KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV U21 (2013)
Esindaja: Daniel Meijel (tel. 5533072)
Sigrid Karpova (tel. 53738993)
Treener: Daniel Meijel (tel. 436 401)
Koduväljak: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Põhimeeskond:JK Tallinna Kalev
Duubel:JK Tallinna Kalev III

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Valge Must Valge
1. varuvorm Sinine Must Sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž Must Oranž
1. varuvorm Hall Must Must
2. varuvorm Kollane Must Kollane

1Alijev, Rejal14.06.1989-ETM
2Kõrtsmik, Christian07.02.1991EestiKTMETM
3Lilleorg, Juhan26.01.1994EestiKTMETM
4Mõistlik, Mikk Mario01.09.1986EestiKTMETM
5Naariste, Aleksei30.11.1989EestiETM
6Niinlaub, Henry15.10.1992EestiKTMETM
7Paal, Innar30.06.1994EestiETM
8Peinar, Patrick22.10.1995EestiKTMETM
9Reelo, Sander10.03.1985EestiETM
10Rump, Ragnar12.09.1991EestiETM
11Rõivassepp, Kristjan19.07.1981EestiETM
12Stüf, Ervin03.12.1990EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Stüf, Edwin02222
Stüf, Ervin02121
Kõiv, Mike01818
Lilleorg, Juhan01818
Savitski, Aleksei01717
Naariste, Aleksei01717
Mõistlik, Mikk Mario01717
Rõivassepp, Kristjan01212
Paal, Innar01111
Sepp, Alex Sander01111
Kahr, Marek01010
Gams, Elmar099
Mõttus, Tauno088
Pajula, Kuldar088
Valge, Ian-Erik088
Lõhmus, Kaspar077
Hansberg, Hans-Kristjan077
Heinala, Gert077
Alijev, Rejal066
Whalen, Sean Tremaine066
Talpsepp, Mikk066
Karu, Sander055
Jõeäär, Kert055
Heintare, Egert055
Tšernei, Nikita055
Paal, Timo055
Tõnisson, Simmo044
Peinar, Patrick044
Fisher, Christopher Kenneth033
Atkins, Kevin Lewis 033
Pikani, Genes-Deivid022
Koppel, Margus022
Tirosh, Daniel Avi022
Monakov, Ilja022
Šišic, Aladin022
Liivamägi, Elvis011
Liiva, Oliver011
Reelo, Sander011
Tomson, Rasmus011
Kivirand, Andi011
Stepanjan, Alen011
Niinepuu, Mart-Mattis011
NimiKarikasLiigadKokku
Stüf, Edwin019061906
Stüf, Ervin017101710
Lilleorg, Juhan016201620
Savitski, Aleksei015301530
Mõistlik, Mikk Mario015121512
Kõiv, Mike013831383
Naariste, Aleksei011071107
Sepp, Alex Sander0957957
Kahr, Marek0851851
Gams, Elmar0810810
Rõivassepp, Kristjan0788788
Pajula, Kuldar0720720
Paal, Innar0670670
Mõttus, Tauno0660660
Valge, Ian-Erik0612612
Hansberg, Hans-Kristjan0592592
Lõhmus, Kaspar0540540
Alijev, Rejal0530530
Whalen, Sean Tremaine0477477
Heintare, Egert0450450
Karu, Sander0450450
Jõeäär, Kert0450450
Tšernei, Nikita0423423
Heinala, Gert0355355
Talpsepp, Mikk0311311
Peinar, Patrick0275275
Fisher, Christopher Kenneth0270270
Atkins, Kevin Lewis 0246246
Šišic, Aladin0180180
Koppel, Margus0180180
Paal, Timo0175175
Monakov, Ilja0153153
Tõnisson, Simmo0150150
Stepanjan, Alen09090
Niinepuu, Mart-Mattis09090
Kivirand, Andi09090
Tomson, Rasmus09090
Liiva, Oliver09090
Reelo, Sander09090
Pikani, Genes-Deivid07777
Tirosh, Daniel Avi05555
Liivamägi, Elvis04545
NimiKarikasLiigadKokku
Naariste, Aleksei01212
Savitski, Aleksei01111
Stüf, Ervin088
Valge, Ian-Erik044
Atkins, Kevin Lewis 033
Tšernei, Nikita033
Stüf, Edwin022
Talpsepp, Mikk022
Sepp, Alex Sander022
Karu, Sander022
Kõiv, Mike022
Hansberg, Hans-Kristjan022
Tomson, Rasmus022
Lilleorg, Juhan022
Alijev, Rejal022
Paal, Timo011
Monakov, Ilja011
Tirosh, Daniel Avi011
Whalen, Sean Tremaine011
Mõistlik, Mikk Mario011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lilleorg, Juhan044
Mõistlik, Mikk Mario044
Stüf, Ervin022
Stüf, Edwin022
Karu, Sander022
Alijev, Rejal022
Sepp, Alex Sander022
Lõhmus, Kaspar011
Atkins, Kevin Lewis 011
Heinala, Gert011
Liiva, Oliver011
Hansberg, Hans-Kristjan011
Naariste, Aleksei011
Kõiv, Mike011
Savitski, Aleksei011
Stepanjan, Alen011
Rõivassepp, Kristjan011
NimiKarikasLiigadKokku
 












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.