KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Möödunud nädala sõprusmängude tulemused

Selles uudises on ülevaade Eesti klubide treeningmängudest 10. veebruarist kuni 17. veebruarini. Viimases mängus purustas Tallinna FC Levadia FK Jurmala 5:0.

Enamus mängude protokollid avaldame tänase päeva jooksul.

Mängude tulemused:

Esmaspäeval, 10. veebruaril kell 21:00 EJL hallis
Tallinna FC Levadia II - Paide Linnameeskond II  4:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 69., 83. Magnar Vainumäe, 76. Kristjan Prunn, 78. Mark Oliver Roosnupp - 8. Lauri Ellram
Hoiatus: 44. Dmitri Jegorov
85. minutil ei realiseerinud Dmitri Jegorov penaltit

FC Levadia II: Henry Wlliam Heinola, Harles Läst (46. Oskar Aksiim), Madis Vihmann, Raido Kannel, Robert Sadovski, Vladimir Vassiljev, Dmitri Jegorov, Nikita Brõlin (46. Johannes Magnus Aule), Magnar Vainumäe, Anton Muraveiko (55. Kristjan Prunn), Vladislav Iljin (73. Mark Oliver Roosnupp).

Paide LM II: Siim-Sten Palm, Tambet Anso, Carl Tubarik, Mats Markus Lellsaar, Chris Lee, Gregor Aru, Lauri Ellram (55. Tanel Tuuleveski), Keio Oja (64. Märvin Antov), Priit Raal (75. Igor Rabtšuk), Marion Adusoo (61. Volodja Erdei), Rauno Rikerg (68. Konstantin Kotivnenko).
Varusse jäi: Margus Pahtma.

Pv: 12
Kohtunikud: Neeme Neemlaid, Andrei Saveljev, Anni Koppel

**********************************************

Teisipäeval, 11. veebruaril kell 15:00 EJL hallis
Tallinna FC Infonet - Spartaks Jurmala  4:1 (1:1)
Väravad: Kouadio (3), Konstanitin Nahk
FC Infonet: Igonen, Kalimullin, Mones, Elhi (30. Semahhin), Avilov, Nahk, Malinin (30. Melts), Harin (70. Guršioglujants), Lipin (80. Ogorodnik), Martõnov (30. Kouadio), Saarlas (46. Valov).


Teisipäeval 11. veebruaril kell 15:00 Sportland Arenal
EESTI U-19 II - EESTI U-18  5:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 24. Juhan Jograf Siim, 46. Eddie Ever, 59. Edgar Tur, 69. Margo Parkala, 86. Markus Jõgi - 7. Eduard Golovjov
Hoiatus: 63. Rasmus Tauts

Eesti U-19 II: 1-Hendrik Vainu (76. 12-Enri Nurmik), 2-Kalev Gustav Keert (46. 13-Silver Sõrmus), 3-Sten Sinisalu, 4-Denis Danilin (46. 14-Martin-Gert Pärlin), 5-Kenn Laas (46. 17-Eddie Ever), 6-Markus Jõgi, 7-Edgar Tur, 8-Martin Aasmäe (46. 15-Alger Dzumadil), 9-Juhan Jograf Siim (46. 19-Margo Parkala), 10-German-Guri Lvov (63. 16-Eric Pärn), 11-Hans-Kristjan Hansberg.

Eesti U-18: 1-Vladislav Tsvetkov (46. 12-Viktor Avilov), 2-Algis Roog (46. 13-Brian Kaldoja), 3-Kert Krusel, 4-Henrik Kummer, 5-Michael Liländer (71. 14-Silver Kotli), 6-Martin Miller (46. 15-Erki Mõttus), 7-Peeter Klein, 8-Andrei Sadovoi (71. 17-Mart Paul Preiman), 9-Eduard Golovjov, 10-Valeri Makarov (46. 16-Rasmus Tauts), 11-Henri Reinvald (65. 19-Roger Teor).

