29

06.2009

20:22

Rannakoondise jõud käis Soomest üle!

Eesti rannajalgpallikoondis alistas nädalavahetusel toimunud sõpruskohtumises Pärnu rannas põhjanaabrite esinduse 4:1. Kui eestlased on juba MM-valiksarjades edukalt esinenud, siis Soome jaoks oli tegu alles nende esimese koondisemänguga.

Kohtumise esimene kolmandik lõppes väravateta, kuid teisel perioodil viis Eesti koondise kapten Marek Markson võõrustajad juhtima ning paremus tehti lõplikult selgeks viimasel kolmandikul. Andreas Aniko ja mängiv treener Kert Haavistu suurendasid eduseisu kiiresti kolm-nullile, misjärel Lasse Lind lõi soomlaste auvärava ning lõppnumbrid vormistas eestlaste poolelt Aivar Sosi.

28. juunil Pärnu rannas EESTI - SOOME 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)