KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
EJLi jalgpallihalli turniiride avavooru ametlikud protokollid

Pühapäeval oli Narva JK Trans esmalt 3:2 üle Tallinna FC Levadia duublist. Teises mängus tegid Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju FC duublid väravateta viigi. Rakvere JK Tarvas ja Viljandi JK Tulevik tegid 1:1 viigi. FCF Tallinna Ülikool oli 1:0 üle Tallinna JK Dünamost.

Laupäevane avamäng oli JK Sillamäe Kalevi ja Tallinna FC Flora vaheline mõõduvõtt, kus avavärava lõi Albert Prosa 26. minutil, viies FC Flora poolajaks 1:0 juhtima. 63. minutil tuli Vjatšeslav Zahovaiko löögist 1:1 viik. 86. minutil viis Lamin Suma Flora uuesti juhtima, kuid kohe viigistas Sillamäe Daniil Ratnikovi väravast lõppseisuks 2:2. Mängu ülevaade.

Teises tänases mängus kohtusid Nõmme Kalju FC ja Paide Linnameeskond. 84. minutil asus Kalju Damiano Quintieri väravast juhtima ja võitiski 1:0. Järgnes mäng Pärnu Linnameeskonna ja Jõhvi FC Lokomotivi vahel, mis lõppes 1:1 viigiga. Väravad Rasmus Peetsonilt ja Nikita Volkovilt.

Kohtumine JK Tallinna Kalevi ja FC Kuressaare vahel lõppes saarlaste 1:0 võiduga. 79. minutil jäi Kalev vähemusse ja peagi läks Kuresaare Raido Reinsalu löögist ka juhtima. Päeva lõpetuseks alistas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FC Flora III 6:0.

Reedeses EJLi jalgpallihalli turniiride avamängus kohtusid Tallinna FC Levadia ja Tallinna FC Infonet. Tiitlikaitsja FC Levadia võitis 3:1, kaks väravat lõid testimisel viibivad mängijad, ühe lisas Pavel Marin. Infoneti auvärava autor oli Edgar Tur.

Kokku oli sellel nädalavahetusel kümmet mängu.

Esimese vooru mängud
:

Reedel, 10. jaanuaril kell 20:00 A-turniiri mäng
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet  3:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 49. Albert Kuqi, 56. Pavel Marin, 63. Omar El Huseini - 88. Edgar Tur
Hoiatused: 44. Marek Kaljumäe, 88. Ilja Antonov

FC Levadia: 30-Priit Pikker, 17-Maksim Podholjuzin, 19-Aleksandr Kulinitš, 2-Oleksandr Volchkov, 21-Aleksei Jahhimovitš, 10-Igor Subbotin, 23-Marek Kaljumäe, 7-Jere Aalliko, 33-Ingus Šlampe, 11-Ingemar Teever, 9-Artur Rättel.
II poolajal: 12-Kristjan Tamme, 17-Maksim Podholjuzin, 4-Kaspar Kaldoja, 3-Artjom Artjunin, 27-Andreas Raudsepp, 15-Heiko Tamm, 6-Ilja Antonov, 20-Pavel Marin, 5-Omar El Huseini, 18-Nikita Andreev, 28-Albert Kuqi.

FC Infonet: 1-Matvei Igonen, 4-Vladimir Avilov, 2-Andrei Kalimullin, 22-Trevor Elhi, 27-Aleksandr Semahhin, 38-Konstantin Nahk, 8-Tanel Melts, 17-Oleg Valov, 20-Maksim Lipin, 14-Nikita Martõnov, 11-Kouadio.
Vahetusest sekkusid: 25-Maksim Zelentsov, 19-Albert Taar, 77-Vladimir Malinin, 5-Edgar Tur, 65-Markus Holst, 6-Ats Sillste, 9-Marten Saarlas, 10-Jevgeni Gurtšioglujants.