Pv: 18
Kohtunikud: Reelika Turi, Anni Rahula, Mari Teppan

***************************************************

Kolmapäeval, 12. veebruaril kell 14:00 EJL hallis
Tallinna FC Flora - HJK  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 54. Karl-Eerik Luigend
Hoiatused: -

FC Flora: Mait Toom, Kevin Aloe (68. Erkki Junolainen), Karol Mets, Nikita Baranov (46. Taavi Rähn), Markus Jürgenson, Karl-Eerik Luigend (65. German Šlein), Maksim Gussev (46. Rauno Alliku), Andre Frolov, Zakaria Beglarišvili (61. Sander Post), Rauno Sappinen, Albert Prosa (61. Roman Sobtšenko).
Varusse jäi: Stanislav Prins.

HJK: Saku Eriksson, Alex Lehtinen, Valtteri Moren, Tapio Heikkilä, Markus Heikkinen, Sebastian Mannström, Mikael Forssell, Teemu Tainio, Fredrik Lassas, Roni Peiponen (64. Kelechi Anyamele), Sebastian Sorsa.
Varusse jäid: Hugo Kelo, Obed Malolo.

Pv: 164
Kohtunikud: Kristo Tohver, Aron Härsing, Neeme Neemlaid


Kolmapäeval, 12. veebruaril kell 16:00 EJL Hallis
Tallinna FC Flora II - Klubi 04  4:1 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 27., 72. Joseph Saliste, 31. Martin Kase, 66. Janar Õunap - 64. Elias Tamburini
Hoiatused: -

FC Flora II: Magnus Karofeld, Joosep Juha (61. Anton Hmelnitski), Gerdo Juhkam (79. Sander Lootus), Janar Õunap, Kewin Mataloja, Jan Kokla (79. Alex Sander Sepp), Reio Laabus (79. Eric Pärn), Erkki Kubber (61. Tõnu Paavo), Herol Riiberg (36. Randin Rande), Martin Kase (61. Karl Ivar Maar), Joseph Saliste (79. Lamin Suma).
Varusse jäi: Enri Nurmik.

Klubi 04: Valtteri Hirvonen (46. Hugo Keto), Elias Tamburini, Alex Antikainen, Santeri Hirvonen, Pauli Loukola (14. Lassi Järvenpää; 46. Jusa Lehtinen), Arash Shirkhani (46. Isljam Kastrati), Omar Khary, Karim Jouini, Mauricio Hopsu, Obed Malolo, Kellechi Anyamele (61. Rinor Zogejani).
Varusse jäi: Roni Peiponen.

Pv: 25
Kohtunikud: Miko Pupart, Lennart Komp, Sander Saga

********************************************************

Neljapäev, 13. veebruaril kell 19:30 Wallsport Arena
SJK - Tallinna FC Levadia   1:0 (1:0)
Värav: 24. Johannes Laaksonen
FC Levadia: Roman Smiško, Maksim Podholjuzin, Artjom Artjunin, Aleksei Jahhimovitš, Aleksandr Kulinitš (76. Ingemar Teever), Omar El Husseiny (68. Heiko Tamm), Ilja Antonov (60. Marek Kaljumäe), Andreas Raudsepp, Igor Subbotin (46. Henry Rohta), Artur Rättel, Vladislav Ivanov.

***************************************************

Reedel, 14. veebruaril kell 14:00 EJL hallis
Narva JK Trans - Tallinna FC Infonet  1:1 (0:1)
Väravad: 90. Vladislav Fjodorov - 15. Kouadio
Trans:
Infonet: Igonen, Mones, Vladimir Avilov, Semahhin (70. Danilin), Elhi, Nahk (55. Gurtšioglujants), Melts, Harin (46. Tur), Valov (75. Ogorodnik), Martõnov, Kouadio (60. Saarlas).


Reedel, 14. veebruaril kell 15:30 Mukkula hallis
FC Lahti - Nõmme Kalju FC  2:0 (0:0)
Väravad: 59., 89.
Kalju: 1-Vitali Teleš, 14-Henrik Pürg (65. 13-Hindrek Ojamaa), 6-Jorge Rodrigues, 5-Alo Bärengrub, 77-Tihhon Šišov; 7-Fabio Prates (46. 8-Karl Mööl), 20-Reginald Mbu Alidor, 11-Allan Axel Kimbaloula, 19-Janar Toomet (18-Tarmo Kink), 75-Hidetoshi Wakui, 99-Tarmo Neemelo (65. 19-Robert Kirss).
Varusse jäi: 69-Richard Aland.


