22

01.2012

15:26

U-21 koondis lõpetas alagrupimängud 1:3 kaotusega Kasahstanile

Eesti kuni 21-aastaste jalgpallikoondis lõpetas Venemaal Peterburis toimuva rahvusvahelise turniiri Kubok Sodružestva alagrupimängud 1:3 allajäämisega Kasahstanile.

Väravalöömisega raskustes Eesti jäi kaotusseisu 3. minutil, kui täpne oli Sergey Khighnichenko. Aleksey Shetkin kasvatas 38. minutil kasahhide edu kahekordseks ja 86. minutil lõi Askhat Tagybergen ka kolmanda palli Mait Toomi selja taha.

Eesti senise turniiri ainsa värava lõi Kaspar Kaldoja, kui oli täpne kohtumise viimasel minutil.

“Meie jaoks olnuks kolmas koht grupis parim saavutus, kuid kahjuks seda ei juhtunud,” ütles Frank Bernhardt pärast kolmandat järjestikkust allajäämist. “Üks värav kolmes mängus on vähe, kuid me ei kaota usku ja tegutseme edasi."

Turniir ei ole Eesti jaoks veel siiski lõppenud, sest kõik kohad turniiril mängitakse välja ja nüüd jätkatakse võitlust kohtadele 9.-12.

U-21 koondiste rahvusvaheline turniir Kubok Sodružestva, Peterburi. 22. jaanuaril
kell 17.30 KASAHSTAN – EESTI 3:1 (2:0)