28

01.2010

14:08

U-19 koondis kaotas Portugalile ka kordusmängu

Eesti kuni 19-aastaste jalgpallikoondis ei suutnud täna teisipäevast hoogu leida ja kaotas võõrsil selle nädala teise sõpruskohtumise Portugali eakaaslastele 0:5.

Söödukvaliteediga hädas olnud eestlased jäid 11. minutiks 0:2 kaotusseisu ning poolaja viimasel minutil realiseerisid võõrustajad ka penalti, mis tähendas, et puhkama mindi seisul 0:3.

Teisipäeval Portugalile 0:1 alla jäänud Eesti U-19 koondisele löödi teisel poolajal veel kaks väravat, neist viimane neli minutit enne lõpuvilet jällegi penaltist.

U-19 valikturniir mängitakse 28. septembrist 3. oktoobrini Eestis. Valiksarja alustab 52 koondist, kellest 7 paremat pääsevad finaalturniirile. Ilma valiksarjata kvalifitseerub finaalturniirile korraldajamaa Rumeenia. Eesti mängib ühes alagrupis Norra, Šotimaa ja Liechtensteiniga.

Eesti U-19 koondisel oli täna Portugali vastu nigel päev. Foto: Catherine Kõrtsmik

Treeningmäng 28. jaanuaril Portugalis Montemor-o-Novos
kell 13.00 PORTUGAL U-19 – EESTI U-19  5:0 (3:0)
Ametlik protokoll
Väravad: 5. Paulo Oliveira, 10. Bruma, 45. pen. Ruben Pinto, 73. Tiago Rodrigues, 86. pen. Luis Gustavo
Hoiatused: -

Portugali U-19: 12-Figueiredo, 2-David Bruno, 3-Josué, 5-Rui Coentrão (46. 20-João Amorim), 13-Paulo Oliveira (75. 4-Pedro Alexandre), 8-Ruben Pinto (46. 6-Tiago Rodrigues), 14-William (75. 18-Jardel), 11-Luis Gustavo, 16-Tó Mané (60. 9-Filipe Barros), 17-Bruma (60. 7-Fábio Nunes), 19-Ricardo Esgaio (60. 15-Peter Caraballo).
Varus: 1-Maia, 10-Amorim, 4-Pedro Alexandre, 20-João Amorim, 6-Tiago Rodrigues, 18-Jardel, 9-Filipe Barros, 7-Fábio Nunes, 15-Peter Caraballo.

Eesti U-19: 1-Mart-Mattis Niinepuu (75. 12-Siim-Sten Palm), 2-Artur Pikk, 13-Joel Indermitte (33. 14-Kevin Ingermann), 5-Karol Mets (75. 4-Nikita Baranov), 3-Aleksandr Kulinitš, 6-Erkki Junolainen (63. 15-Silver Lätt), 16-Kaarel Torop (46. 7-Andreas Raudsepp), 10-Martin Ustaal, 8-Karl-Eerik Luigend (75. 17-Stanislav Goldberg), 9-Joonas Tamm, 11-Aleksei Belov (46. 18-Richard Leht)
Varus: 12-Siim-Sten Palm, 4-Nikita Baranov, 7-Andreas Raudsepp, 14-Kevin Ingermann, 15-Silver Lätt, 17-Stanislav Goldberg, 18-Richard Leht.

Peakohtunik: Luís Catita
Abikohtunikud: Luís Tavares ja José Braga
Neljas kohtunik: José Godinho (kõik Portugal)