KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Naiste Meistriliiga » UUDISED ()
Naiste Meistriliigas üllatusi polnud

Naiste Meistriliigat jätkati kolmanda vooru kohtumistega, kus viimastena läksid vastamisi eelmisel hooajal viienda koha eest võidelnud JK Tallinna Kalev ja Tartu SK 10 Premium. Kalev jäi kindlalt 3:0 peale. Tallinna klubi avas läbi Ave Pajo värava skoori juba 8. minutil. Vaheajale mindigi seisuga 1:0. Teisel poolajal suurendas Kalev eduseisu veelgi, kui resultatiivsed olid Jana Pipar ja Kätlin Hein. Protokolli leiab siit.

Päeva esimeses kohtumises jäi Noortekoondis 0:11 alla Tallinna FC Florale.  Flora poolelt lõi enim väravaid Miina Kallas, kelle arvele jäi neli tabamust. Kübaratrikiga sai hakkama Katrin Loo. Kaks väravat lisas Eneli Vals ning ühe korra said jala valgeks ka Ragne Hindrimäe ja Sandra Paulberg. Protokoll on saadaval

16.04.2016 21:04 Naiste Meistriliigat juhivad Flora, Pärnu ja Levadia
06.04.2016 12:32 PILTUUDIS: Naiste Meistriliiga kirjutas alla ausa mängu aktsioonile
02.04.2016 18:47 Naiste Meistriliiga alustas!
01.04.2016 20:45 Pärnu JK peatreeneri sõnul on liigas mängimine läinud raskemaks
31.03.2016 17:49 FC Flora naiskond otsib oma mängu