KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
TALLINNA FC OLYMPIC (2013)
Esindaja: Andri Porila (tel. 5140609)
Janek Popell (tel. 5163000)
Treener:
Koduväljak: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.fcolympic.ee
Email: popell@hot.ee andriporila@gmail.com

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge/sinine punane/sinine punane/sinine
1. varuvorm
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm
1. varuvorm
2. varuvorm

1KBauvald, Indrek1319.05.1980EestiETM
2PKEinard, Urmo2806.08.1983EestiETM
3Erm, Egert11.02.1987EestiETM
4RGrauberg, Margus805.03.1978EestiETM
5KHamidžanov, Janek2706.03.1976EestiETM
6KKasevits, Jaanus1429.12.1983EestiETM
7RKudu, Markko2223.07.1983EestiETM
8PKKütimaa, Taavi1209.10.1983EestiETM
9PKLahe, Kristjan1731.08.1987EestiKTMETM
10KLamsoo, Janno404.08.1981EestiETM
11PKLari, German2303.11.1987EestiETM
12KLemba, Marvin621.07.1989EestiETM
13PKLilander, Stevie229.01.1985EestiETM
14Lillepruun, Morten14.02.1995EestiETM
15KPappel, Erik2602.07.1985EestiETM
16RPetrovits, Alar2407.06.1987EestiETM
17PKPopell, Janek2920.01.1973EestiETM
18Porila, Andree28.10.1996EestiETM
19PKPorila, Andri903.04.1970EestiETM
20PKRohtla, Veiko2004.02.1987EestiETM
21KTammisaar, Märt2523.01.1986EestiETM
22KVain, Hindrek1002.08.1974EestiETM
23VVVipper, Aivar9909.10.1973EestiETM
24Vosel, Janek25.01.1985EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Lahe, Kristjan12223
Porila, Andri12223
Porila, Andree12223
Bauvald, Indrek12223
Lemba, Marvin02121
Lamsoo, Janno12021
Lillepruun, Morten11920
Kudu, Markko11920
Kütimaa, Taavi01515
Rohtla, Veiko11314
Lari, German11314
Tammisaar, Märt11213
Grauberg, Margus01212
Kasevits, Jaanus11011
Erm, Egert01010
Pappel, Erik189
Petrovits, Alar066
Popell, Janek156
Vallimägi, Heins055
Einard, Urmo134
Kutser, Kristjan033
Juhanson, Indrek022
Kipper, Lauri011
Kampura, Veiko011
Vain, Hindrek011
Vosel, Janek011
Nigols, Jarmo011
NimiKarikasLiigadKokku
Lahe, Kristjan9019802070
Bauvald, Indrek9019652055
Porila, Andree9019232013
Lemba, Marvin018901890
Lamsoo, Janno8316481731
Lillepruun, Morten9016401730
Porila, Andri8916301719
Kudu, Markko9012791369
Lari, German9011251215
Rohtla, Veiko9010411131
Kütimaa, Taavi010111011
Erm, Egert0834834
Tammisaar, Märt79670749
Grauberg, Margus0682682
Pappel, Erik7465472
Petrovits, Alar0438438
Einard, Urmo90209299
Kasevits, Jaanus1256257
Kutser, Kristjan0253253
Popell, Janek11185196
Juhanson, Indrek0180180
Vallimägi, Heins0151151
Kipper, Lauri09090
Vain, Hindrek09090
Kampura, Veiko09090
Nigols, Jarmo04545
Vosel, Janek01010
NimiKarikasLiigadKokku
Porila, Andree01010
Kudu, Markko066
Petrovits, Alar055
Kütimaa, Taavi055
Lemba, Marvin033
Lamsoo, Janno022
Einard, Urmo011
Nigols, Jarmo011
Rohtla, Veiko011
Bauvald, Indrek011
Grauberg, Margus011
Porila, Andri011
Kipper, Lauri011
Pappel, Erik011
Erm, Egert011
Juhanson, Indrek011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Lari, German044
Kudu, Markko044
Lillepruun, Morten022
Lemba, Marvin022
Grauberg, Margus022
Porila, Andri011
Porila, Andree011
Bauvald, Indrek011
Vallimägi, Heins011
Kütimaa, Taavi011
NimiKarikasLiigadKokku
Lari, German011
Kudu, Markko011
 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.