KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VäNDRA JK VAPRUS (2013)
Esindaja: Silver Kurg (tel. 58091959)
Treener: Ranet Lepik (tel. 5845 4904)
Koduväljak: Vändra staadion
Koduväljaku aadress: Kalda 6,Vändra
Internet: www.jkvandra.ee
Email: klubi@jkvandra.ee
Duubel:Pärnu JK Vaprus

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm roheline must roheline
1. varuvorm must must mustvalge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm sinine must sinine
1. varuvorm roosa must must
2. varuvorm kuldne kuldne roheline

1Anderson, Chris05.10.1992EestiETM
2Eier, Toomas21.12.1988EestiKTMETM
3Kaarlimäe, Kaarel13.10.1991EestiKTMETM
4Kaas, Gerth21.04.1994EestiKTMETM
5Kravtšenko, Mihhail27.12.1988EestiKTMETM
6Lepik, Ranet23.11.1980EestiETM
7Lukka, Marco04.12.1996EestiKTMETM
8Mangusson, Toomas20.12.1993EestiKTMETM
9Midenbritt, Taavi14.10.1989EestiETM
10Naano, Hans19.02.1994EestiKTMETM
11Oja, Indrek09.08.1987EestiKTMETM
12Ojala, Artur18.12.1989EestiKTMETM
13Ojala, Oliver16.01.1989EestiKTMETM
14Otto, Karel03.07.1987EestiKTMETM
15Paabut, Ander28.09.1990EestiETM
16Pikkor, Ivo-Henri15.06.1993EestiETM
17Põldemaa, Veiko06.01.1975EestiETM
18Sõrmus, Rait20.06.1986EestiETM
19Teetsmann, Toivo16.12.1989EestiKTMETM
20Vaakmann, Maigo25.05.1994EestiKTMETM
21Valma, Jaagup01.06.1990EestiKTMETM
22Vesselov, Alfred02.06.1991EestiKTMETM
NimiKarikasLiigadKokku
Otto, Karel13637
Oja, Indrek13637
Eier, Toomas13637
Mangusson, Toomas13334
Kravtšenko, Mihhail13334
Sõrmus, Rait13334
Ojala, Oliver13233
Lepik, Ranet03333
Lukka, Marco13132
Kaarlimäe, Kaarel12526
Naano, Hans12324
Midenbritt, Taavi02424
Kaas, Gerth02323
Vesselov, Alfred12122
Anderson, Chris02121
Vaakmann, Maigo11920
Paabut, Ander02020
Ojala, Artur01818
Põldemaa, Veiko01818
Pikkor, Ivo-Henri01111
Valma, Jaagup167
Sults, Egert145
Teetsmann, Toivo022
Madisson, Ott011
NimiKarikasLiigadKokku
Otto, Karel9032263316
Oja, Indrek9031933283
Eier, Toomas9030953185
Ojala, Oliver9028632953
Mangusson, Toomas4524672512
Lepik, Ranet023922392
Kravtšenko, Mihhail9022742364
Naano, Hans9019282018
Lukka, Marco4516751720
Midenbritt, Taavi015461546
Anderson, Chris015461546
Sõrmus, Rait6314581521
Põldemaa, Veiko012981298
Paabut, Ander012581258
Kaas, Gerth011241124
Ojala, Artur0957957
Kaarlimäe, Kaarel45903948
Vesselov, Alfred27870897
Vaakmann, Maigo90665755
Pikkor, Ivo-Henri0600600
Valma, Jaagup90172262
Teetsmann, Toivo0100100
Sults, Egert452267
Madisson, Ott088
NimiKarikasLiigadKokku
Mangusson, Toomas01111
Ojala, Oliver167
Lepik, Ranet077
Otto, Karel066
Sõrmus, Rait066
Paabut, Ander055
Kravtšenko, Mihhail055
Anderson, Chris033
Lukka, Marco022
Pikkor, Ivo-Henri022
Oja, Indrek022
Kaas, Gerth011
Eier, Toomas011
Vesselov, Alfred011
Kaarlimäe, Kaarel011
Midenbritt, Taavi011
Vaakmann, Maigo011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Ojala, Oliver189
Midenbritt, Taavi066
Lukka, Marco066
Lepik, Ranet055
Vesselov, Alfred145
Kaas, Gerth044
Otto, Karel134
Mangusson, Toomas044
Sõrmus, Rait044
Kaarlimäe, Kaarel033
Kravtšenko, Mihhail033
Eier, Toomas033
Ojala, Artur022
Vaakmann, Maigo022
Paabut, Ander022
Anderson, Chris022
Valma, Jaagup011
Naano, Hans011
Põldemaa, Veiko011
Oja, Indrek011
NimiKarikasLiigadKokku
Kaas, Gerth011
Põldemaa, Veiko011
Naano, Hans011
 








 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.