23

09.2022

20:19

VIDEO│Saalijalgpallikoondis viigistas Maltaga

Eesti meeste saalijalgpallikoondis pidas täna maavõistluse Maltaga ning Kalevi spordihallis peetud kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Malta asus kohtumist juhtima juba teisel minutil, kui Giancarlo Sammut kasutas ära väravavahi eksimuse ning tema jalast põrkunud pall leidis tee väravasse. Avapoolaeg lõppeski külaliste napi paremusega, ent Eesti jõudis sihile 28. minutil, kui Maksim Babjak murdis ennast osavalt äärest läbi ja saatis söödu värava alla. Seal oli õiges kohas Marek Naal, kes suunas palli ühe puutega võrku. Mõlemad meeskonnad ajasid innukalt taga ka võiduväravat, ent rohkem tabamusi mängus ei sündinud ja lõpuvile kõlades oli tablool viigiline seis.

Eesti ja Malta jaoks oli tänavu tegemist juba kolmanda omavahelise kohtumisega. Märtsis peetud vastasseisudes näitas Eesti kindlat ülekaalu, kui kirja saadi 4:1 ja 4:0 võidud.