14

12.2010

18:14

Saalijalgpallikoondis lõpetas Balti turniiri 1:4 kaotusega Leedule

Eesti saalijalgpallikoondis lõpetas Lätis toimuva Balti turniiri 1:4 kaotusega Leedu koondisele, mis tähendab 3. kohale jäämist.

Esmaspäeva õhtul Lätile 1:6 alla jäänud Eesti kaotas teist päeva järjest avapoolaja kõige napimalt 1:2, kuid lubas teisel poolajal vastastel eest ära minna.

Leedukad asusid 14. minutiks Vladimiras Zadneprovskij ja Tomas Nemanise väravatest juhtima, millele 17. minutil vastas Ragnar Rump. Jurij Jeremejevi ja Arūnas Šteinase tabamused vastavalt 25. ja 27. minutil kindlustasid edu Leedule.

Saalijalgpalli Balti turniiri võitja selgitavad kolmapäeva õhtul Läti ja Leedu.

Saalijalgpalli Balti turniiri mäng 14. detsembril Lätis Ogres

kell 18:30 EESTI - LEEDU 1:4 (1:2)

Väravad: 17. Ragnar Rump - 10. Vladimiras Zadneprovskij, 14. Tomas Nemanis, 25. Jurij Jeremejev, 27. Arūnas Šteinas
Hoiatus: 31. Mark Švets

Eesti: 16-Mark Boskin, 8-Mark Švets, 7-Sten Teino, 11-Ilja Antonov, 9-Andrei Antonov; 18-Aleksei Budõlin, 3-Egert Heintare, 14-Kert Haavistu, 6-Karel Soosaar, 5-Ragnar Rump, 15-Grigori Ošomkov.

Leedu: 12-Egidijus Liubauskas, 11-Arūnas Šteinas, 7-Tomas Nemanis, 8-Marius Bezykornovas, 2-Justas Gulbinas; 1-Vitalij Baj, 5-Vladimiras Zadneprovskij, 4-Valentin Baranovskij, 3-Pavelas Smolkovas, 14-Jurij Jeremejev, 10-Jaunius Juozaitis, 13-Audrius Juozaitis.

Kohtunikud: Kiazo Leladze, Aleksandrs Golubevs (mõlemad Läti), Romualdas Cviklinskis (Leedu)