Pealtvaatajaid: 200
Kohtunikud: Martin Salong, Silver Kõiv, Hannes Reinvald


Laupäeval, 11. jaanuaril kell 13:30 A-turniiri mäng
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora  2:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 63. Vjatšeslav Zahovaiko, 87. Daniil Ratnikov - 26. Albert Prosa, 86. Lamin Suma
Hoiatused: 83. Aleksandr Volodin - 25. Markus Jürgenson

JK Sillamäe Kalev: 35-Artem Levizi, 94-Emmanuel Gurtckaia, 27-Pavel Aleksejev, 8-Martin Vunk, 14-Kirill Novikov, 15-Aleksandr Volkov, 2-Paulo Djoao, 22-Denis Vnukov, 13-Maksim Paponov, 33-A. Lazebnõi, 17-J. Kvasov.
II poolajal: 1-Mihhail Starodubtsev, 7-Aleksandr Volodin, 5-J. Cheminava, 26-Mindaugas Bagužis, 3-Igor Dudarev, 11-Nikolay Mashichev, 99-Evgeny Kabaev, 4-Denis Tjapkin, 10-Daniil Ratnikov, 6-Kassim Aidara, 9-Vjatšeslav Zahovaiko.

FC Flora: 12-Mait Toom, 4-Kevin Aloe (46. 34-Erkki Junolainen), 6-Karol Mets, 31-Sander Post (46. 5-Janar Õunap), 3-Markus Jürgenson, 33-Andre Frolov (46. 13-Reio Laabus), 10-Brent Lepistu, 7-Zakaria Beglarišvili (46. 73-Karl-Eerik Luigend), 20-Maksim Gussev (70. 15-Joseph Saliste), 9-Rauno Alliku, 99-Albert Prosa (46. 17-Lamin Suma).
Varus: 34-Erkki Junolainen, 5-Janar Õunap, 13-Reio Laabus, 73-Karl-Eerik Luigend, 17-Lamin Suma, 15-Joseph Saliste.

Kohtunikud: Roomer Tarajev, Martin Lember, Maikel Mikson


Laupäeval, 11. jaanuaril kell 15:15 A-turniiri mäng
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 84. Damiano Quintieri
Hoiatused: 10. Tihhon Šišov, 36. Alo Bärengrub, 89. Damiano Quintieri, 90. Allan-Axel Kimbaloula

Kalju FC: 1-Vitali Teleš (61. 69-Richard Aland), 13-Hindrek Ojamaa, 2-Vili Roivanen (46. 3-Hiroki Maehara), 5-Alo Bärengrub, 77-Tihhon Šišov, 16-Donigio Inzaghi (46. 11-Allan Axel Kimbaloula), 20-Reginald Mbu-Alodor (39. 6-Jorge Rodrigues), 7-Fabio Prates, 19-Janar Toomet (46. 8-Karl Mööl), 9-Damiano Quintieri, 99-Tarmo Neemelo (46. 17-Robert Kirss).
Vahetusest sekkusid: 69-Richard Aland, 6-Jorge Rodrigues, 3-Hiroki Maehara, 8-Karl Mööl, 11-Allan-Axel Kimbaloula, 17-Robert Kirss, 23-Vladimir Voskoboinikov.

Paide LM: 1-Mart-Mattis Niinepuu (85. 12-Siim-Sten Palm), 29-Andrei Veis (55. 5-Timo Lomp), 4-Joel Indermitte (74. 15-Tambet Anso), 13-Andre Mägi, 26-Sander Sinilaid (64. Dmitri Kovtunovitš), 19-Rauno Tutk, 25-Eerik Reinsoo (60. 23-Karl Johann Reitalu), 18-Martin Ustaal (85. 11-Kennet Kukk), 7-Jasper Uwaegbulam (64. Gregor Aru), 14-Sander Rõivassepp (55. 6-Rene Puhke), 17-Aleksandr Vassiljev (55. 27-Marten Mütt).

