KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

NAISED A-KOONDIS » Uudised
Eesti koondnaiskond kaotas Baskimaa koondisele 0:5

Eesti naisjalgpallurid võõrustasid A. Le Coq Arenal Baskimaad. Mängu näitas otseülekandena Õhtuleht.

Külalised võitsid poolaja 4:0 ja kogu mängu 5:0. Teisel poolajal oli Eesti koondise mängupilt üpris paljulubav, aga auvärav jäi siiski löömata, kuigi võimalusi oli. Kohtumist jälgis 87 pealtvaatajat. Korrektse protokolli avaldame hiljem.

Eesti mängis järgmises koosseisus: Imbi Hoop, Saron Läänmäe (25. Liis Pello), Sirje Roops (61. Kelly Rosen), Ketlin Saar, Liis Lepik (46. Anett Vilipuu), Kethy Õunpuu, Kairi Himanen, Tiina Trutsi (55. Merily Toom), Eneli Vals (46. Miina Kallas), Lisette Tammik, Kristina Bannikova (78. Jessika Uleksin).
Varupingilt alustasid: Getter Laar, Liis Pello, Jessika Uleksin, Kelly Rosen, Anett Vilipuu, Miina Kallas, Merily Toom.

„Laupäeval ootab ees väga raske kohtumine, meie ...

23.05.2015 13:18
Naistekoondis võõrustab laupäeval Baskimaad Naiste koondis kaotas Hollandile 0:7

Eesti naisjalgpallurid võõrustavad sel laupäeval, 23. mail kell 14 A. Le Coq Arenal algavas kohtumises Baskimaad.

21.05.2015 15:04

Eesti naistekoondis pidas täna õhtul Rotterdamis maavõistluse Euroopa tippseltskonda kuuluva Hollandiga.

13. minutil ...

20.05.2015 20:08
20.05.2015 00:00 Kõik naiste koondise internatsionaalid
20.05.2015 00:00 Kõik naiste koondise maavõistlused
06.05.2015 14:00 Eesti naised kohtuvad Hollandi ja Baskimaaga
20.04.2015 15:35 Eesti naiskond loositi ühte valikgruppi Inglismaaga
15.04.2015 14:05 INTERVJUU: Eneli Vals: vigastustest taastumisel on suur roll psühholoogial