KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PAIDE LINNAMEESKOND (2012)
Esindaja: Jaanus Pruuli (tel. 5033145)
Veiko Veskimäe (tel. 5143866)
Treener: Meelis Rooba (tel. 56289822)
Koduväljak: Paide linnastaadion
Koduväljaku aadress: Kooli 1, Paide
Internet: www.paidelinnameeskond.ee
Email: info@paidelinnameeskond.ee
Duubel:Paide Linnameeskond II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm sinine-punane sinine sinine
1. varuvorm valge sinine valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must must
1. varuvorm hall must must
2. varuvorm hall must valge

1KAllas, Teet202.06.1977EestiETM
2KAnso, Tambet1510.09.1989EestiETM
3REllram, Lauri918.02.1984EestiKTMETM
4PKEteria, Tengiz2211.12.1989Gruusia
5RGoldberg, Stanislav1630.10.1992EestiETM
6Ištšuk, Mihail23.09.1986EestiETM
7VVKaalma, Martin114.04.1977EestiETM
8PKKald, Rauno711.03.1991EestiKTMETM
9PKKõll, Ervin818.03.1989EestiKTMETM
10PKLeht, Richard1915.04.1993EestiETM
11Lehtonen, Ville Oskari22.01.1990Soome
12KLomp, Timo526.07.1988EestiKTMETM
13KMägi, Andre1314.01.1988EestiKTMETM
14KNõmme, Mait401.07.1983EestiETM
15VVOrgla, Aiko1224.05.1987EestiETM
16PKPuhke, Rene616.08.1994EestiETM
17PKReinsoo, Eerik2512.05.1988EestiETM
18RRõivassepp, Sander1423.08.1990EestiETM
19RTikenberg, Tiit1028.01.1983EestiETM
20KTubarik, Carl331.07.1981EestiKTMETM
21Ustaal, Martin06.02.1993EestiETM
22VVUusküla, Rauno2106.02.1977EestiKTMETM
23Vanna, Tõnis05.06.1984EestiETM
24RVarendi, Lauri1729.12.1988EestiKTMETM
25Veis, Andrei06.04.1990EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Tubarik, Carl43438
Kald, Rauno43135
Goldberg, Stanislav43135
Reinsoo, Eerik43135
Eteria, Tengiz43034
Rõivassepp, Sander43034
Mägi, Andre42933
Orgla, Aiko23032
Tikenberg, Tiit42731
Lomp, Timo42731
Varendi, Lauri12627
Kõll, Ervin32326
Nõmme, Mait12122
Voolaid, Karel02222
Vanna, Tõnis21517
Ustaal, Martin01313
Puhke, Rene21012
Rooba, Urmas11112
Ištšuk, Mihail1910
Leht, Richard189
Veis, Andrei189
Allas, Teet099
Kaalma, Martin167
Lehtonen, Ville Oskari077
Ellram, Lauri246
Stepanjan, Alen123
Kööp, Rauno022
Anso, Tambet011
Uusküla, Rauno101
Seire, Karel011
NimiKarikasLiigadKokku
Tubarik, Carl36030153375
Reinsoo, Eerik31525762891
Orgla, Aiko18027002880
Mägi, Andre29024402730
Lomp, Timo36023622722
Goldberg, Stanislav24223612603
Kald, Rauno27822932571
Eteria, Tengiz36021632523
Tikenberg, Tiit28018322112
Kõll, Ervin27018142084
Rõivassepp, Sander22318312054
Nõmme, Mait9015941684
Vanna, Tõnis18013501530
Varendi, Lauri2814601488
Voolaid, Karel013191319
Rooba, Urmas45837882
Ustaal, Martin0752752
Allas, Teet0677677
Kaalma, Martin90540630
Ištšuk, Mihail90398488
Veis, Andrei0487487
Puhke, Rene84202286
Leht, Richard45221266
Lehtonen, Ville Oskari0215215
Ellram, Lauri34101135
Uusküla, Rauno90090
Kööp, Rauno06161
Stepanjan, Alen26834
Seire, Karel01616
Anso, Tambet01515
NimiKarikasLiigadKokku
Goldberg, Stanislav3710
Mägi, Andre145
Tikenberg, Tiit235
Rõivassepp, Sander044
Varendi, Lauri224
Kõll, Ervin123
Eteria, Tengiz022
Tubarik, Carl022
Reinsoo, Eerik112
Nõmme, Mait112
Ištšuk, Mihail011
Allas, Teet011
Voolaid, Karel011
Uusküla, Rauno101
Veis, Andrei011
Rooba, Urmas011
Vanna, Tõnis101
Kald, Rauno101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Reinsoo, Eerik01212
Nõmme, Mait099
Vanna, Tõnis246
Mägi, Andre156
Tubarik, Carl156
Kald, Rauno066
Kõll, Ervin044
Allas, Teet044
Eteria, Tengiz123
Ustaal, Martin033
Goldberg, Stanislav033
Lomp, Timo022
Varendi, Lauri022
Voolaid, Karel011
Rõivassepp, Sander011
Rooba, Urmas011
Tikenberg, Tiit011
Puhke, Rene011
Ištšuk, Mihail011
NimiKarikasLiigadKokku
Reinsoo, Eerik022
Nõmme, Mait011
Tikenberg, Tiit011
Kõll, Ervin011
Vanna, Tõnis101
 











 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.