KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

N.ML » UUDISED ()
Naiste Expert liigas tegid Flora ja Levadia 3:3 viigi

Täna mängiti naiste Meistriliigas teise vooru mänge. Keskses neist tegi Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Levadia 3:3 viigi.

Levadia asus poolajaks 2:0 juhtima, aga Flora suutis lõpuks siiski 3:3 viigi välja võluda. Levadia eest lõi Vlada Kubassova 2 ja Anett Vilipuu ühe värava. Flora eest olid resultatiivsed Miina Kallas, Lisette Tammik ja 87. minutil viigi löönud Kelly Rosen.

Tiitlikaitsja Pärnu JK mängis alles esimese kohtumise, võites Nõmme Kalju FC 9:0, poolaeg seejuures 8:0. Anastassia Morkovkina lõi 3 väravat. Tartu JK Tammeka alistas Maria Sootaki 63. minuti väravast Tartu SK 10 ja Valga Warriori ühendnaiskonna 1:0.

Esikohal on Levadia 4 punktiga, ka Floral on 4 punkti, Pärnu JK kontos on 3 punkti ühest mängust, Tammekal 3 punkti kahest mängust. Nulliga jätkavad SK 10/Warrior ühest ja Kalju FC kahest ...

12.04.2014 15:40 Expert liigas toimus kaks avavooru mängu
10.04.2014 18:10 Expert liigas osaleb Tartu SK 10 ja Valga Warriori ühendnaiskond
31.03.2014 12:55 Naiste meistrivõistlustel alustab Expert liiga
19.03.2014 17:24 Jalgpalliliit korraldab taas naistejalgpalli konverentsi
14.03.2014 16:10 Naiste tippvõistkonnade halliturniiri tulemused