17

03.2011

10:54

U-19 koondis kaotas kordusmängu Belgiale 0:2

Eesti 1993. aastal sündinud mängijate U-19 koondis pidi Belgia vastu võõrsil vastu võtma 0:2 kaotuse.

Teisipäeval Belgiaga 0:0 viiki mänginud eestlased jäid kaotusseisu 19. minutil, kui Trevor Elhi kaotas rünnakul palli ja vastased realiseerisid vasturünnaku.

Võrreldes esimese omavahelise mänguga algkoosseisus koguni kümme muudatust teinud Belgia tänane rivistus oli tasemelt nõrgem kui teisipäeval Eesti vastu astunu. Külalised suutsid olla domineerivamaks jõuks, kuid väravani kahjuks ei jõutud.

Vastastele mängiti trumbid kätte 47. minutil, kui Kevin Ingermanni vea järel näitas kohtunik talle punast kaarti. Vähemusse jäädes hoiti minimaalset kaotusseisu 90. minutini, kuni vastased eduseisu kahekordistasid.

1993. aastal sündinud noormeeste koondis valmistub 2012. aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks, mis toimub Eestis.

Rahvusvaheline maavõistlus. Neljapäev, 17. märts

BELGIA – EESTI 2:0 (1:0)

Väravad: 19., 90. minutil
Hoiatus: 21. Brent Lepistu
Eemaldamine: 47. Kevin Ingermann

Eesti: 12-Karli Kütt, 17-Kevin Ingermann, 5-Mikk Metsa, 4-Taavi Viikna, 3-Märten Pajunurm, 6-Martin Ustaal (46. 14-Pavel Jablokov), 7-Andreas Raudsepp, 15-Juri Gavrilov, 8-Brent Lepistu (46. 16-Karl Ivar Maar), 9-Trevor Elhi, 18-Sander Lepik (51. 13-Artur Pikk)
Varus: 1-Vadim Gurnik, 2-Johannes Kukebal, 10-Valjo Kütt, 11-Dmitri Knjazev, 13-Artur Pikk, 14-Pavel Jablokov, 16-Karl Ivar Maar.