29

09.2017

11:26

Rahvaliiga B võitsid Ruudulised Tiigrid

Rahvaliiga B tasandi võitjaks krooniti meeskond Ruudulised Tiigrid, kes alistas finaalmängus 2:1 JSK Fööniksi.

Ruudulised Tiigrid asusid neljapäeva õhtul Laagri kunstmurustaadionil toimunud mängu juhtima 19. minutil, mil täpne oli Silver Raudsepp. Kuigi kümme minutiti hiljem avanes külalistel suurepärane võimalus viigistada, ei suutnud Madis Madalik penaltit realiseerida. Poolajavileks oli Tiigrite edu kaheväravaline, kui 45. minutil kahekordistas meeskonna eduseisu Eerik Heinpalu.

Teisel poolajal suutis Fööniks taaskord penalti teenida, mille 60. minutil Sergei Baranjuk realiseeris. Kuid rohkem vastaste kaitseliini ega väravavahti üle mängida ei suudetud ning Rahvaliiga B neljanda hooaja võitsid Ruudulised Tiigrid.

Rahvaliiga B tasandi võistlusest võttis tänavu osa 39 võistkonda 800 mängijaga.