Reedel, 14. veebruaril kell17:15 Mukkula hallis
Lahti Akadeemia - Nõmme Kalju FC II  3:0 (1:0)
Kalju FC II: 69-Richard Aland, 5-Henrik Kummer, 15-Märten Kuusk, 3-Kert Krusel, 13-Hindrek Ojamaa (6-Andry Liiva), 23-Sören Kaldma, 22-Aleksei Filimonov (24-Norman Vihul), 8-Mihkel Ainsalu, 20-Rasmus Kuber, 11-Eddie Ever (11-Aleksander Erik Ild), 7-Peeter Klein.


Reedel, 14. veebruaril kell 20:00 EJL hallis
JK Loo - Lasnamäe FC Ajax   1:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 49. Vladimir Rüntü - 73. Aleksandr Starodub
Hoiatused: 26. Mark Kristjan Laanet, 88. Vladimir Rüntü - 15. Sergei Jarjomenko, 31. Andrei Kobjakov, 65. Pavel Di Lorenzo

Loo: Madis Rajando, Mait Metsküla, Ats Sillaste, Anti Schulz, Sven Elenurm, Eerik Elenurm, Endrik Jäger, Mark Kristjan Laanet, Mario Märtson, Vladimir Rüntü, Mark Joonas Toomsalu.
Vahetusest sekkusid: Priidu Tammeorg, Jaak Paavel, Ander Ott Valge.

Ajax: Artjom Jakovlev, Sergei Tasso, Sergei Polišnin, Andrei Kobjakov (74. Aleksandr Talabirtsok), Sergei Jarjomenko, Pavel Di Lorenzo, Andrei Struzkin, Ilja Šustrov (46. Sergei Kukuškin), Šamil Mussajev, Ilja Ljapin, Aleksandr Starodub.

Pv: 8
Kohtunikud: Roland Meritee, Roman Daniljuk, Vladimir Zahharov

****************************************************
Laupäeval, 15. veebruaril kell 10:00 EJL hallis
Tallinna FC Infonet II - Tallinna JK Legion  4:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 55. Vassili Kulik, 63., 68. Marten Saarlas, 83. Savely Artemiev
Hoiatused: 48. Rauf-Roman Mikailov, 67. Artjom Balahnitšjov, 78. Sergei Frolov

Infonet II: Viktor Avilov, Aleksandr Kulatšenko, Marko Veide,  Deniss Danilin, Evgeny Spiridonov, Artjom Badjuk (67. Nikita Horuži), Savely Artemiev, Marten Saarlas, Erik Vinogradov, Vassili Kulik, Vladimir Malinin.

Legion: Mark Artjuhhov, Artjom Balahnitšjov (76. Mark Tarõkin), Nikita Reintal (65. Gleb Slivin), Roman Sirotkin (54. Sergei Tolbuzov), Tomas Kirn (63. Ilja Lihotin), Pavel Dõmov (60. Artjom Zaskaleta), Gleb Sinitsin (76. Aleksander Kuldkepp), Sergei Andrejev (57. German Ussov), Stefan Tšendei (67. Andrei Sadovoi), Rauf-Roman Mikailov (57. Erik Gornostajev), Dmitri Bereitorov (60. Sergei Frolov).

Pv: 15
Kohtunikud: Urmo Visnapuu, Anton Biktimirov, Allar Väälma


Laupäeval, 15. veebruaril kell 11:30 Riias
FK Jelgava - Jõhvi FC Lokomotiv  2:1 (1:1)
Väravad: 45. pen., 79. - 44. pen. Maksim Bazjukin
FC Lokomotiv:


Laupäeval, 15. veebruaril kell 13:30 EJL hallis
Tartu FC Santos - Tallinna FC Flora III  7:1 (4:0)
ametlik protokoll
Väravad: 3. Eero Eessaar, 4. Timo Teniste, 17., 81., 86. Taavi Vellemaa, 31. Kenn Laas, 89. Marko Sonn - 47. Juhan Jograf Siim
Hoiatused: 67. Joonas Kartsep, 81. Timo Teniste - 64.  Andry-Reilo Kahr, 66. Andres Dzestelov

FC Santos: Joosep-Taaniel Sori, Kenn Laas (46. Joonas Kartsep), Siim Roops, Siim Valtna, Eero Eessaar (46. Jaanus Võrno), Tarvo Laurson (46. Alar Alve), Marko Sonn, Timo Teniste, Taavi Vellemaa, Mikk Laas, Robert Pluum (46. Karl-Erik Vidaja).
Vahetusest sekkus ka: Erik Vares.

