08

09.2009

20:37

U-16 koondis kaotas Šveitsile 0:6

Eesti U-16 jalgpallikoondis kaotas võõrsil sõpruskohtumise Šveitsi eakaaslastele 0:6.

Šveitslased lõid Stadion En Marche'il toimunud mängus väravad 3., 18., 28., 30., 45. ja 74. minutil. Kohtumise pikkus oli 2x40 minutit.

Eesti meeskonna peatreeneri Lars Hoppi sõnul panid šveitslased oma tugevuse maksma. "Šveitsi meeskonnas oli paar tõeliselt head mängijat ning meil oli 1-1 olukordades nende vastu raskusi," sõnas Hopp. "Poisid võitlesid kõvasti, kuid meie rumalad vead karistati ära."

Eesti ja Šveits kohtuvad sel nädalal veel korra, kui vastamisi minnakse neljapäeval, kell 18.30 kohaliku aja järgi Echallens'is Center sportif des 3 sapins staadionil.

U-16 koondiste maavõistlus 8. septembril Stadion En Marche'i staadionil kell 19:30
ŠVEITS -  EESTI 6:0 (4:0)

Eesti U-16: 1-Riido Reiman, 2-Maario Laansoo, 3-Karl Henri Rebane, 4-Ragnar Piir, 5-Edgars Butlers, 6-Mikk Jürisson, 7-Albert Anissimov (65. 14-Kenet Vuks), 8-Gerth Kaas (75. 13-Dmitri Koltsov), 9-Nikita Koger (70. 18-Aivar Aotäht), 10-Roman Sobtšenko, 11-Robert Kirss (73. 16-Erkki Kubber)
Varus: 12-Allan Juhani, 13-Dmitri Koltsov, 14-Kenet Vuks, 15-Janar Õunap, 16-Erkki Kubber, 18-Richard Aotäht.