17

03.2024

16:35

Naiste saalijalgpalli rahvaliiga võidukarika teenis FC Levadia

Täna, 17. märtsil selgus Kuristiku Gümnaasiumi võimlas toimunud kohtumises naiste saalijalgpalli rahvaliiga võitja, kui FC Levadia Naised alistas Keila JK tulemusega 4:0.

Levadia asus kohtumist juhtima juba kolmandal mänguminutil, kui täpsust näitas Anastasia Ivanova. Esimesel poolajal lisas naiskond enda nimele veel kaks tabamust, kui resultatiivsust näitasid Anželika Gramatovitš ja Anfissa Mihhailjuk. Kohtumise lõpptabamuse vormistas 25. minutil Valerija Karamõševa. Niisiis oli enda seljataguse puhtana hoidnud Levadia võtnud vastase üle neljaväravalise võidu ning teeninud rahvaliiga võidukarika.

Naiste rahvaliigas oli tänavu võistlustules 13 võistkonda, kes jagunesid põhihooajal kolme alagruppi. Levadia naiskond teenis oma alagrupis esikoha – kuue mänguga kirjutati enda nimele viis võitu ja üks kaotus. Alagrupis tuli tunnistada just tänase finaalvastase nappi 3:2 paremust. Poolfinaalis oli Levadia 4:2 parem Tallinna Aurora Futsalist.

Kolmanda koha mäng jääb Tallinna Aurora Futsali ja Puhja JK võistkondade kokkuleppel toimumata ning sellel aasta kolmandat kohta välja ei mängita.

Kevade lõpus alustab naiste rahvaliiga hooaeg murul, kuhu saab võistkondi registreerida kuni 22. aprillini. Pärast tähtaega kinnitatakse liigade alagrupid, mille järel algab mängijate võistkondadesse ülesandmine. Täpsema info võistkonna registreerimise ja võistluste süsteemi kohta leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.