Kohtunikud: Ainar Kuusk, Heigo Paglant, Artur Telling


Laupäeval, 11. jaanuaril kell 17:00 B-turniiri mäng 
Pärnu Linnameeskond - Jõhvi FC Lokomotiv  1:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad:  84. pen. Rasmus Peetson - 60. Nikita Volkov
Hoiatused: 70. Joosep Sarapuu - 45. Andrei Jõgi

Pärnu LM: 1-Hendrik Vainu, 5-Jaak-Peeter Oja (46. 3-Joosep Sarapuu), 18-Taavi Kitsel, 12-Andro Aavik, 2-Daniel Barinov (70. 4-Julius Sepp), 17-Ott Midenbritt (63. 16-Alder Lepik), 9-Toomas Pent (73. 13-Markus Sabiin), 8-Rasmus Peetson, 20-Tõnis Vihmoja, 10-Kristen Saarts (57. 21-Margus Põldsaar), 15-Henri Hanson (46. 7-Kaarel Kaarlimäe).
Varus: 4-Julius Sepp, 16-Alder Lepik, 13-Markus Sabiin, 3-Joosep Sarapuu, 21-Margus Põldsaar, 7-Kaarel Kaarlimäe.

FC Lokomotiv: 28-Valeri Smelkov, 23-Anton Vassiljev, 4-Jegor Potapov (78. 10-Aleksandr Hlobõstin), 25-Mihhail Zaitsev (46. 14-Maksim Bazjukin), 24-Aldo Škalla, 15-Valeri Kurlõtškin, 16-Andrei Jõgi (63. 18-Žaur Pronchuk)), 3-Dmitri Smirnov, 9-Sergei Bazjukin, 27-Vitaly Kutuzov (46. 12-Oleksii Cherkashyn), 6-Nikita Volkov.
Varus: 1-Victor Gusev, 20-Jegor Rudomin, 14-Maksim Bazjukin, 10-Aleksandr Hlobõstin, 18-Žaur Pronchuk, 12-Oleksii Cherkashyn.

Kohtunikud: Kert Küttis, Kristo Värva, Sander Saga


Laupäeval, 11. jaanuaril kell 18:45 B-turniiri mäng
 
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare  0:1 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 82. Raido Reinsalu
Hoiatused: 77. Sander Laur, 79. Taavi Azarov
Eemaldamine: 80. Lauri Välja

JK Tallinna Kalev: 1-Silver Saluste, 5-Ionel Armean (46. 15-Hans-Kristjan Hansberg), 3-Aleksei Savitski, 4-Egert Heintare, 2-Oliver Heliste, 9-Henry Niinlaub (46. 16-Alen Stepanjan), 7-Lauri Välja, 6-Johannes Kukebal, 8-Raiko Karpov (57. 18-Anton Issakov), 11-Nikita Koger (46. 17-Albert Anissimov), 10-Aleksei Naariste (57. 14-Ian-Erik Valge).
Varus: 12-Daniil Savitski, 13-Ranon Kriisa, 17-Albert Anissimov, 18-Anton Issakov, 16-Alen Stepanjan, 14-Ian-Erik Valge, 15-Hans-Kristjan Hansberg, 19-Nikita Tšernei.

FC Kuressaare: 12-Riido Reiman, 21-Sander Laur, 3-Märten Pajunurm, 22-Taavi Azarov, 6-Pelle Pohlak (46. 29-Algis Kelder), 25-Sander Viira, 7-Karl Johan Kastein, 26-Sander Laht (66. 19-Mario Pruul), 33-Reivo Vinter, 20-Margus Rajaver, 5-Raido Reinsalu.
Varus: 1-Martin Prostang, 19-Mario Pruul, 29-Algis Kelder.

Kohtunikud: Denis Petrov, Anton Biktimirov, Lauri Salei


Laupäeval, 11. jaanuaril kell 20:30 C-turniiri mäng
Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Flora III  6:0 (5:0)
ametlik protokoll
Väravad: 24. Mihhail Zaitsev, 35. Žaur Pronchuk, 37. Aleksandr Hlobõstin, 38., 42. Nikita Apet, 74. ov. Janek Hanson
Hoiatused: 25. Andreas Holst, 83. Emmanuel Odeh, 87. Silver Grauberg

