, Daniel18026102790
Šišic, Aladin18024782658
Savitski, Daniil18022502430
Sillaste, Mikk18020302210
Kägo, Risto12418501974
Tripkovic, Stefan 14416031747
Kukebal, Johannes9016351725
Paponov, Maksim16514711636
Liivamägi, Elvis9013461436
Whalen, Sean Tremaine6913171386
Altundag, Fatih6713151382
Stepanjan, Alen011731173
Välja, Lauri211161118
Niinepuu, Mart-Mattis0990990
Koca, Yasar0990990
Tomson, Rasmus0989989
Heintare, Egert0953953
Koger, Nikita0717717
Ingermann, Kevin0633633
Savitski, Aleksei111516627
Yapici, Serhat0609609
Hansberg, Hans-Kristjan0320320
Karu, Sander23240263
Tšernei, Nikita0236236
Kahr, Marek0100100
Stüf, Edwin09696
Naariste, Aleksei07373
Kõiv, Mike06060
Sepp, Alex Sander153752
Monakov, Ilja04747
Mõttus, Tauno03131
Rõivassepp, Kristjan022
NimiKarikasLiigadKokku
Paponov, Maksim2810
Tripkovic, Stefan 279
Šišic, Aladin088
Sillaste, Ats134
Kägo, Risto033
Tšegodajev, Martin022
Vazquez Evuy, Daniel101
Välja, Lauri011
Koca, Yasar011
Liivamägi, Elvis011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kägo, Risto02626
Vazquez Evuy, Daniel01414
Šišic, Aladin178
Tripkovic, Stefan 167
Koca, Yasar066
Sillaste, Ats066
Liivamägi, Elvis156
Sillaste, Mikk055
Paponov, Maksim145
Yapici, Serhat055
Altundag, Fatih145
Tšegodajev, Martin033
Stepanjan, Alen033
Välja, Lauri022
Savitski, Aleksei112
Whalen, Sean Tremaine022
Savitski, Daniil112
Ingermann, Kevin011
Hansberg, Hans-Kristjan011
NimiKarikasLiigadKokku
Kägo, Risto077
Yapici, Serhat011
Vazquez Evuy, Daniel011
Tšegodajev, Martin011
Stepanjan, Alen011
Savitski, Aleksei011
Tripkovic, Stefan 011
Paponov, Maksim011
Savitski, Daniil101
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.