25

09.2009

11:25

Noormeeste U-19 koondis kaotas Šveitsile

Eesti kuni 19-aastaste noormeeste jalgpallikoondis kaotas Leedus Marijampoles jätkuval Euroopa meistrivõistluste valikturniiri teises kohtumises Šveitsile 0:5.

Sarnaselt mänguga Horvaatia vastu jäi Eesti ka Šveitsi vastu varakult kaotusseisu, kui 3. minutil lõi värava Alexandre Pasche. Pärast Admir Mehmedi penaltit 25. minutil püsis seis 0:2 69. minutini, kui šveitslased lõid veel kolm vastuseta väravat.

Teises reedeses 4. alagrupi kohtumises võitis Eesti 3:0 alistanud Horvaatia kaotusseisust Leedut 2:1.

Nädalavahetusel saavad jalgpallurid puhkust ning viimase vooru mängud peetakse esmaspäeval, 28. septembril, kui Eesti mängib võõrustajamaa Leeduga ning Horvaatia ja Šveits selgitavad alagrupi võitja.

Avakohtumises Horvaatiale kaotanud Eesti ei suutnud üle mängida ka Šveitsi. Foto: Catherine Kõrtsmik

U-19 koondiste EM-valikmäng 25. septembril Marijampoles, Leedus
kell 14:00  ŠVEITS - EESTI  5:0 (2:0)
Väravad: 3. Alexandre Pasche, 25. pen. Admir Mehmedi, 69., 75. Steven Zuber, 88. Xherdan Shaqiri
Hoiatus: 45. Christian Kõrtsmik

Šveits: 1-Borkovic, 2-Rochat, 3-Manca, 4-Lang, 5-D'Angelo, 6-Xhaka (56. 14-Manière), 7-Shaqiri, 8-Ukoh, 9-Mehmedi (66. 18-Zuber), 10-Pasche (72. 15-Milani), 11-Aratore.
Varus: 12-Bukovski, 13-Dinkel, 14-Manière, 15-Milani, 16-Mihajlovic, 17-Audino, 18-Zuber.

Eesti: 1-Marko Meerits, 2-Ragnar Rump, 4-Marek Kaljumäe, 5-Aleksandr Kulinitš, 6-Erkki Junolainen (26. 16-Eron Krillo), 7-Andero Pebre (60. 15-Stefan Järv), 8-Sten Teino, 10-Henrik Ojamaa, 11-Elvis Liivamägi, 14-Joonas Tamm, 18-Christian Kõrtsmik (68. 13-Aleksei Belov).
Varus: 12-Kristjan Kiho, 3-Dmitri Kovtunovitš, 9-Markus Holst, 13-Aleksei Belov, 15-Stefan Järv, 16-Eron Krillo, 17-Henri Hang.

Peakohtunik: Arman Amirkhanyan (Armeenia)
Abikohtunikud: Arman Ghushchyan (Armeenia), Vytenis Kazlauskas (Leedu)
Neljas kohtunik: Saulius Karka (Leedu)