11

02.2009

15:00

U-21 koondis kaotas võrdses mängus Soomele 1:2

Eesti kuni 21-aastaste noormeeste jalgpallikoondis alustas aastat sõpruskohtumisega Helsingis, kus kaotati Soome eakaaslastele pärast võrdset heitlust 1:2.

Eesti asus kohtumist 28. minutil Sergei Jegorovi väravast 1:0 juhtima, Akseli Pelvas viigistas kolm minutit hiljem. Soomlastele tõi võidu Jani Bäckmani tabamus 80. minutil.

"Olime vähemalt sama tugevad kui Soome - väga kahju on niimoodi kaotada," tõdes Eesti U-21 koondise peatreener Frank Bernhardt. "Teisel poolajal domineerisime, meil oli rohkem võimalusi. Kahjuks ei antud meie kasuks 100%-ilist penaltit - ja ma pole treener, kes tavaliselt sellistest teemadest räägiks. Kuna nad ei olnud meist paremad, siis on natuke imelik kaotada. Samas nägin siin väga palju positiivset, kui silmas pidada augustis algavat EM-valikturniiri: meil on hea võistkond ja mängijate hulk piisavalt suur."