KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Expert liiga turniiri võitis Tallinna FC Flora

Triobet Aastalõputurniiril tulid viimase mängupäeva hommikul väljakule Expert liiga naiskonnad. Kuus naiskonda selgitasid võitja välja turniirisüsteemis.

Viimases kohtumises alistas Tallinna FC Flora 1:0 Pärnu JK ja tuli täisedu, 15 punktiga ka turniiri võitjaks. Pärnu JK ja Tallinna FC Levadia kogusid 10 punkti, parem väravate vahe andis teise koha Pärnule.

Expert liiga turniiri parim väravalööja oli Vlada Kubassova (Tallinna FC Levadia), parim väravavaht Elis Meetua (Pärnu JK) ja parim mängija Kethy Õunpuu (Tallinna FC Flora).

Turniiri kolme viimast kohtumist oli võimalik salvestusena vaadata ka Tallinna Televisioonist.

Expert liiga turniir 30. detsembril:

Paremusjärjestus
: Tallinna FC Flora 15p, Pärnu JK 10p, Tallinna FC Levadia 10p, JK Tallinna Kalev 6p, Nõmme Kalju FC 1p, Tartu SK 10 Premium 1p.

Ajakava:

9:00 Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 3:0
Väravad: Kethy Õunpuu, Kelly Rosen, Annaliis Strigin
 
9:20 Pärnu JK - Nõmme Kalju FC 5:1
Väravad: Anete Paulus, Kristina Bannikova, Heleri Saar, Elizaveta Rutkovskaja (2) - Killu Raja
 
9:40 Tallinna FC Levadia - Tartu SK10 Premium 4:0
Väravad: Anastasia Dodeltseva (2), Vlada Kubassova, Inna Zlidnis
 
10:00 Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev 0:1
Värav: Kätlin Hein
 
10:20 Pärnu JK - Tartu SK10 Premium 4:1
Väravad: Laada Tereštšenkova, Liivi Sõrmus, Margarita Matjuhhova, Triinu Esken - Samanta Uueda
 
10:40 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 2:1
Väravad: Miina Kallas, Tiina Trutsi - Vlada Kubassova
 
11:00 Tartu SK10 Premium - JK Tallinna Kalev 1:3
Väravad: Geili Rehkli - Kadri-Ann Valgeväli (2), Eret Viidakas
 
11:20 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 3:1
Väravad: Miina Kallas, Eneli Vals, Annaliis Strigin - Killu Raja
 
11:40 Tallinna FC Levadia - Pärnu JK 1:1
Väravad: Vlada Kubassova - Elizaveta Rutkovskaja
 
12:00 Tartu SK10 Premium - Tallinna FC Flora 1:4
Väravad: Renita Roopalu - Liis Pello, Kethy Õunpuu, Lisette Tammik, Liisi Sakala
 
12:20 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 3:1
Väravad: Vlada Kubassova, Inna Zlidnis, Karina Kesvatera - Laura Jaansen
 
12:40 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK 0:4
Väravad: Kristina Bannikova, Laada Tereštšenkova, Heleri Saar, Liivi Sõrmus
 
13:00 Nõmme Kalju FC - Tartu SK10 Premium 0:0
Väravad: -
 
13:20 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia 0:2
Väravad: Inna Zlidnis, Anastasia Dodeltseva
 
13:40 Pärnu JK - Tallinna FC Flora 0:1
Värav: Kethy Õunpuu


I koht: Tallinna FC Flora
II koht: Pärnu JK
III koht: Tallinna FC Levadia

Parim väravalööja: Vlada Kubassova (Tallinna FC Levadia)
Parim väravavaht: Elis Meetua (Pärnu JK)
Parim mängija: Kethy Õunpuu (Tallinna FC Flora)


Kõikide osalejate koosseisud:

Pärnu JK: Elis Meetua, Grete Ojala, Berle Brant, Heleri Saar, Triinu Esken, Anete Paulus, Laada Tereštšenkova, Elizaveta Rutkovskaja, Kristina Bannikova, Margarita Matjuhhova, Liivi Sõrmus, Anastassia Morkovkina.

Tallinna FC Flora: Getriin Strigin, Liis Lepik, Tiina Trutsi, Lisette Tammik, Annaliis Strigin, Miina Kallas, Eneli Vals, Kethy Õunpuu, Kristiina Tullus, Siret Räämet, Kelly Rosen, Liisi Sakala, Liis Pello.

Tallinna FC Levadia: Anastasia Andreeeva, Anastasia Dodeltseva, Kärt Hallikas, Imbi Hoop, Karina Kesvatera, Vlada Kubassova, Ljubov Maksimova, Ajona Sasova, Helis Rõuk, Inna Zlidnis, Stanislava Russakova, Olesia Parhomovich, Annika Tikk, Reelika Vaher, Anzelika Ahmetchina, Kadre Päri, Karolin Kaivoja.

Tartu SK 10 Premium: Anu Alajärv, Mariliis Limbak, Diana Belolipetskaja, Geili Rehkli, Samanta Uueda, Renita Roopalu, Kärolin Raudsepp, Veronika Anusova, Kristina Iljina, Kadi Saluste.

JK Tallinna Kalev: Karina Kork, Emma Treiberg, Sabina Ahmedova, Mirell Soasepp, Kätlin Hein, Birgit Albert, Jana Pipar, Anette Grete Duubas, Reesi Kuslap, Merlyn Mletsin, Kadri-Ann Valgeväli, Eret Viidakas.

Nõmme Kalju FC: Maarja Virula, Maria Orav, Sarah Brigitta Kasemaa, Laura Jaansen, Helene Leht, Killu Raja, Anett Kadastu, Leenu Marie Kuusemets, Laura-Liis Tamm, Mari Teppan, Birjo Rasmussen.

Kõik väravalööjad:
4    Vlada Kubassova    Tallinna FC Levadia
3    Anastasia Dodeltseva    Tallinna FC Levadia
3    Inna Zlidnis    Tallinna FC Levadia
3    Kethy Õunpuu    Tallinna FC Flora
3    Elizaveta Rutkovskaja    Pärnu JK
2    Annaliis Strigin    Tallinna FC Flora
2    Miina Kallas    Tallinna FC Flora
2    Heleri Saar    Pärnu JK
2    Kristina Bannikova    Pärnu JK
2    Laada Terestsenkova    Pärnu JK
2    Liivi Sõrmus    Pärnu JK
2    Killu Raja    Nõmme Kalju FC
2    Kadri-Ann Valgeväli    JK Tallinna Kalev
1    Samanta Uueda    Tartu SK10 Premium
1    Geili Rehkli    Tartu SK10 Premium
1    Renita Roopalu    Tartu SK10 Premium
1    Karina Kesvatera    Tallinna FC Levadia
1    Kelly Rosen    Tallinna FC Flora
1    Tiina Trutsi    Tallinna FC Flora
1    Eneli Vals    Tallinna FC Flora
1    Liis Pello    Tallinna FC Flora
1    Lisette Tammik    Tallinna FC Flora
1    Liisi Sakala    Tallinna FC Flora
1    Anete Paulus    Pärnu JK
1    Margarita Matjuhhova    Pärnu JK
1    Triinu Esken    Pärnu JK
1    Laura Jaansen    Nõmme Kalju FC
1    Kätlin Hein    JK Tallinna Kalev
1    Eret Viidakas    JK Tallinna Kalev

30.12.2015 10:06













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.