23

09.2010

09:56

U-17 koondis kaotas võõrsil Lätile 0:3

Eesti U-17 jalgpallikoondis kaotas kolmapäeval peetud sõprusmängus Läti eakaaslastele võõrsil 0:3.

Staiceles toimunud kohtumises jäi Eesti kaotusseisu juba 3. minutil, kui Riido Reiman esimese palli selja tagant välja võtma pidi. 17. minutil oli Eestil kasutada penalti, kuid Kevin Kauberi löögi tõrjus vastaste väravavaht.

Neli minutit hiljem tegid lätlased seisuks 2:0 ja kaks minutit enne poolaja lõppu 3:0. Teisel poolajal tegid mõlemad meeskonnad mitmeid vahetusi ning teine 40-minutiline poolaeg lõppes 0:0.

Kolmapäevane sõprusmäng oli osa oktoobris toimuva EM-valikturniiri ettevalmistusest. 15. oktoobril algaval turniiril on Eesti alagrupikaaslasteks Saksamaa, Austria ning Bosnia ja Hertsegoviina.

Rahvusvaheline sõprusmäng 22. septembril kell 14.00 Staicele staadionil
LÄTI U-17 – EESTI U-17  3:0 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 3. Ilja Šadcins, 21., 38. Davis Ikaunieks
Hoiatused: 19. Edgars Potapenko, 29. Iļja Šadcins, 59. Davis Ikaunieks, 69. Reinis Flaksis, 73. Emils Balabolinš – 8. Kenet Vuks
17. minutil ei realiseerinud Kevin Kauber penaltit, väravavaht tõrjus

Läti U-17: Edgars Potapenko (41. Igors Zubarevs), Endijs Šlampe, Reinis Flaksis, Emils Balabolinš, Maksims Vasilkovskis (62. Glebs Kiselovs), Jans Bespjorstovs (48. Valentins Doloka), Madis Mikelsons, Iļja Šadcins, Arturs Blums (41. Maris Jasvins), Davis Ikaunieks (60. Agris Muskars), Eriks Punculs (41. Toms Timšans).

Eesti U-17: 1-Riido Reiman (41. 12-Silver Saluste), 2-Sergei Frolov (41. 15-Hindrek Ojamaa), 3-Kenet Vuks, 4-Ragnar Piir, 5-Janar Õunap, 6-Mikk Jürisson, 7-Gerth Kaas (50. 18-Albert Anissimov), 8-Marten Saarlas, 9-Nikita Koger, 10-Roman Sobtšenko, 11-Kevin Kauber
Varus: 12-Silver Saluste, 13-Jevgeni Udalov, 14-Oliver Heliste, 15-Hindrek Ojamaa, 16-Lauri Välja, 17-Martin Allik, 18-Albert Anissimov

Peakohtunik: Ilja Ivanovs
Abikohtunikud: Eduards Fatkulins, Ruslans Botošs (kõik Läti)