KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

NAISED A-KOONDIS » Uudised
Naiste koondislased välismaal: Zlidnisele ja Aarnale võit

Pärast MM-eelturniiri naasid naiste koondislased oma koduklubide juurde ja asusid tegutsema liigamängudes.

Inna Zlidnis ja Ferencvaros teenisid Ungari kõrgliigas suureskoorilise võidu MTK Hungaria üle. 21. minutiks juhtis Ferencvaros kohtumist 2:0. Hungaria vastas sellele omalt poolt kiirete väravatega, kui lausa kolme minuti jooksul löödi kaks väravat tagasi ning viigistati mänguseis. Seejärel haaras Ferencvaros juhtohjad jälle enda kätte ning poolajapausile mindi juba nende 5:2 eduseisul. Teise kolmeerandtunni jooksul suutis Hungaria ühe värava küll tagasi lüüa, kuid seejärel löödi ka omavärav ning mängu normaalaja viimasel minutil vormistas Ferencvaros mängu lõppseisu 8:3. Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise. Võiduga suurendas Ferencvaros oma edu tabeli tipus lähima jälitajaga 13-punktiliseks.

Soome ...

17.04.2017 13:12
Naiste koondis lõpetas eelringi kaotusega (lisatud peatreeneri kommentaarid) Naiste koondisele MM-eelringist teine kaotus (lisatud peatreeneri kommentaar)

Naiste A-koondis pidas täna Gruusias oma viimase MM-eelringi kohtumise, kui Kasahstani vastu teeniti 0:1 kaotus.

Erinevalt eelmistest ...

11.04.2017 20:19

Eesti naiste A-koondis pidas Gruusias toimuval MM-valikturniiri eelringis oma teise kohtumise, kui tänaseks vastaseks oli ...

08.04.2017 18:17
07.04.2017 19:59 Hea pallivaldamine Eesti naiste koondist võidule ei aidanud
06.04.2017 18:31 Indrek Zelinski: puudu jäi momentide realiseerimisest
05.04.2017 10:48 Naiste MM-eelringi mängudest näidatakse otsepilti