06

04.2009

21:59

U-19 maavõistlus Eesti - Valgevene 2:4

Täna kohtusid Sportland Arenal Eesti ja Valgevene U-19 koondised. Mäng algas külaliste resultatiivsete rünnakutega ja juba 24. minutiks olid nad kolmeväravalises eduseisus. Edasi muutus mäng siiski tasavägisemaks ja külaliste neljandale väravale vastasid ka eestlased kahe tabamusega. 80. minutil oli täpne Joonas Tamm ning kohtuniku antud lisaminutil lõi Aleksei Jahhimovitš lõppseisuks 2:4.

See oli Eliitringi mängudeks valmistuvale Eesti U-19 koondisele juba kolmandaks maavõistluseks 8 päeva jooksul. Kolmapäeval kell 18:00 kohtuvad Eesti ja Valgevene koondised uuesti Sportland Arenal.
Rahvusvaheline U-19 koondiste kohtumine 6. aprillil Sportland Arenal
kell 18:00 EESTI - VALGEVENE  2:4 (0:3)

Väravad: 80. Joonas Tamm, 90.+1. Aleksei Jahhimovitš - 10. Siarhei Liavitski, 14. Yauheni Barsukou, 24. Maksim Kazlovich, 73. Vladzimir Rhvashchynski
Hoiatused: 29. Aleksei Jahhimovitš, 88. Artjom Artjunin, 90.+4. Marek Kaljumäe

Eesti U-19: 1-Jüris Sahkur, 2-Sander Sinilaid, 3-Martin Tšegodajev, 4-Mikk Reintam (46. 14-Artjom Artjunin), 5-Marek Kaljumäe, 6-Aleksei Jahhimovitš, 7-Reio Laabus, 8-Deniss Jõgiste (46. 16-Aleks Mones), 9-Rauno Alliku, 10-Albert Taar (46. 15-Igor Subbotin), 11-Joonas Tamm.
Varus: 12-Marko Meerits, 13-Meelis Peitre, 14-Artjom Artjunin, 15-Igor Subbotin, 16-Aleks Mones.

Valgevene U-19: 12-Dzianis Dzechka, 2-Ihar Yasinski (88. 16-Vadzim Yerchyk), 3-Maksim Kazlovich, 4-Artsem Rakhmanau, 5-Dzmitry Baha, 7-Aliaksandr Skshynetski (88. 6-Dzmitry Kharytanovich), 8-Siarhei Liavitski (70. 17-Pilip Ivanov), 9-Aliaksandr Mrynski (70. 10-Vladzimir Rhvashchynski), 11-Igor Rhmeliuk, 15-Aliaksei Haurulovich (88. 13-Siarhei Kandratsyeu), 18-Yauheni Barsukou (83. 14-Andrei Latypau).
Varus: 1-Pilip Vaitsiakhovich, 13-Siarhei Kandratsyeu, 16-Vadzim Yerchyk, 17-Pilip Ivanov, 14-Andrei Latypau, 6-Dzmitry Kharytanovich, 10-Vladzimir Rhvashchynski.

Mänguolud: +3, pilves ilm. Kunstmuru heas seisukoras.