KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV II (2013)
Esindaja: Daniel Meijel (tel. 5533072)
Treener: Daniel Meijel (tel. 436 401)
Koduväljak: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Põhimeeskond:JK Tallinna Kalev
Duubel:JK Tallinna Kalev III

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Must Must Must
1. varuvorm Valge Must Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm punane must punane
1. varuvorm kollane must kollane
2. varuvorm

1Alijev, Rejal14.06.1989-ETM
2Kõrtsmik, Christian07.02.1991EestiKTMETM
3Lilleorg, Juhan26.01.1994EestiKTMETM
4Mõistlik, Mikk Mario01.09.1986EestiKTMETM
5Naariste, Aleksei30.11.1989EestiETM
6Niinlaub, Henry15.10.1992EestiETM
7Paal, Innar30.06.1994EestiETM
8Peinar, Patrick22.10.1995EestiKTMETM
9Reelo, Sander10.03.1985EestiETM
10Rump, Ragnar12.09.1991EestiETM
11Rõivassepp, Kristjan19.07.1981EestiETM
12Stüf, Ervin03.12.1990EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Stüf, Edwin02323
Stüf, Ervin02121
Lilleorg, Juhan01919
Kõiv, Mike01818
Savitski, Aleksei01818
Naariste, Aleksei01818
Mõistlik, Mikk Mario01818
Rõivassepp, Kristjan01313
Sepp, Alex Sander01212
Paal, Innar01111
Kahr, Marek01111
Gams, Elmar01010
Mõttus, Tauno088
Pajula, Kuldar088
Valge, Ian-Erik088
Hansberg, Hans-Kristjan077
Heinala, Gert077
Lõhmus, Kaspar077
Alijev, Rejal066
Whalen, Sean Tremaine066
Karu, Sander066
Talpsepp, Mikk066
Tšernei, Nikita055
Jõeäär, Kert055
Paal, Timo055
Heintare, Egert055
Peinar, Patrick044
Tõnisson, Simmo044
Atkins, Kevin Lewis 033
Fisher, Christopher Kenneth033
Stepanjan, Alen022
Monakov, Ilja022
Šišic, Aladin022
Koppel, Margus022
Tirosh, Daniel Avi022
Pikani, Genes-Deivid022
Liivamägi, Elvis022
Liiva, Oliver011
Kivirand, Andi011
Reelo, Sander011
Tomson, Rasmus011
Niinepuu, Mart-Mattis011
NimiKarikasLiigadKokku
Stüf, Edwin019961996
Lilleorg, Juhan017101710
Stüf, Ervin017101710
Savitski, Aleksei016201620
Mõistlik, Mikk Mario016021602
Kõiv, Mike013831383
Naariste, Aleksei011971197
Sepp, Alex Sander010471047
Kahr, Marek0941941
Gams, Elmar0900900
Rõivassepp, Kristjan0878878
Pajula, Kuldar0720720
Paal, Innar0670670
Mõttus, Tauno0660660
Valge, Ian-Erik0612612
Hansberg, Hans-Kristjan0592592
Karu, Sander0540540
Lõhmus, Kaspar0540540
Alijev, Rejal0530530
Whalen, Sean Tremaine0477477
Heintare, Egert0450450
Jõeäär, Kert0450450
Tšernei, Nikita0423423
Heinala, Gert0355355
Talpsepp, Mikk0311311
Peinar, Patrick0275275
Fisher, Christopher Kenneth0270270
Atkins, Kevin Lewis 0246246
Šišic, Aladin0180180
Koppel, Margus0180180
Paal, Timo0175175
Monakov, Ilja0153153
Tõnisson, Simmo0150150
Stepanjan, Alen0135135
Niinepuu, Mart-Mattis09090
Reelo, Sander09090
Liiva, Oliver09090
Kivirand, Andi09090
Liivamägi, Elvis09090
Tomson, Rasmus09090
Pikani, Genes-Deivid07777
Tirosh, Daniel Avi05555
NimiKarikasLiigadKokku
Savitski, Aleksei01616
Naariste, Aleksei01515
Stüf, Ervin088
Stüf, Edwin055
Valge, Ian-Erik044
Sepp, Alex Sander044
Atkins, Kevin Lewis 033
Tšernei, Nikita033
Karu, Sander033
Liivamägi, Elvis022
Mõistlik, Mikk Mario022
Talpsepp, Mikk022
Lilleorg, Juhan022
Kõiv, Mike022
Hansberg, Hans-Kristjan022
Tomson, Rasmus022
Alijev, Rejal022
Whalen, Sean Tremaine011
Paal, Timo011
Monakov, Ilja011
Tirosh, Daniel Avi011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lilleorg, Juhan044
Mõistlik, Mikk Mario044
Stüf, Ervin022
Stüf, Edwin022
Karu, Sander022
Alijev, Rejal022
Sepp, Alex Sander022
Lõhmus, Kaspar011
Atkins, Kevin Lewis 011
Heinala, Gert011
Liiva, Oliver011
Hansberg, Hans-Kristjan011
Naariste, Aleksei011
Kõiv, Mike011
Savitski, Aleksei011
Stepanjan, Alen011
Rõivassepp, Kristjan011
NimiKarikasLiigadKokku
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.