24

09.2009

07:34

Sander Posti värav aitas Go Ahead Eaglesi võidule

Sander Post (pildil) lõi Hollandi jalgpalli karikasarjas Deventeri Go Ahead Eaglesi 4:1 võidumängus Rijnsburge Boysi vastu värava, viies esiliiga liidermeeskonna lisaaja 7. minutil 2:1 eduseisu.

Norra meistriliigas hoidis Tromsø kohtumises Trondheimi Rosenborgi vastu oma värava puutumatuna ning teenis võõralt väljakult viigipunkti. Joel Lindpere tegi kaasa terve kohtumise. Liigatabelis asub Tromsø 33 silmaga 8. kohal, pügala võrra kõrgemal paikneval Artur Kotenko klubil Stavangeri Vikingil on samuti 33 silma.

Lendava Nafta üllatas koduväljakul Sloveenia liigas esikoha eest võitlevat Velenje Rudarit, saades tänavu Narva Transi Euroopa liigast välja lülitanud meeskonna üle 5:2 võidu. Nafta on nüüd 10 punktiga 8. kohal, kuid lähimal jälitajal Domžalel on vaid punkt vähem. Konstantin Vassiljev viibis väljakul kõik 90 minutit.

Soome meistriliiga kolmapäevastes kohtumistes sai punktilisa FC Inter, kes mängis 2:2 viiki VPSiga. Ats Purje sekkus 79. minutil. Vitali Telešil oli FF Jaro väravas must õhtu, kuivõrd TPSile alistuti kodus 3:5. Nii Teleš kui Urmas Rooba tegid kaasa terve kohtumise.

Enar Jääger ei teeninud Itaalia Serie B-s peatreeneri usaldust, kui Ascoli viigistas teisipäeva õhtul Cesenaga. Ascoli on kuue vooru järel 12 punktiga neljas, kahel esimesel kohal paikneval meeskonnal on 13 silma, 12 punkti kogunud meeskondi on lisaks Ascolile kaks.

Györi ETO viigistas Ungari liigakarikasarjas 0:0 Kaposvari Rakocziga, haigusest taastuv Tarmo Kink koosseisu ei kuulunud.