KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

IV.W » UUDISED ()

23.–27. juulini Tallinnas Maarjamäe staadionil ja Rakvere linnastaadionil toimuval UEFA Regions' Cupi alagrupiturniiril kaotas Eesti esindus Walesile 1:3.

Põhja-Eesti võistkond asus 29. minutil Roland Samberki väravast juhtima, kuid jäi 67. minutil vähemusse, kui sama mees oma teise kollase kaardi teenis. Põhja-Walesi esindus lõi väravad 68. minutil penaltist ning 82. ja 89. minutil.

Teises avapäeva mängus tegid Kasahastani võistkond Dostyk ja Rootsi klubi Västergötland 2:2 viigi.

UEFA Regions' Cup on Euroopa harrastusjalgpallurite turniir, kus osaleb 38 riiki. Eesti eest on väljas väikeste karikavõistluste võitja, II liigas palliva FCF Tallinna Ülikooli meeskonna baasil moodustatud Põhja-Eesti esindus. Lisainfo ...

23.07.2014 23:45