KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
LASNAMäE FC AJAX (2013)
Esindaja: Boriss Dugan (tel. 522 1237)
Andrei Arhipov (tel. 58955101)
Treener: Boriss Dugan (tel. 6350623)
Koduväljak: Ajaxi staadion
Koduväljaku aadress: Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
Internet: www.fcajax.ee
Email: boriss.dugan@tlmk.ee
Duubel:Lasnamäe FC Ajax II

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm kollane kollane kollane
1. varuvorm sinine sinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm kollane kollane kollane
1. varuvorm sinine sinine sinine
2. varuvorm

1RArhipov, Andrei13.05.1988EestiKTMETM
2Brõtkin, Juri02.06.1987EestiETM
3KDi Lorenzo, Pavel29.12.1985EestiKTMETM
4KFuksov, Valentin19.01.1977VenemaaETM
5Gerasimov, Vladimir11.12.1989-KTMETM
6VVGruzdov, Stanislav104.10.1984ETM
7Hodorkin, Andrei24.03.1984ETM
8KIvanov, Sergei28.02.1985KTMETM
9KJarjomenko, Sergei09.08.1986EestiKTMETM
10RKobjakov, Andrei23.03.1985EestiKTMETM
11KKobjakov, Sergei13.03.1981MääratlemataETM
12KKondratenko, Sergei08.10.1985KTMETM
13PKLjapin, Ilja21.07.1985EestiETM
14PKMihhasev, Vitali07.06.1974-KTMETM
15Mjagkov, Andrei14.02.1984EestiETM
16PKMussajev, Šamil03.10.1983MääratlemataKTMETM
17KMürkhain, Rain22.03.1996EestiKTMETM
18RNjatin, Dmitri08.11.1988-ETM
19PKPapichyts, Dzmitry19.11.1981ValgeveneKTM
20PKPlotnikov, Igor12.01.1992-KTMETM
21PKPolišnin, Sergei29.12.1984EestiETM
22Potapov, Konstantin06.05.1995EestiETM
23PKStarodub, Aleksandr21.04.1989EestiKTMETM
24Stepuk, Aleksandr29.04.1984EestiETM
25KStružkin, Andrei18.09.1974EestiETM
26PKSukov, Roman19.03.1984-ETM
27Šustrov, Ilja01.02.1989EestiETM
28PKŽavoronkov, Konstantin22.12.1991-KTMETM
29RTasso, Sergei09.09.1984EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Gruzdov, Stanislav52227
Mihhasev, Vitali52227
Mussajev, Šamil42327
Ljapin, Ilja52227
Kobjakov, Sergei42226
Mürkhain, Rain52025
Tasso, Sergei42125
Papichyts, Dzmitry51722
Kondratenko, Sergei21820
Polišnin, Sergei31720
Jarjomenko, Sergei31619
Šustrov, Ilja51419
Brõtkin, Juri51318
Starodub, Aleksandr21315
Stepuk, Aleksandr21315
Kobjakov, Andrei31114
Stružkin, Andrei01414
Potapov, Konstantin01212
Di Lorenzo, Pavel3811
Njatin, Dmitri1910
Gerasimov, Vladimir044
Tšistjakov, Dmitri033
Fuksov, Valentin022
Mjagkov, Andrei112
Ivanov, Sergei011
Shahmarov, Mammad011
NimiKarikasLiigadKokku
Gruzdov, Stanislav45019802430
Kobjakov, Sergei36019802340
Tasso, Sergei36018902250
Ljapin, Ilja40917492158
Mussajev, Šamil27617822058
Papichyts, Dzmitry38113621743
Kondratenko, Sergei18014751655
Jarjomenko, Sergei18414061590
Brõtkin, Juri45010361486
Mürkhain, Rain29210791371
Stepuk, Aleksandr18010881268
Starodub, Aleksandr1439471090
Šustrov, Ilja281697978
Stružkin, Andrei0931931
Mihhasev, Vitali291629920
Polišnin, Sergei121786907
Kobjakov, Andrei225659884
Potapov, Konstantin0765765
Njatin, Dmitri58620678
Di Lorenzo, Pavel270246516
Gerasimov, Vladimir0290290
Fuksov, Valentin0146146
Tšistjakov, Dmitri0139139
Mjagkov, Andrei392766
Ivanov, Sergei04848
Shahmarov, Mammad033
NimiKarikasLiigadKokku
Tasso, Sergei62531
Ljapin, Ilja358
Njatin, Dmitri156
Starodub, Aleksandr066
Kobjakov, Andrei156
Mussajev, Šamil055
Potapov, Konstantin055
Papichyts, Dzmitry123
Mihhasev, Vitali033
Kobjakov, Sergei123
Kondratenko, Sergei022
Polišnin, Sergei022
Jarjomenko, Sergei011
Stepuk, Aleksandr101
NimiKarikasLiigadKokku
Ljapin, Ilja101
NimiKarikasLiigadKokku
Brõtkin, Juri235
Kobjakov, Sergei055
Tasso, Sergei044
Mussajev, Šamil044
Papichyts, Dzmitry044
Stepuk, Aleksandr033
Kondratenko, Sergei033
Polišnin, Sergei033
Šustrov, Ilja022
Di Lorenzo, Pavel112
Tšistjakov, Dmitri022
Stružkin, Andrei022
Jarjomenko, Sergei022
Mürkhain, Rain011
Kobjakov, Andrei011
Ljapin, Ilja011
Mihhasev, Vitali101
Njatin, Dmitri011
NimiKarikasLiigadKokku
Brõtkin, Juri101
Kobjakov, Sergei101
Papichyts, Dzmitry011
 







 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.