KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Kolmanda päeva lõpetas Trummi SK Kohila võit IV liigas

Triobet Aastalõputurniiri kolmanda võistluspäeva lõpetas IV liiga turniir 16 meeskonna osavõtul. Osalejad olid jaotatud nelja alagruppi. Igast grupist pääses poolfinaali võitja. Ühe mängu pikkuseks 12 minutit. Vaata videokokkuvõtet finaalist siit uudisest!

I koht: Trummi SK Kohila
II koht: Türi Ganvix JK II
III koht: Raasiku FC Joker II

Parim väravalööja: Taavi Aus (6 väravat)
Parim väravavaht: Sander Paalpere (Türi JK Ganvix)
Parim mängija: Bruno Gomes (Trummi)



Kolmapäev, 21. detsember – IV liiga turniir:

A-alagrupp: Valga FC Warrior, Viljandi JK Tulevik III, Türi Ganvix JK II, Kohtla-Nõmme
B-alagrupp: Trummi SK Kohila, FC Jõgeva Wolves, Pärnu JK Poseidon II, Tallinna JK Augur
C-alagrupp: Tartu JK Tammeka U19, Raplamaa JK Märjamaa, FC Toompea, FC Elva II
D-alagrupp: Raasiku FC Joker II, Kristiine JK, Rumori Calcio Tallinn, FC Helios Võru

Ajakava:
15:00 Valga FC Warrior - Kohtla-Nõmme (A) 3:0
15:15 Viljandi JK Tulevik III - Türi Ganvix JK II (A) 1:2
15:30 Tartu JK Tammeka U19 - FC Elva II (C) 0:0
15:45 Raplamaa JK Märjamaa - FC Toompea (C) 3:1
16:00 Kohtla-Nõmme - Türi Ganvix JK II (A) 2:3
16:15 Valga FC Warrior - Viljandi JK Tulevik III (A) 1:1
16:30 FC Elva II - FC Toompea (C)  0:0
16:45 Tartu JK Tammeka U19 - Raplamaa JK Märjamaa (C) 2:0
17:00 Viljandi JK Tulevik III - Kohtla-Nõmme (A) 2:3
17:15 Türi Ganvix JK II - Valga FC Warrior (A) 0:0
17:30 Raplamaa JK Märjamaa - FC Elva II (C) 1:1
17:45 FC Toompea - Tartu JK Tammeka U19 (C) 2:0
18:00 Trummi SK Kohila - Tallinna JK Augur (B) 3:0
18:15 FC Jõgeva Wolves - Pärnu JK Poseidon II (B) 1:2
18:30 Raasiku FC Joker II - FC Helios Võru (D) 3:1
18:45 Kristiine JK - Rumori Calcio Tallinn (D) 0:0
19:00 Tallinna JK Augur - Pärnu JK Poseidon II (B) 1:3
19:15 Trummi SK Kohila - FC Jõgeva Wolves (B)2:1
19:30 FC Helios Võru - Rumori Calcio Tallinn (D) 2:1
19:45 Raasiku FC Joker II - Kristiine JK (D) 1:0
20:00 FC Jõgeva Wolves - Tallinna JK Augur (B) 1:2
20:15 Pärnu JK Poseidon II - Trummi SK Kohila (B) 0:3
20:30 Kristiine JK - FC Helios Võru (D) 3:0
20:45 Rumori Calcio Tallinn - Raasiku FC Joker II (D) 0:2
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 Türi Ganvix JK II - Raplamaa JK Märjamaa 0:0, pen 4:3
21:15 B1 - D1 Trummi SK Kohila - Raasiku FC Joker II 3:2
Kohamängud
21:30 III-IV koha mäng Raasiku FC Joker II - Raplamaa JK Märjamaa 1:1, pen. 3:1
21:45 Finaal Trummi SK Kohila - Türi Ganvix JK II 3:0

Kõik väravalööjad

1. Taavi Aus Trummi SK Kohila 5
2. Bruno Gomez Trummi SK Kohila 4
3. Urmet Stepanov Türi Ganvix JK II 3
4. Jesper Vahur Raplamaa JK Märjamaa 2
5. Marko Hinn Trummi SK Kohila 2
6. Eero Heinloo FC Toompea 2
7. Peeter Laur Pärnu JK Poseidon II 2
8. Rando Tamm Raasiku FC Joker II 2
9. Sander Talviste Kristiine JK 2
10. Marko Rooden Kohtla-Nõmme 2
11. Siim Urva Raasiku FC Joker II 2
12. Lauri Kurel Tallinna JK Augur 2
13. Mikk Rooden Kohtla-Nõmme 2
14. Hans Talgre Trummi SK Kohila 1
15. Siim Lepp FC Helios Võru 1
16. Lepik Ivar Pärnu JK Poseidon II 1
17. Harri Jõessaar Trummi SK Kohila 1
18. Kert Joakit FC Helios Võru 1
19. Tanel Pruuli Tallinna JK Augur 1
20. Kristo Salamatin Raasiku FC Joker II 1
21. Taavi Laul Valga FC Warrior 1
22. Sander Paalpere Türi Ganvix JK II 1
23. Ergi Asten Türi Ganvix JK II 1
24. Markus Kontkar Tartu JK Tammeka U19 1
25. Karl Sassian Raplamaa JK Märjamaa 1
26. Sander Evisalu Trummi SK Kohila 1
27. Mihkel Kuuse Raasiku FC Joker II 1
28. Vallap Priit Pärnu JK Poseidon II 1
29. Andrei Zevakin FC Jõgeva Wolves 1
30. Reber Gruzdev Rumori Calcio Tallinn 1
31. Fred Metsmaa Raasiku FC Joker II 1
32. Dmitri Andreitšuk Valga FC Warrior 1
33. Mark Ivanov Valga FC Warrior 1
34. Märt Grauberg Kohtla-Nõmme 1
35. Ott Alekõrs FC Elva II 1
36. Jaan Jalas Raasiku FC Joker II 1
37. Lulla Silver Pärnu JK Poseidon II 1
38. Alvar Terasma Raasiku FC Joker II 1
39. Steven Põldve Valga FC Warrior 1
40. Kristjan Erm Raplamaa JK Märjamaa 1
41. Raul Katenev Viljandi JK Tulevik III 1
42. Olari Matikainen Viljandi JK Tulevik III 1
43. Rando Haugas FC Toompea 1
44. Marko Horn FC Jõgeva Wolves 1
45. Eduard Desjatski FC Helios Võru 1
46. Taivo Pärnamets FC Jõgeva Wolves 1
47. Henri Heinola Kristiine JK 1
48. Raido Roman Viljandi JK Tulevik III 1
49. Toomas Sassian Raplamaa JK Märjamaa 1
50. Martin Kaur Tartu JK Tammeka U19 1
51. Krister Kallas Viljandi JK Tulevik III

 

21.12.2016 22:24













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.