KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

A-KOONDIS » Uudised
Täispikk mäng: Saint Kitts ja Nevis - Eesti

Eesti aja järgi 20. novembril pidas meeste koondis maavõistluse Saint Kitts ja Nevisega. Teatavasti jooksis kohaliku alaliidu otseülekanne üsna kiiresti kinni, kuid nüüd on võimalik näha selle mängu täispikka salvestust.

Võõrustajad asusid 10. minutil Devaughn Ellioti väravast juhtima, kui karistuslöögist tulnud pall võttis ootamatu rikošeti. Viik saabus 41. minutil, mil oma koondisekarjääri esimese värava lõi Rauno Sappinen. Mängu protokoll.

...

01.12.2016 11:17
Eestlased välismaal: Vassiljev lõi taas iluvärava Ragnar Klavan valiti Eesti parimaks jalgpalluriks

Läinud nädalal käisid Euroopa väljakutel mitmed Eesti koondislased, kellest taaskord paistis eredalt silma Konstantin ...

28.11.2016 15:56

Eesti 2016. aasta parimaks meesjalgpalluriks valiti Liverpoolis mängiv koondise kapten Ragnar Klavan.

Traditsiooniliselt valiti parim ...

27.11.2016 18:19
27.11.2016 18:04 Eesti aasta parimaks meesjuunioriks valiti Mattias Käit
23.11.2016 03:52 VIDEO: Eesti alistas Antigua ja Barbuda 1:0
22.11.2016 22:08 VIDEO: Ats Purje enne Antigua ja Barbuda - Eesti maavõistlust (otseülekande link!)
22.11.2016 18:11 Antigua ja Barbuda avalikustas koosseisu
21.11.2016 23:26 VIDEO: Martin Reim: Antigua ja Barbuda tahab rohkem palliga mängida