FC Flora III: Enri Nurmik (46. Kristofer Tali), Silver Grauberg (68. Künter Pajumägi), Andreas Holst (68. Janek Hanson), Brent Pere, Karl-Sander Eensoo, Martin Nurmsaar (59. Teet Kaasik), Samuel Vard (54. Egert Urva), Gregor Kreitsberg (54. Freddy Karpov), Andry-Reilo Kahr (68. Georg Lepik), Gregor Wahl (59. Mark Ivanov), Juhan Jograf Siim (54. Andres Dzestilov).
Varusse jäi: Griss Valgur.

Kohtunikud: Rauno Kald, Kristjan-Eric Lääne, Kaspar Lood


Laupäeval, 15. veebruaril kell 14:00 Sillamäe kunstmurul
JK Sillamäe Kalev II - Tartu JK Tammeka  1:0 (0:0)
Värav:
JK Sillamäe Kalev II:
Tammeka: Karli Kütt (46. Karl Johan Pechter), Valeri Šabanov, Jürgen Lorenz, Kevin Anderson, Andre Paju, Rasmus Tauts (60. Andres Verst), Tanel Vanaveski (46. Martin Miller), Markus Jõgi (46. Simo Tenno), Priit Peedo (46. Marek Naal), Mikk Valtna (60. Martin Aasmäe), Georgi Ivanov (46. Tristan Koskor).


Laupäeval, 15. veebruaril kell 14:15 Turus
TPS - JK Sillamäe Kalev  2:3
Väravad: Jaroslav Kvasov (2), Vjatšeslav Zahovaiko
Sillamäe Kalev:


Laupäeval, 15. veebruaril kell 14:30 Wallsport Arena
Catalonia XI - Tallinna FC Levadia  0:1 (0:1)
Väravad: 25. ov
FC Levadia: Priit Pikker, Maksim Podholjuzin, Artjom Artjunin (62. Aleksei Jahhimovitš), Oleksandr Voltškov, Aleksandr Kulinitš, Omar El Husseiny (46. Henry Rohtla), Jere Aallikko (69. Pavel Marin), Marek Kaljumäe, Heiko Tamm (57. Andreas Raudsepp), Ingemar Teever, Vladislav Ivanov (62. Artur Rättel).


Laupäeval, 15. veebruaril kell 15:00 Sportland Arenal
HÜJK Emmaste - Vändra JK Vaprus  3:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 59. Joonas Laasberg, 87., 89. Ergo Reinvald
Hoiatus: 45. Magnus Martinson

HÜJK: Rasmus Armas, Raido Luhaorg, Mait Nõmme, Vahur Vahtramäe, Vassili Malgin, Mikk Sillaste, Janar Tükk, Ott Ottis, Magnus Martinson, Kristjan Paapsi, Taavi Laurits.
Vahetusest sekkusid: Joonas Laasberg, Ergo Reinvald, Norbert Hurt, Mihkel Tiit.

Vändra: Veiko Põldemaa, Artur Ojala, Oliver Ojala, Indrek Oja, Toomas Eier, Marco Lukka, Karel Otto, Ranet Lepik, Mihhail Kravtšenko, Toomas Mangusson, Greger Könninge.
Vahetusest sekkusid: Hans Naano, Maigo Vaakmann.

Pv: 8
Kohtunikud: Taavi Puuorg, Roman Daniljuk, Kaspar Kotter


Laupäeval, 15. veebruaril kell 15:30 EJL hallis
Pärnu FC Metropool - Kärdla Linnameeskond  2:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 50., 75. Alexander Puussaar - 38. Veiko Linnas, 70. Raner Jõekääpa
Hoiatused: -

FC Metropool: Risto Kauniste, Aimar Tõnts, Karl-Martin Müür, Vasily Tšubera (15. Hannes Lehe), Hevar Aas, Ergo Mätas (46. Tiit Margus), Romek Kašulin, Casper Lohk, Madis Tammsaar, Julius Sepp (46. Alexander Puussaar), Tarmo Kose.
Varusse jäi: Kristjan Tammsaar.

