24

01.2012

16:11

U-21 koondis viigistas Tadžikistaniga 1:1

Eesti U-21 jalgpallikoondis teenis Venemaal Peterburis jätkuval Kubok Sodružestval esimese punkti, kui mängis eduseisust 1:1 viiki Tadžikistaniga.

Väravate löömisega kimpus noortekoondis asus Martin Kase tabamusest 5. minutil juhtima, kuid lisa sellele ei tulnud. Sihile jõudsid hoopis vastased, kelle ridades oli täpne 44. minutil Shodibek Gaforov.

Peatreener Frank Bernhardti sõnul oli tema hoolealustel kasutada ridamisi võimalusi, kuid neid ei õnnestunud realiseerida.

“Võitmiseks tuleb vastasest rohkem väravaid lüüa, meil see ei õnnestunud,” lausus Bernhardt. “Saime esimese punkti, kuid ei ütleks, et see oli meie parim esitus. Matšis Venemaaga olime märksa distsiplineeritumad ja hoidsime mänguplaanist paremini kinni.”

U-21 koondis jätkab võistlust kohtadele 9.-12., järgmisena ollakse neljapäeval vastamisi Türkmenistaniga, kellele alagrupis alistuti 0:1.

U-21 koondiste rahvusvaheline turniir Kubok Sodružestva, Peterburi. 24. jaanuaril
kell 18:00 TADŽIKISTAN - EESTI 1:1 (1:1)