03

02.2010

14:01

U-21 koondis kaotas Soomele võõrsil 0:3

Eesti U-21 jalgpallikoondis kaotas võõrsil sõpruskohtumises Soome eakaaslastele 0:3.

Võõrustajad asusid Helsingis Tali sisehallis toimunud mängu juhtima 17. minutil, kui Stanislav Pedõk suutis pareerida küll Niko Ikävalko löögi, ent lahtisele pallile sai esimesena jaole Jonne Hjelm, kes Soome 1:0 ette viis. Veerand tundi hiljem tegi Miko Ojala seisuks 0:2.

Soome kolmas tabamus sündis 68. minutil penaltist, kui pärast Sebastian Mannströmi maha tõmbamist realiseeris 11 meetri trahvilöögi Hjelm.

Eesti U-21 koondise järgmine ja ühtlasi viimane treeningkohtumine enne 3. märtsil toimuvat EM-valikmängu Gruusia vastu toimub kolmapäeval, 17. veebruaril võõrsil Leedu vastu.

EM-valiksarja 2. alagrupis on Eesti kuue kohtumise järel 9 punktiga kolmas. Liider on Šveits 16 punktiga (7 kohtumisest), kellele järgnevad Türgi 10 (6), Eesti 9 (6), Gruusia 5 (5), Armeenia 4 (6) ja Iirimaa 4 (6) silmaga.