KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

NAISED A-KOONDIS » Uudised
Keith Boanas: me ei saanud teha muud, kui kaitsvalt mängida

Eesti naiste jalgpallikoondis pidas eile oma viimase kohtumise 2017. aasta EM-valikturniiril, kui võõrsil kohtuti Inglismaa naiskonnaga. Tugevatelt vastastelt tuli vastu võtta 0:5 kaotus.

Koondise peatreener Keith Boanase sõnul oli Inglismaaga mängimine Eesti koondise jaoks raske ülesanne. „Tegemist oli kindlasti tugevaimate vastastega, mängida nende kodus rohkem kui 6000 pealtvaataja ees ja kus on kohal ka BBC. Lisaks tahtsid nende mängijad ennast peatreenerile tõestada ja kindlustada oma kohta EM-ile sõitvas koondises.”

Inglismaa alustas kohtumist intensiivse survega ning esimesel poolajal suudeti eestlannade võrku lüüa kolm väravat. „Pärast närvilist algust nende kiirete ja tehniliste mängijate vastu, rahunesid meie tüdrukud veidi, hakkasid võitlema ning leidsid viise, kuidas Inglismaa tempo ja liikumistega hakkama saada. Teisel poolajal ...

16.09.2016 13:27
Naiste koondis kaotas Inglismaale Kõik naiste koondise internatsionaalid

Eesti pidas täna oma viimase mängu EM-valikturniiril, kui võõrsil mindi vastamisi maailma viienda naiskonna, Inglismaaga. ...

15.09.2016 23:04

Naiste koondises kaasa mänginud 115 jalgpallurit! Rasvases kirjas on 2016. aastal kaasa mänginud koondislased.

14.09.2016
14.09.2016 Kõik naiste koondise maavõistlused
13.09.2016 08:44 Naiste koondislased välismaal: Zlidniselt Ungaris värav
08.09.2016 18:15 Inglismaa tegi teatavaks oma koosseisu
06.09.2016 15:02 Naiste koondis lõpetab valiksarja Inglismaal
05.09.2016 16:49 Naiste koondislased välismaal: Aarna värav kaotusest ei päästnud