KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

NAISED A-KOONDIS » Uudised
Naistekoondis kaotas MM-valikmängus Tšehhile (lisatud kommentaar)

Eesti naiste jalgpallikoondis kohtus täna A. Le Coq Arenal MM-valikmängus Tšehhi koondisega ja võttis vastu 1:4 kaotuse.

Mäng algas Eesti koondise heade võimalustega, kuid väravani ei jõutud. Tšehhi asus poolajaks kohtumist 2:0 juhtima.

Teisel poolajal suurendas Tšehhi oma edu kolmeväravaliseks, kuid 72. minutil hoolitses naiskonna auvärava eest Signy Aarna. 81. minuti Pille Raadiku omavärav tegi lõppskooriks 1:4.

Koondise peatreener Keith Boanas ütles mängujärgses intervjuus, et võimaluste realiseerimise korral oleks võinud lõpptulemus teine olla. „Meil täna õnne ei olnud, kuid oma õnne peab ka ise valama. Signy (Aarna) jättis mõned võimalused kasutamata, kuigi esimese olukorra puhul oleks võinud ju kindlasti eeldada, et ta lööb sisse. Teisel korral ei näinud ta ...

20.08.2014 16:50
Eesti naistekoondis kohtub kolmapäeval valikmängus Tšehhiga Kõik naiste koondise maavõistlused

Eesti naiste jalgpallikoondis kohtub taasiseseisvumispäeval, 20. augustil kell 14:00 A. Le Coq Arenal MM-valikmängus Tšehhi ...

19.08.2014 13:28

Eesti naiste koondis on koondis pidanud kokku 128 ametlikku maavõistlust. 20. augustil kaotasime Tšehhile 1:4.

18.08.2014 00:00
18.08.2014 00:00 Kõik naiste koondise internatsionaalid
08.08.2014 16:10 Naistekoondis läheb vastu viimasele kodumängule
30.07.2014 09:59 INTERVJUU: Keith Boanas: ma ei oleks kurb, kui Eesti Inglismaalt punkte võtaks
29.07.2014 11:56 August ja september pakuvad palju rahvusvahelist jalgpalli
16.07.2014 14:57 Naiste koondis kaotas Poolale 1:5 (lisatud kommentaar)