JK Järve: 1-Oleksii Shram (46. 16-Victor Gusev), 21-German Piskunov, 15-Oleksii Cherkashin (46. 90-Dmitri Belov), 11-Aleksei Larin (74. 32-Konstantin Sarajev), 3-Aleksandr Vladimirov, 42-Aleksei Tihhonov, 35-Mihhail Zaitsev (55. 18-Alexey Berdyugin), 33-Aleksandr Hlobõstin (57. 10-Kirill Davidenko), 9-Egor Rudomin, 60-Žaur Pronchuk (46. 7-Gleb Stepanov), 27-Nikita Apet (50. 41-Aleksei Stratiitšuk).
Varus: 16-Victor Gusev, 32-Konstantin Sarajev, 10-Kirill Davidenko, 18-Alexey Berdyugin, 7-Gleb Stepanov, 41-Aleksei Stratiitšuk, 90-Dmitri Belov.

FC Flora III: 1-Martin Prostang, 17-Brent Pere (57. 2-Griss Valgur), 3-Silver Grauberg, 15-Andreas Holst, 16-Teet Kaasik (46. 14-Janek Hanson), 5-Mark Ivanov (46. 11-Gregor Kreitsberg), 19-Silver Kruusalu, 18-Martin Nurmsaar (46. 7-Egert Urva), 20-Andry-Reilo Kahr (46. 6-Karl-Sander Eensoo), 9-Gregor Wahl (57. 10-Juhan-Jograf Siim), 8-Freddy Karpov (57. 13-Emmanuel Odeh).
Varus: 7-Egert Urva, 6-Karl-Sander Eensoo, 11-Gregor Kreitsberg, 2-Griss Valgur, 10-Juhan-Jograf Siim, 13-Emmanuel Odeh, 14-Janek Hanson.

Pealtvatajaid: 31
Kohtunik: Risto Eelmaa, Margo Noode, Ain Alev


Pühapäevased mängud

Pühapäev, 12. jaanuaril kell 11:45 B-turniiri mäng
Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia II  3:2 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 65. Viktor Plotnikov, 74. German-Guri Lvov, 83. Roman Nesterovski - 4., 48. Henry Rohtla
Hoiatused: -

JK Trans: 1-Sergei Lepmets, 22-Tanel Tamberg, 17-Kirill Korban, 3-Roman Nesterovski, 14-Dmitri Ševjakov, 5-Fabio Possagwo, 18-Valeri Nichik, 7-Viktor Plotnikov, 8-Vlad Vollasoo, 9-German-Guri lvov, 10-Hor Bea Fridolin.
Vahetusest sekkusid jooksvalt: 33-Nikita Tokaitšuk, 2-Stanislav Kitto, 13-Vadim Mihhailov, 12-Nikita Savenkov, 21-Aleksandr Lisitsin, 11-Sergei Kapustin, 16-Eduard Kolpakov.

FC Levadia II
: 1-Roman Smiško, 23-Harles Läst, 16-Mark Dubinin, 3-Madis Vihmann, 17-Alger Džumadil, 28-Dmitri Jegorov, 6-Nikita Brõlin, 7-Kaspar Paur, 10-Henry Rohtla, 25-Mark-Oliver Roosnupp, 20-Vladislav Iljin.
II poolajal: 41-Vladislav Tsvetkov (71. 30-Henri Heinola), 22-Robert Sadovski, 4-Raido Kannel, 2-Aleksandr Lazarev, 5-Braien Kaldoja, 7-Kaspar Paur, 19-Kaspar Mutso, 2-Magnar Vainumäe, 10-Henry Rohtla, 27-Valeri Makarov, 21-Mart-Paul Preimann.

Pealtvaatajaid: 25
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Marek Lillmaa, Taavi Puuorg


Pühapäev, 12. jaanuaril kell 13:30 C-turniiri mäng 
Tallinna FC Flora II - Nõmme Kalju FC II  0:0
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 16. Alex Sander Sepp, 74. Eric Pärn - 56. Peeter Klein, 87. Kalev Lill

FC Flora II: 12-Enri Nurmik, 13-Gerdo Juhkam, 15-Sander Lootus, 4-Ragnar Piir (20. 18-Anton Hmelnitski), 2-Silver Sõrmus, 5-Joseph Saliste, 6-Jan Kokla, 20-Alex Sander Sepp (33-Karl Ivar Maar), 10-Eric Pärn (14-Kalev-Gustav Keert), 11-Randin Rande (8-Samuel Vard), 19-Maikel Astur.
Varus: 1-Mattias Traublum, 33-Karl Ivar Maar, 8-Samuel Vard, 14-Kalev-Gustav Keert, 18-Anton Hmelnitski.

