17

08.2009

08:13

Pareikolt taas nullimäng, Kink ja Saag lõid värava

Sergei Pareiko tegi Venemaa jalgpalli kõrgliigas neljanda nullimängu järjest, kui Tomski Tom alistas 1:0 Krasnodari Kubani. 16 meeskonna konkurentsis 12. kohal oleval Tomil on 20 punkti.

Sergei Pareiko kohtumises Brasiilia vastu. Foto: Egon Tintse

Eelmisel kolmapäeval U-21 koondise eest võiduvärava löönud Kaimar Saag sai jala valgeks ka Taani meistriliiga pühapäevases kohtumises Silkeborgi rivistuses. 80. minutil platsile pääsenud Saag lõi seisuks 2:3, kuid oma meeskonda kaotuses Esbjergile päästa ei suutnud. Silkeborg on liigatabelis kaheksandal kohal.

Ungari esiliigas püsib väravasoonel Tarmo Kink, kes panustas Györi ETO 3:1 võitu Diosgyöri üle ühe väravaga. ETO püsib liigatabelis kuuendal kohal. AZ Alkmaaril ei olnud raskusi võiduga RKC Waalwijki üle, kes purustati koguni 6:0. Ragnar Klavan AZi eest platsil ei käinud.

Azerbaidžaani meistriliiga avakohtumises alistas Baku Neftši 1:0 Baku Olimpiki. Dmitri Kruglov ja Taavi Rähn tegid oma meeskonna eest kaasa 90 minutit, vigastust raviv Andrei Stepanov koosseisu ei kuulunud.

Sander Post jälgis vahetuspingilt, kui Go Ahead Eagles alistas Hollandi esiliigas 3:1 RBC Roosendaali. Kotkastel on kahe vooru järel täisedu. Turu Inter alistus Soome meistrisarjas 2:3 KuPSile. 67. minutil seisul 2:2 sekkunud Ats Purje väravate arvet avada ei suutnud. 19 mängust kogutud 27 silma annavad Interile kuuenda koha.

Norra jalgpalli kõrgliigas leppis Joel Lindpere leivaisa Tromsø 0:0 viiki Stabaekiga. Lindpere vahetati välja 82. minutil. Bodø/Glimt jäi 0:2 alla Rosenborgile. Pavel Londak viibis väljakul kogu kohtumise, Alo Bärengrub jälgis sündmuste käiku pingilt. Raio Piiroja teenis Fredrikstadi 0:1 kaotusmängus FK Starti üle kollase kaardi.

Tromsø on 26 punktiga kaheksandal, Fredrikstad 22 silmaga 13. ja Bodø/Glimt 20 punktiga eelviimasel 15. kohal. Norra esiliiga liider Hønefoss BK alistas 2:0 IF Alta, Aleksandr Dmitrijev ei kuulunud koosseisu kuna omas mängukeelu liigsete hoiatuste pärast..

Enar Jääger ei kuulunud Ascoli rivistusse, kui Itaalia karikasarja kolmandas ringis alistuti teisele Serie B meeskonnale Cittadella. Kristen Viikmäe leivaisa Jönköpingsi Södra kaotas koguni 1:5 Uppsala Siriusele. Terve kohtumise kaasa teinud Viikmäe andis Södra ainsale väravale söödu.

Jätkuvalt kesiselt käib Sloveenia kõrgliigas palliva Lendava Nafta käsi. Seekordsest 0:2 kaotusest Ljubljana Olimpijale ei suutnud oma meeskonda päästa ka Konstantin Vassiljev. Nafta asub kümne klubi konkurentsis kaheksandal kohal.