14

04.2023

16:20

VIDEO│Saalijalgpallikoondis sai Gruusialt ka teise kaotuse

Eesti meeste saalijalgpallikoondis pidas täna, 14. aprillil Kalevi Spordihallis teise maavõistluse Gruusia vastu. Ka täna tuli tunnistada vastaste paremust, kui lõpuvile kõlades jäi tabloole 9:2.

Euroopa saalijalgpalli edetabelis 9. kohta hoidev Gruusia asus esimest poolaega juhtima kuuendal minutil, kui oma teise koondiseväravani jõudis Giorgi Chimakadze. Vastane jõudis esimesel poolajal sihini veel kolmel korral. Esimese poolaja lubavaima olukorra tekitas Eesti 15. minutil, kui Boriss Poddubnõi Jelissei Zahharovilt saadud hea söödu värava suunas teele pani, kuid mille Gruusia puurilukk tõrjus.

Gruusia alustas ka teist poolaega hoogsalt, kui Itrakli Todua juba teisel minutil sihini jõudis. Eesti osutas südikat vastupanu ning pärast ühte ebaõnnestunut katset õnnestus 28. minutil Jelissei Zahharovilt saadud söödust Denis Vnukovil pall edukalt vastaste väravasse suunata. Minut hiljem jõudis oma teises koondisemängus sihini Jelissei Zahharov. Kuid vastane oli heas hoos ja jõudis teisel poolajal sihini veel kuuel korral.

„Olen rahul selle meeskonnavaimuga, mis meil eile oli. Ma ei saa poistele midagi ette heita, nad kõik pingutasid lõpuni. Gruusia on väga tugev vastane,“ rääkis koondise peatreener Madis Rajando. „Meil oli häid momente, kus me ära ei löönud, aga üldiselt täitsime neid eesmärke, mida püstitanud olime. Ma arvan, et oleme natuke paremaks suutelised, kui neil kahel päeval näitasime,“ võttis Rajando maavõistlusmängud kokku.

Vaata kohtumise tipphetki:

Eesti saalijalgpallikoondis võõrustas möödunud aastal esmakordselt EM-finaalturniirile jõudnud ja seal veerandfinaali pääsenud Gruusiat Kalevi Spordihallis, kus peeti kaks maavõistlust. Neljapäeval, 13. aprillil toimunud kohtumises tuli Eestil tunnistada 3:0 vastaste paremust.