15

01.2015

18:39

Saalijalgpallikoondis kaotas ka Leedule

Kaunases jätkus tänaste teise vooru mängudega saalijalgpalli Euroopa meistrivõistluste eelringi turniir. Päeva avamängus tegid Gruusia ja Šveits 1:1 viigi.

Seejärel läksid vastamisi Leedu ja Eesti. Vladislav Tšurilkin viis Eesti 9. minutil juhtima, kuid peagi Leedu viigistas. Teise poolaja alguses viis Maksim Aleksejev Eesti uuesti juhtima, aga mängu võitis lõpuks ikkagi Leedu 5:2.

Avapäeval kaotas teatavasti Eesti Gruusiale 3:6, Leedu aga 3:5 Šveitsile. Hetkel on nii Gruusial kui Šveitsil kirjas 4 punkti, Leedul 3 punkti, Eesti punktiarve on avamata. Edasi järgmisesse ringi pääseb vaid alagrupi võitja.

Eesti vs. Leedu mängu saab uuesti vaadata SIIT.

Saalijalgpalli valikmäng

15. jaanuaril kell 20:00 S.Darius & S.Girenas Sport Center (Kaunas, Leedu)
LEEDU - EESTI 5:2 (1:1)
Väravad: 15., 29. Lukas Sendžikas, 28. Justinas Zagurskas, 31. Arsenij Buinickij, 34. Marius Bezykornovas - 9. Vladislav Tšurilkin, 21. Maksim Aleksejev
Hoiatused: 9. Jurij Jeremejev, 39. Arsenij Buinickij - 25. Stanislav Bõstrov

Leedu: 1-Armandas Indrašius, 8-Lukas Sendžikas, 9-Marius Bezykornovas, 10-Jurij Jeremejev, 11-Arsenij Buinickij.
Vahetusest sekkusid: 16-Mindaugas Labuckas, 12-Deividas Šaltys, 2-Rolandas Leščius, 4-Artūras Karmazinas, 5-Justinas Zagurskas, 6-Augustinas Montvydas, 7-Pavelas Smolkovas, 13-Deividas Stradalovas, 14-Henrikas Grigas.

Eesti: 12-Madis Rajando, 7-Pavel Rubel, 6-Kristjan Paapsi, 9-Sergei Aleksandrov, 10-Maksim Aleksejev.
Vahetusest sekkusid: 1-Nikolai Pulkkinen, 4-Sergei Kostin, 5-Anton Smetanin, 3-Vladislav Tšurilkin, 8-Stanislav Bõstrov, 16-Martin Taska, 11-Aleksandr Starodub, 2-Andrei Antonov,

Kohtunikud: Vyacheslav Daragan (Ukraina), Gavin Sartain (Inglismaa), Gerald Bauernfeind (Austria)

Eesti mängude graafik:
14. jaanuar 17:30 Gruusia - Eesti  6:3 (4:0)
15. jaanuar 20:00 Leedu - Eesti, S.Darius & S.Girenas Sport Center (Kaunas, Leedu)
17. jaanuar 17:00 Eesti - Šveits, S.Darius & S.Girenas Sport Center (Kaunas, Leedu)