21

04.2009

14:08

U-19 koondis kaotas Transile 1:2

Täna kell 15:00 kohtusid Kadrioru staadionil kontrollmängus EM Eliitliiga turniiriks valmistuv Eesti U-19 koondis (sünd. 1990.) ja Meistriliigas teisel kohal asetsev Narva JK Transi meeskond. Tasavägise mängu võitsid kogenumad, ehk siis Transi jalgpallurid tulemusega 2:1.

Avapoolaeg lõppes paarikümne pealtvaataja juuresolekul 1:1 viigiga. Sergei Leontovitši 26. minuti avaväravale vastas koondise poolt 43. minutil omapoolse tabamusega Martin Tšegodajev. Teisel poolajal tegi koondis hulgaliselt vahetusi, kuid väravaid enam lüüa ei suudetud. Daniil Ratnikovi värav 69. minutil kindlustas narvalastele napi 2:1 võidu.

Kontrollkohtumine 21. aprillil Kadrioru staadionil
kell 15:00 EESTI U-19 - NARVA JK TRANS 1:2 (1:1)

Väravad: 43. Martin Tšegodajev - 26. Sergei Leontovitš, 69. Daniil Ratnikov
Hoiatused: 60. Deniss Jõgiste, 81. Henri Anier

Eesti U-19: Jüris Sahkur, Andrei Veis, Marek Kaljumäe, Artjom Artjunin, Martin Tšegadajev, Albert Taar, Igor Subbotin, Meelis Peitre, Reio Laabus, Rauno Alliku, Henri Anier.
Vahetusest sekkusid II poolajal: Mikk Reintam, Sander Sinilaid, Deniss Jõgiste, Aleks Mones, Kaspar Kaldoja, Joonas Ljaš ja Joonas Tamm.
Kasutamata varu: Mait Toom

JK Trans: Modestas Stonys (46. Aleksandr Gorbunov), Aleksei Gorškov, Kirill Eder, Vitoldas Cepauskas (46. Oleg Lepik), Timo Teniste, Sergei Kazakov, Vladislav Ivanov, Maksim Bazjukin, Sergei Leontovitš, Daniil Ratnikov, Nikolai Lõsanov (46. Kristjan Tiirik).