KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

NAISED A-KOONDIS » Uudised
Naiste koondislased välismaal: eestlannad Soomes edukad

Soome naiste kõrgliigas peeti nädalavahetusel 14. mänguvoor. Võidurõõmu said tunda mõlemad eestlannad.

Signy Aarna (pildil) tegi oma koduklubi Kuopio Pallokissati eest kaasa 90 minutit, kui Tamperes alistati kohalik Ilvese naiskond. Avapoolaeg lõppes võõrustajate 1:0 eduseisuga, kuid väravad 77. ja 84. minutil aitasid Kuopiol kolm võidupunkti teenida. Hetkel ollakse tabelis kolmandal positsioonil, sama palju punkte on ka teisel kohal oleval TPS-il. Järgmises voorus on Kuopio vastasteks koht allpool olev FC Honka.

Võidu sai kätte ka Pille Raadik, kes Aland Unitediga oli 2:1 üle HJK-st. Aland asus juhtima 26. minutil ning teise poolaja alguses suurendati edu veelgi. HJK lõi oma auvärava 63. minutil. Raadik tegi kaasa terve kohtumise. Tabelis asub Aland seitsmendal kohal. Järgmisel laupäeval kohtutakse ...

25.07.2016 20:48
Selgus naiste koondise koosseis Balti turniiriks JALKA | Getter Laar: oleme väljakul liiga viisakad!

Naiste A-koondis osaleb 4.-7. augustini Lätis toimuval Balti turniiril. Peatreener Keith Boanas tegi teatavaks oma valiku.

Eesti ...

25.07.2016 19:30

Kas Getter Laar on professionaal? Kas ta on Mart Laari sugulane? Prantsusmaa esiliiga klubis FC Metz-Algrange palliv Eesti koondise väravavaht ...

20.07.2016 10:31
07.07.2016 20:47 Naiste ja tüdrukute koondiste Balti turniir toimub Lätis
05.07.2016 Kõik naiste koondise internatsionaalid
05.07.2016 Kõik naiste koondise maavõistlused
26.06.2016 20:09 VIDEO: Minu finaalturniiri lugu: Getter Laar
16.06.2016 11:15 Getter Laari EM-i kommentaar: maagiline lõpp jättis Prantsusmaa ellu