KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

A-KOONDIS » Uudised
Eestlased välismaal: Klavan ja Anier olid täpsed

Möödunud nädalal olid Euroopa väljakutel täpsed kaks Eesti koondislast, kuid nii Henri Anier (pildil) kui Ragnar Klavan pidid väljakult lahkuma 2:3 kaotusega.

Anier sai kirja oma esimese tabamuse Dundee Unitedi eest, kuid see ei päästnud neid kaotusest Kilmarnocki vastu. Anier oli täpne kohtumise 13. minutil, mil tõi tabloole Dundee 2:1 edunumbrid. Teisel poolajal lõi Kilmarnock Dundeele aga kaks vastuseta väravat. Šotimaa kõrgliigas on United 45 punktiga hoidmas neljandat kohta.

Klavan ja Augsburg jäid võõrsil 2:3 alla Bremeni Werderile. Koondise kapten lõi Augsburgi esimese värava, tuues 21. minutil tabloole 1:1 viigiseisu. Augsburgi õnneks vääratas ka Schalke 04, kes jäi võõrsil 0:1 alla Frankfurdi Eintrachtile. Lähikonkurentide vääratusi kasutas edukalt ära ...

16.02.2015 11:58
Piiroja lahkumismängule loositakse välja reisipakett Jalgpallikoondis on FIFA edetabelis 85. kohal

31. märtsil toimuvale Raio Piiroja lahkumismängule loositakse välja reisipakett, mis sisaldab transporti staadionile ja tagasi ning ...

14.02.2015 13:13

Jalgpallikoondis asub värskelt avaldatud FIFA edetabelis 85. kohal.

Esikümnes toimus üks muutus, kui Uruguay tõusis ...

12.02.2015 13:40
09.02.2015 17:21 Tartu Maratoni peaproov möödus Raio Piirojal edukalt
03.02.2015 15:24 Piiroja lõpetas suusamaratoni järjekordselt esisajas
02.02.2015 12:36 Eestlased välismaal: Klavan aitas Augsburgi võiduni
29.01.2015 12:01 Kivisild: hirm ebaõnnestumise üle pärssis sooritust
26.01.2015 12:59 Piiroja lõpetas Estoloppeti avaetapi esisajas