Kärdla: Evert Mittal, Janno Johanson, Tanel Lips (81. Kasper Elissaar), Marko Lauri, Hendri Tärnu, Märt Ojamaa, Stanislav Solodov (46. Mihkel Selks), Georg Links (25. Heimar Havik; 80. Mario Degtjov), Andreas Peetre (66. Raner Jõekääpa), Veiko Linnas (46. Taavi Lõhmus), Kristjan Kirs.
Varusse  jäi: Karl Oskar Vilsaar.

Pv: 18
Kohtunikud: Reelika Turi, Anni Koppel, Simmo Tõnisson


Laupäeval, 15. veebruaril kell 17:30 EJL hallis
JK Tallinna Kalev II - Keila JK  2:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 10. Kaspar Lõhmus, 85. Andi Kivirand - 37. ov. Kaspar Lõhmus
Hoiatused: 34. Priidu Aruste, 40. Patrick Peinar, 58. Innar Paal, 75. Erik Toomet
34. minutil ei realisserinud Erkki Kuriks penaltit

T. Kalev II: Karl Andre Valner, Marek Viiklaid, Kaspar Lõhmus, Priidu Aruste, Nikita Usov, Henrik Sepp, Patrick Peinar, Jose, Kevin Heliste, Andre Porila, Carl-Erik Sellenberg.
II poolaeg: Margus Koppel, Sten Üprus, Andi Kivirand, Simmo Tõnisson, Erik Toomet, Herlent Krik, Innar Paal, Timo Paal, Reinhard Reimaa, Iko Isok, Julius Hiie.

Keila: Kermo Kiiler (76. Ergo Veeremaa), Jagnar Jakobson, Steven Linkov, Egon Mõek (62. Alor Lass), Marko Mõek (46. Herman Koppel), Toomas Kelo, Jüri Müürsepp (46. Holger Suvi), Priit Danelson, Karl-Markus Veiberg (29. Erkki Kuriks), Joel Metsson, Meelis Reiss (67. Alex-Sander Puhm).

Pv: 10
Kohtunikud: Jaan Roos, Ilona Kirst, Laura Paas

************************************************

Pühapäeval, 16. veebruaril kell 10:00 EJL hallis
Tallinna FC Ararat TTÜ - Maardu FC Starbunker  2:5 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 22. Andrei Antonov, 87. Artur Tukmatšov - 19. Ilya Zelentsov, 36. Klimentii Bõldõrev, 53., 70. Maksim Krivošein, 59. Šahriar Abdullajev
Hoiatus: 47. Avetis Harutjunjan

Ararat: Evgeni Tukan, Hans Joosep Tammerik, Aleksandr Tkatšuk, Kirill Dmitrijev (46. Artur Tukmatšov), Maksim Novikov, Vaagn Arutjunjan ((57. Targo Parkala), Andrei Savotškin, Anton Lahmanov, Margo Parkala (46. Avetis Harutjunjan), Andrei Antonov, Aleksandr Klimovitš.
Varusse jäid: Rasmus Sinivee, Egert Tamm, Rainer Põld.

Starbunker: Stanislav Tokarev (46. Maksim Mamutov), Sergei Zabelo, Andrei Borissov, Dmitri Denissov, Andrei Katsimon, Ilya Zelentsov, Šahriar Abdullajev (74. Aleksandr Matvejev), Maksim Krivošein, Ilya Krivošein (33. Vadim Šalabai), Klimentii Boldõrev (37. Vladislav Sokolov).

