KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
SJK LEISI (2013)
Esindaja: Tiit Põlluäär (tel. 53400814)
Treener: Jan Važinski (tel. 5669 2777)
Koduväljak: Leisi staadion
Koduväljaku aadress: Leisi alevik
Internet: www.fckuressaare.ee/saaremaa-jk
Email: info@fckuressaare.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane/sinine must/sinine kollane/sinine
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1Aus, Andre11.05.1995EestiETM
2Jõgi, Olev Sten Erik14.09.1997EestiETM
3Kallas, Kristo02.01.1995EestiKTMETM
4Kruuser, Karel31.08.1996EestiKTMETM
5Loorpuu, Artur10.01.1994EestiKTMETM
6Mandel, Kert05.10.1997EestiKTMETM
7Noot, Tanel05.01.1997EestiETM
8Pukk, Ott11.11.1996EestiKTMETM
9Põld, Joonas24.12.1993EestiKTMETM
10Põld, Jüri21.02.1995EestiETM
11Põld, Lauri21.02.1995EestiETM
12Põlluäär, Kaspar31.07.1993EestiETM
13Põlluäär, Sander06.01.1991EestiETM
14Põlluäär, Tiit21.10.1988EestiETM
15Põlluäär, Tõnis04.02.1986EestiETM
16Rand, Merlis25.11.1994EestiETM
17Reiska, Priit03.01.1970EestiETM
18Riim, Karl03.05.1996EestiKTMETM
19Roes, Elari15.07.1990EestiETM
20Rumm, Mairo06.06.1986EestiETM
21Ränk, Timo11.12.1993EestiETM
22Saar, Kaupo22.06.1990EestiETM
23Timm, Ahto06.04.1993EestiKTMETM
24Vendel, Mihkel 28.09.1993EestiETM
25Õitspuu, Karel31.12.1992EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Jõgi, Olev Sten Erik21820
Aus, Andre21719
Põld, Joonas21618
Kruuser, Karel11617
Salong, Priit11617
Põlluäär, Tiit21416
Põlluäär, Sander01515
Saar, Kaupo11415
Suluste, Priit21214
Põlluäär, Tõnis01212
Õitspuu, Karel01111
Reiska, Priit099
Kallas, Kristo099
Põld, Jüri189
Vendel, Mihkel 268
Riim, Karl167
Roes, Elari077
Pukk, Ott077
Ränk, Timo167
Põld, Lauri156
Põlluäär, Kaspar055
Noot, Tanel044
Liiv, Keito134
Loorpuu, Artur134
Villsaar, Karl Oskar044
Rand, Merlis134
Timm, Ahto022
Rumm, Mairo022
Berens, Rasmus112
Mandel, Kert022
Mölder, Maikko011
Kilter, Illimar011
Vatsfeld, Laur101
Pruul, Mario011
NimiKarikasLiigadKokku
Aus, Andre18015301710
Jõgi, Olev Sten Erik13512861421
Põld, Joonas13512341369
Salong, Priit4513181363
Kruuser, Karel4513091354
Põlluäär, Sander013501350
Saar, Kaupo9012051295
Põlluäär, Tiit1359761111
Suluste, Priit1359371072
Põlluäär, Tõnis0971971
Õitspuu, Karel0889889
Põld, Jüri90720810
Kallas, Kristo0810810
Vendel, Mihkel 180515695
Pukk, Ott0630630
Reiska, Priit0609609
Riim, Karl90481571
Ränk, Timo90459549
Roes, Elari0485485
Põld, Lauri90379469
Põlluäär, Kaspar0420420
Loorpuu, Artur90270360
Villsaar, Karl Oskar0325325
Liiv, Keito90208298
Rand, Merlis90100190
Noot, Tanel0187187
Berens, Rasmus9090180
Mandel, Kert0180180
Timm, Ahto0117117
Rumm, Mairo0115115
Pruul, Mario09090
Vatsfeld, Laur90090
Mölder, Maikko09090
Kilter, Illimar05555
NimiKarikasLiigadKokku
Ränk, Timo044
Kruuser, Karel033
Jõgi, Olev Sten Erik033
Põld, Jüri213
Õitspuu, Karel033
Suluste, Priit123
Saar, Kaupo011
Reiska, Priit011
Kallas, Kristo011
Liiv, Keito011
Põlluäär, Tiit011
Riim, Karl101
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Kallas, Kristo044
Vendel, Mihkel 112
Rand, Merlis112
Põlluäär, Sander022
Põlluäär, Tiit022
Jõgi, Olev Sten Erik011
Liiv, Keito011
Põld, Jüri011
Õitspuu, Karel011
Roes, Elari011
Berens, Rasmus011
Timm, Ahto011
Kruuser, Karel011
NimiKarikasLiigadKokku
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.