KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Naiste Meistriliiga » UUDISED ()
Pärnu JK kindlustas meistritiitli, Flora tuli hõbedale

Naiste meistriliigas peeti kolmapäeval 18. mänguvoor, mis tõi seitsmenda järjestikuse meistritiitli Pärnu JK naiskonnale. Suure võidu teenis FC Flora, kolm punkti said tabelisse kirja veel Tartu SK 10 ja Noortekoondis. Kui esimesed kaks kohta on kindlalt ära jagatud, sõltuvad teised kohad veel kahe viimase vooru tulemustest.

Enne vooru oli Pärnul tiitli võitmiseks vaja mängust Tallinna Kaleviga ühte punkti. Pärnu sai selle ülesandega rohkem kui hästi hakkama ning sai tabelisse kirja järjekordsed võidupunktid, alistades Kalevi 5:0. Margarita Matjuhhova viis pärnulannad juba kohtumise 2. minutil juhtima, 18. minutil lisas ta oma teise värava. Poolajapausile mindi Pärnu 3:0 juhtimisel, kui 29. minutil oli resultatiivne Anastasija-Grazyna Shcherbachenia. Teise poolaja alguses sai oma värava kirja ka Anastassia Morkovkina, kes oli varasemalt andnud kaks ...

21.09.2016 21:39