Pv: 10
Kohtunikud: Reelika Turi, Andrei Brõtkin, Silver Sepp


Pühapäeval, 16. veebruaril kell 11:45 EJL hallis
Tallinna FC Puuma - Tallinna JK Legion  3:2 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 18. Vlasiy Siniavskiy, 74., 78. Nikolai Lõsanov - 20. Gleb Sinitsin, 82. Rauf-Roman Mikailov
Hoiatused: 19. Nikolai Lõsanov - 55. German Ussov, 88. Stefan Tšendei

FC Puuma: Vitas Mališauskas, Yaroslav Dmitriev, Anatoli Lõsanov (70. Bert Bortkevits), Nikolai Lõsanov, Kirill Vinogradov (70. Sander Michael), Aleksandr Karpõtšev (46. Kaspar Tilga), Sergei Bilinski (62. Robert Matso; 78. Daniel Leesment), Rameš Mamedov, Tauno Mõttus (55. Šalva Helaia), Vlasiy Siniavskiy (64. Christofer Kartau), Randy Padar.
Ei mänginud: Tristan Krass.

Legion: Mark Artjuhhov, Nikita Reintal, Artjom Balahnitšjov, Gleb Sinitsin, Rauf-Roman Mikailov, Sergei Andrejev, Tomas Kirn, Pavel Dõmov, Stefan Tšendei, Erik Gornostajev (46. German Ussov), Mark Tarõkin (46. Andrei Sadovoi).
Ei mänginud: Jevgeni Maslov, Deniss Lebedev, Aleksander Kuldkepp, Mark Holodilov, Gleb Slivin, Sergei Tolbuzov.

Pv: 20
Kohtunikud: Andrei Karhu, Argo Tali, Mirkko Koppel


Pühapäeval, 16. veebruaril kell 12:00 Riias
FS Metta/LU Riga - Jõhvi FC Lokomotiv  1:0 (0:0)
Värav: 90.
FC Lokomotiv:


Pühapäeval, 16. veebruaril kell 13:00 Viljandi Kunstmurul
Viljandi JK Tulevik - FC Elva  1:1 (0:1)
Väravad: 49. Richard Reimaa - 3. Jürgen Kuresoo

Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Siim Saar, Raiko Mutle, Kevin Paavo, Sander Luik, Martin Normann, Rihard Reimaa, Martin Lõiv, Rainer Peips, Hegert Heil, ?.
Vahetusest sekkusid: Kaur Tomson, Rauno Meister, Oskar Kivilaan.

FC Elva: 1-Arvo Käkk (46. 12-Christopher Toom), 5-Rando Kuus (60. 20-Gero Mekk), 6-Veiko Kütt, 2-Veiko Haan, 4-Karl Bussov, 10-Silver Kiho, 21-Tarvo Timm (60. 19-Gen Alev), 8-Kaarel Tinn, 11-Andris Altsaar (46. 9-Ats Joandi), 17-Jürgen Kuresoo, 14-Paul-Feliks Frei.

Kohtunik: Rain Tölpus


Pühapäeval, 16. veebruaril kell 13:30 EJL hallis
Jõgeva SK Noorus 96 - Saue JK Laagri  1:3 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 90. Kaarel Põldma - 66. Kristjan Suurjärv, 75. Stefan Kulp, 82. Silver Liiv
Hoiatused: 45. Rauno Pikver, 50. Jaanus Allas, 60. Kaarel Põldma, 70. Andro Lepp - 45. Silver Liiv

Jõgeva: Timo Limberg, Eigo Loorius (46. Jürgen Hiljurand), Jaanus Allas, Mario Tikerberi (34. Andro Lepp), Mairo Tikerberi, Rauno Pikver, Priit Jõeäär, Kristjan Kuldmägi, Reio Praats (61. Vladimir Ingver), Mihkel Kukk (57. Siim Tali), Tauno Anvelt (61. 13-Eduard Lehtmets).
Vahetusest sekkus veel: Kaarel Põldma.

Laagri: Kaspar Kotter, Erkki Liiv, Siim Suppi, Ranon Kriisa, Roland Tammela, Indrek Nuuma, Silver Liiv, Henri Heinsalu (31. Stefan Kuld), Vincent Lambin, Argo Alaväli, Kristjan Suurjärv.
Varusse jäid: Oliver reinumäe, Mart Jõesaar, Sander Avingo.

Pv: 10
Kohtunikud: Dmitri Kulikov, Gerli Israel, Paavo Männi


Pühapäeval, 16. veebruaril kell 15:15 EJL hallis
Raasiku FC Joker 1993 - Viimsi MRJK  0:0
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatus: 81. Ivo Lehtmets

Joker: Jevgeni Shoron, Mario Nadel, Rauno Pruuli, Rauno Reiman (46. Ain Platatsis), Ervo Vaatmann, Ott Reinike, Marko Nahkor, Ergo Teino, Janar Pragi, Priit Betlem (59. Karl Raimond Tamm), Rauno Esop (46. Rainer Mägi).

