KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet Aastalõputurniiri U-19 vanuseklassile võitis JK Tallinna Kalev

Triobet Aastalõputurniiril toimus 20. detsembri õhtul U-19 vanuseklassi turniir, kus 7 osalejat pidasid üheringilise turniiri ning võitja selgus kogutud punktide põhjal.

JK Tallinna Kalev teenis viis võitu järjest ja kindlustas endale esikoha juba voor enne lõppu. Kaotus Merkuur-Juuniorile viimases voorus enam midagi ei muutnud. Teiseks tuli SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik Kohtla-Järve JK Järve ees.

Parim väravalööja Oliver Karlson (JK Tallinna Kalev) lõi 5 väravat. Parim väravavaht oli Marten Ritson (SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik) ja parim mängija: Martin Pärn (SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik)..

Kõikide turniiride ajakavad


U-19 vanuseklassi turniir 20. detsembril
:

Paremusjärjestus üheringilise turniiri järel
1. JK Tallinna Kalev 15p
2. SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik 13p
3. Kohtla-Järve JK Järve 11p
4. JK Vasalemma 8p
5. Tartu JK Merkuur-Juunior 6p
6. FC Paide/Türi JK Ganvix 4p
7. Tallinna FC Flora 2p

Ajakava/tulemused:

16:00 SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve JK Järve 1:1
Väravad: Margus Jaansoo - Gleb Stepanov
 
16:15 Tartu JK Merkuur-Juunior - JK Vasalemma 0:4
Väravad: ov. Eduard Kägu, ov. Žann Smidt, Nikita Zamašnoi, Valeri Mihhailov
 
16:30 FC Paide/Türi JK Ganvix - JK Tallinna Kalev 0:2
Väravad: Janar Almet (2)

-------------------------------------------------------------
 
16:45 Tallinna FC Flora - SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik 1:7
Väravad: Daniil Miller - Harris Jürissaar (2), ov. Carl Siitsmann, Rauno Loit, Ralf Raaga, Jan-Erik Jegorov, Karlis Jänes
 
17:00 Kohtla-Järve JK Järve - Tartu JK Merkuur-Juunior 3:0
Väravad: Pavel Kljutšankin, Kirill Davidenko, Nikolai Martšuk
 
17:15 JK Vasalemma - FC Paide/Türi JK Ganvix 2:1
Väravad: Dmitri Iljin, Martin Gontšarov - Kristjan Kurim
 
------------------------------------------------------------

17:30 Tartu JK Merkuur-Juunior - Tallinna FC Flora 3:0
Väravad: Marek Kovbenja, Artur Kuznetsov (2)
 
17:45 FC Paide/Türi JK Ganvix - Kohtla-Järve JK Järve 0:4
Väravad: Ilja Jazev, Kirill Davidenko, Pavel Kljutšankin, Nikolai Martšuk
 
18:00 JK Tallinna Kalev - JK Vasalemma 4:0
Väravad: Oliver Karlson (2), Erik Toomet, Arthur-Henri Ervin
 
----------------------------------------------------------

18:15 Tallinna FC Flora - FC Paide/Türi JK Ganvix 0:0
Väravad: -
 
18:30 SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Merkuur-Juunior 3:2
Väravad: Jan-Erik Jegorov, Jargo Pert, Rauno Loit - Rain Näkk, Zann Šmidt

18:45 Kohtla-Järve JK Järve - JK Tallinna Kalev 0:1
Värav: Oliver Karlson
 
--------------------------------------------------------

19:00 FC Paide/Türi JK Ganvix - SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik 1:3
Väravad: Kristjan Kurim - Jargo Pert, Karlis Jänes, Kermo Raudsepp
 
19:15 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 3:0
Väravad: Oliver Karlson (2), Janar Almet
 
19:30 JK Vasalemma - Kohtla-Järve JK Järve 2:2
Väravad: Ervin Tamm, Dmitri Iljin - Martin Juhanson, Gleb Stepanov

------------------------------------------------------
 
19:45 SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 0:1
Värav: Roomet Lunde
 
20:00 Tallinna FC Flora - JK Vasalemma 1:1
Väravad: Ott Heinsoo - Aimar Adamtau
 
20:15 Tartu JK Merkuur-Juunior - FC Paide/Türi JK Ganvix 2:3
Väravad: Edgar Samsonov (2) - Henry Eichenbaum (3)
 
-------------------------------------------------------

20:30 Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Flora 2:1
Väravad: Gleb Stepanov, Pavel Kljutšankin - Ott Heinsoo
 
20:45 JK Vasalemma - SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik 1:2
Väravad: Dmitri Iljin - Harris Jürissaar, Martin Pärn
 
21:00 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Merkuur-Juunior 0:1
Värav: Devid Lechter

 
Parim väravalööja: Oliver Karlson (JK Tallinna Kalev)
Parim väravavaht: Marten Ritson (SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik)
Parim mängija: Martin Pärn (SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik)

Kõikide osalejate koosseisud:

JK Tallinna Kalev: Aare Aarma, Arthur-Henri Ervin, Karl Andre Vallner, Erik Toomet, Janar Almet, Bert Mägi, Julius Hiie, Reinhard Reimaa, Andre Mitkovski, Roomet Lunde, Franz Rannala, Oliver Karlson, Nikita Umov, Arvidas Pankevitšjus.

SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik: Marten Ritson, Ralf Raaga, Jan-Erik Jegorov, Kevin Aas, Joonas Simuste, Kristo Jaansoo, Margus Jaansoo, Indrek Kaiste, Alko Laanoja, Rauno Loit, Kermo Raudsepp, Karlis Jänes, Martin Pärn, Harris Jürissaar, Jargo Pert, Andre Teder.

Kohtla-Järve JK Järve: Maksim Suhhomjatnikov, Martin Juhanson, German Narnitski, Nikita Tonevitski, Kirill Davidenko, Pavel Kljutšnikov, Roman Lebedev, Gleb Stepanov, Nikolai Martšuk, Ilja Jazev, Andrei Sidorov.

JK Vasalemma: Nikita Zamašnoi, Valeri Mihhailov, Igor Barnatski, Ervin Tamm, Aimar Adamtau, Jevgeni Rabkov, Martin Gontšarov, Jaan Kozlov, Alexandre Gorlov, Dmitri Iljin, Jevgeni Ivanov.

Tartu JK Merkuur-Juunior: Artur Kuznetsov, Artur Kägu, Edgar Samsonov, Ervin Sääsk, Devid Lehter, Žann Šmidt, Eduard Kägu, Anton Laponogov, Rain Näkk, Marek Kovbenja, Artur Laks.

FC Paide/Türi JK Ganvix: Reemo Luts, Kristjan Kurim, Frank Gennert Osula, Romet Jürgenson, Hendrik Kraav, Sander Paalpere, Robin Tarius, Henry Eichenbaum, Martin Laiv, Indrek Huopolainen.

Tallinna FC Flora: Kevin Krünvald Siim Eesalu, Ott Heinsoo, Laur Leis, Daniil Miller, Markus Muuk, Reiko Mägi, Tõnis Orav, Jan-Erik Puss, Carl Siitsman, Taavet Tenso, Kevin-Erki Kalinovski, Andres Dobõšev-Proosväli, Remi Kõivik.

Kõik väravalööjad:
5 Oliver Karlson, JK Tallinna Kalev
3 Janar Almet, JK Tallinna Kalev
3 Henry Eichenbaum, FC Paide/Türi JK Ganvix
3 Pavel Kljutšankin, Kohtla-Järve JK Järve
3 Gleb Stepanov, Kohtla-Järve JK Järve
3 Harris Jürissaar, SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik
2 Artur Kuznetsov, Tartu JK Merkuur-Juunior
2 Kirill Davidenko, Kohtla-Järve JK Järve
2 Nikolai Martšuk, Kohtla-Järve JK Järve
2 Jan-Erik Jegorov, SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik
2 Rauno Loit, SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik
2 Jargo Pert, SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik
2 Karlis Jänes, SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik
2 Kristjan Kurim, FC Paide/Türi JK Ganvix
2 Dmitri Iljin, JK Vasalemma
2 Edgar Samsonov, Tartu JK Merkuur-Juunior
2 Ott Heinsoo, Tallinna FC Flora
1 Valeri Mihhailov, JK Vasalemma
1 Nikita Zamašnoi, JK Vasalemma
1 Margus Jaansoo, SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik
1 Daniil Miller, Tallinna FC Flora
1 Ralf  Raaga, SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik
1 Martin Kontšarov, JK Vasalemma
1 Marek Kovbenja, Tartu JK Merkuur-Juunior
1 Ilja Jazev, Kohtla-Järve JK Järve
1 Erik Toomet, JK Tallinna Kalev
1 Arthur-Henri Ervin, JK Tallinna Kalev
1 Rain Näkk, Tartu JK Merkuur-Juunior
1 Zann Šmidt, Tartu JK Merkuur-Juunior
1 Kermo Raudsepp, SK Tääksi/Viljandi JK Tulevik
1 Martin Juhanson, Kohtla-Järve JK Järve
1 Ervin Tamm, JK Vasalemma
1 Roomet Lunde, JK Tallinna Kalev
1 Aimar Adamtau, JK Vasalemma
1 Devid Lehter, Tartu JK Merkuur-Juunior
 
ov Eduard Kägu, Tartu JK Merkuur-Juunior
ov Žann Šmidt, Tartu JK Merkuur-Juunior
ov Carl Siitsman, Tallinna FC Flora

Foto: EJL

20.12.2015 21:14













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.