Kalju FC II: 1-Sten-Marten Vahi, 13-Anti Karumaa, 24-Norman Vihul, 18-Kalev Lill, 75-Mark-Eerik Kodar, 3-Kert Kruusel, 5-Henrik Kummer, 11-Aleksander Ild, 16-Robert Sahokia (2-Aron-Eric Miljan), 7-Peeter Klein, 17-Eddie Ever.
Varus: 2-Aron-Eric Miljan.

Pealtvaatajaid: 40
Kohtunikud: Andrei Karhu, Ilona Kirst, Kaur Lillipuu


Pühapäev, 12. jaanuaril kell 15:15 C-turniiri mäng 
Rakvere JK Tarvas - Viljandi JK Tulevik  1:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 71. Joonas Ljaš - 68. Rasmus Luhakooder
Hoiatus: 38. Joonas Ljaš

JK Tarvas: 30-Sander Susi, 26-Elar Tovstik, 6-Mehis Vahero, 20-Kristo Remmelgas, 69-Mihkel Gull, 22-Joonas Ljaš, 18-Mihkel Saar, 17-Alari Tovstik, 5-Mikk Mehike (68. 7-Margus Christofer Kalda), 8-Taavi Küngas, 10-Raido Laidam (46. 91-Henri Hang).
Varus: 32-Reijo Kuusik, 7-Margus Christofer Kalda, 91-Henri Hang.

JK Tulevik: 42-Karl-Romet Nõmm, 6-Siim Saar, 2-Raiko Mutle, 23-Martin Normann (46. 26-Kevin Paavo), 3-Oskar Berggren, 14-Karel Kübar, 17-Rainer Peips (56. 19-Hendrik Nälk), 7-Rasmus Luhakooder, 16-Sander Loigo (46. 10-Indrek Ilves), 15-Tanel Lang, 21-Kristen Kähr (46. 31-Roger Teor).
Varus: 31-Roger Teor, 10-Indrek Ilves, 19-Hendrik Nälk, 26-Kevin Paavo.

Pealtvaatajaid: 20
Kohtunikud: Urmo Visnapuu, Aron Härsing, Marger Pormann


Pühapäev, 12. jaanuaril kell 17:00 E-turniiri mäng
FCF Tallinna Ülikool - Tallinna JK Dünamo  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 57. Aivar Anniste
Hoiatused: 40. Martin Tšegodajev - 48. Dmitri Vasilenko

FCF TÜ: 1-Pelle Päivil, 17-Rauno Esaul (46. 88-Martti Pent), 26-Urmas Rajaver, 33-Aivar Anniste, 5-Roman Minlibajev, 90-Martin Tšegodajev (72. 14-Martin Klasen), 3-Mait Anton, 22-Antti Arst, 27-Martin Taska, 77-Rauno Nõmmiko, 10-Kristian Marmor.
Varus: 14-Martin Klasen, 88-Martti Pent, 45-Rasmus Munskind.

Dünamo: 1-Aleksei Grigorenko, 15-Jevgeni Gribovski, 3-Mihhail Andrejev, 8-Aleksandr Gussev, 5-Anatoli Božko, 20-Eduard Kuzmin, 2-Sergei Lefanov (57. 10-Jevgeni Ivanov), 18-Denis Skatškov (50. 16-Valeri Korobtšov), 4-Nikolai Bokanov (46. 7-Dmitri Vasilenko), 14-Dmitri Židkov, 12-Emil Guseinov.
Varus: 7-Dmitri Vasilenko, 16-Valeri Korobtšov, 10-Jevgeni Ivanov, 11-Maksim Ivanov.

Kohtunikud: Reelika Turi, Triinu Laos, Anni Koppel, Anni Rahula

 

12.01.2014 15:04













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.