01

05.2009

11:15

U-17 koondis alustas Balti turniiri 1:0 võiduga Läti üle

Riias Eesti koondise esindajana viibiv Andres Leht teatas, et mängu esimesel poolajal valdas initsiatiivi Eesti, mis väljendus ka mänguskooris, kui Richard Leht värava lõi. Teisel poolajal surus veidi rohkem Läti, kuid avavärava autor Leht teenis 64. minutil penalti, mis paraku siiski peale Andreas Raudsepa lööki postipõrkest mööda lendas. Peale seda läksid lätlased päris närvi, teenisid järjest kaks eemaldamist ja Eestil tekkisid võimalused teisegi värava löömiseks. Seda siiski ei juhtunud, kuid Eesti kontrollis mängu rahulikult võiduka lõpuni. Homme kell 12:00 kohtub Eesti Leeduga.

U-17 koondiste Balti turniiri avamäng Riia Daugava staadionil
1. mai kell 12:00 LÄTI - EESTI  0:1 (0:1)
mänguaeg 2x40 minutit - ametlik protokoll
Värav: 10. Richard Leht
Hoiatused: 40. Dmitri Knjazev - 75., 77. Aigars Catlakšs
Eemaldamised: 69. Vitalijs Barinovs, 77. Aigars Catlakšs
66. Andreas Raudsepp ei realiseerinud penaltit - postist mööda.

LÄTI U-17: 1-Raivo Varažinskis, 18-Rolands Jankovskis, 6-Aigars Catlakšs, 7-Vitalijs Barinovs, 17-Arturs Reinis, 2-Aleksejs Gilnics, 3-Sergejs Rebizovs (68. 13-Rihards Kuligins), 11-Roberts Savalnieks, 10-Vladimirs Mukins (61. 16-Romans Mickevics), 9-Jurijs Arhipovs, 4-Ivans Visockis (46. 8-Edgars Verdinš).
Varus: 12-Andris Zabusovs, 16-Romans Mickevics, 8-Edgars Verdinš, 15-Juris Kucma, 13-Rihards Kuligins, 14-Janis Jurevics, 5-Filips Petrenko.

EESTI U-17: 1-Sander Jenk, 2-Artur  Pikk, 3-Kevin Ingermann, 4-Taavi Viikna, 5-Karol Mets, 6-Krister-Kaspar Rannamaa (71. 17-Martin Ustaal), 7-Andreas Raudsepp (66. 15-Brent Lepistu), 8-Karl-Eerik Luigend, 9-Trevor Elhi (60. 16-Oskar Kaldvee), 10-Richard Leht, 11-Dmitri Knjazev (41. 18-Artur Rättel).
Varus: 12-Vadim Gurnik, 13-Valjo  Kütt, 14-Pavel Jablokov, 15-Brent Lepistu, 16-Oskar Kaldvee, 17-Martin  Ustaal, 18-Artur  Rättel.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline, kergelt tuuline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.