26

03.2013

11:56

U-17 kaotas ilusa alguse järel Ukrainale 1:5

Saksamaal tehti täna algust UEFA U-17 Euroopa meistrivõistluste Eliitringi turniiriga, kus osalevad lisaks Eestile ka korraldajana Saksamaa ning Ukraina ja Bulgaaria 1996. aastal ja hiljem sündinute koondis.

Esimeses voorus oli Eesti koondise vastaseks Ukraina. Eesti asus 28. minutil Frank Liivaku löögist 1:0 juhtima. Paraku kohe teise poolaja alguses Ukraina viigistas ja asus penaltist ka juhtima. Ilusalt alanud mäng lõppes Eesti jaoks suure 1:5 hävinguga.

Tänases mängus ei saanud Eesti poolelt osaleda mängukeelu all olnud Sten Sinisalu.