MRJK: Martin Kaalma (62. Lauri Randma), Rasmus Kaarelm Felt (46. Stenver Nahkur), Ats Klemmer (69. Kristjan-Erik Lääne), Ivo Lehtmets, Alari Verev, Karl-Erik Lõhmus, Ken-Marten Tammeveski, Andri Kaljumäe (46. Marken Malm), Karl Kane (63. Karl-Sten Põder), Martin Reim (72. Martin Lauri), Karl Sõerde (78. Markus Kuuskmäe).

Kohtunikud: Lennart Komp, Simmo Tõnisson, Mihkel Teder


Pühapäeval, 16. veebruaril kell 17:00 EJL hallis
Paide Linnameeskond II - Tallinna JK Visadus  1:2
Kohtunikud: Tomi Rahula, Andres Kalvik, Andrei Brõtkin


Pühapäeval, 16. veebruaril kell 20:30 EJL hallis
Tallinna FC Flora - FC Brondby  0:3 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 7. Christian Nørgaard, 47. Alexander Szymanowski, 90.+1. Simon Makienok Christoffersen
Hoiatused: -

FC Flora: Mait Toom (46. Stanislav Prins), Kevin Aloe (79. Janar Õunap), Karol Mets, Nikita Baranov, Markus Jürgenson (46. Taavi Rähn), Karl-Eerik Luigend, Maksim Gussev (69. Sander Post), Andre Frolov (46. Roman Sobtšenko), Zakaria Beglarišvili (79. German Šlein), Rauno Sappinen, Albert Prosa.
Varus: Stanislav Prins, Taavi Rähn, German Šlein, Roman Sobtšenko, Sander Post, Janar Õunap.
Mängus ei osalenud: Brent Lepistu, Rauno Alliku, Reio Laabus, Erkki Junolainen, Herol Riiberg, Martin Kase, Irakly Logua.

Brøndby IF: Lukas Hradecky, Daniel Stenderup, Martin Ørnskov, Thomas Kahlenberg, Alexander Szymanowski (79. Quincy Antipas), Kenneth Zohore (59. Simon Makienok Christoffersen), Frederik Holst, Christian Nørgaard (79. Lebogang Phiri), Dario Dumic, Ferhan Hasani (65. Ariel Nuñez), Patrick da Silva.
Varus: Simon Makienok Christoffersen, Ariel Nuñez, Lebogang Phiri, Bram Verbist, Quincy Antipas, Andrew Hjulsager, Malthe Johansen, Michael Almeback.
Mängus ei osalenud: Khalid Boulahrouz, Martin Albrechtsen, Risa Durmisi, Kristian Andersen, Svenn Crone, Daniel Stückler, Kristian Larsen, Oskar Traneberg, Mathias Andersen.

Pv: 170
Kohtunikud: Eiko Saar, Silver Kõiv, Jaanus Mutli, Jaan Roos.


*****************************************************

Esmaspäeval, 17. veebruaril kell 16:00 EJL hallis
Tallinna FC Levadia - FK Jurmala  5:0 (3:0)
Väravad: 25. Oleksandr Volchkov, 32., 35. Arsenij Buinickij, 78., 84. Ingemar Teever
Hoiatused: 30. Panasjuks, 89. Silva

FC Levadia: Roman Smiško (71. Priit Pikker), Oleksandr Volchkov (55. Aleksandr Kulinitš), Aleksei Jahhimovitš (71. Mark Dubinin), Artjom Artjunin, Dmitri Kruglov (46. Maksim Podholjuzin), Andreas Raudsepp (46. Artur Rättel), Marek Kaljumäe, Jere Aallikko (46. Pavel Marin), Omar El Husseiny (46. Heiko Tamm), Vladislav Ivanov (46. Ingemar Teever), Arsenij Buinickij (71. Kassim Aidara).

Pv: 20
Kohtunikud: Roomer Tarajev, Martin Lember, Maikel Mikson.

17.02.2014 17:44













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.