02

07.2013

08:39

Neidude U-17 Balti turniiri võitja Eesti alistas Leedu 4:0

Lõuna-Eestis toimuvad naiste Balti turniirid jõuavad täna lõpule Leedu ja Eesti vaheliste mängudega Tartu Tamme staadionil.

Esmalt kohtusid U-17 koondised. Kuna Leedul on kirjas 3:2 võit Läti üle, Eestil aga 1:0 võit, siis vajasid eestlannad esikohale tulekuks võitu.

Eesti asus 9. minutil Lisette Tammiku väravast 1:0 juhtima. Alina Fitissova topeldas seisu 18. minutil. Et võit ikka päris tõenäoliseks saaks, lõi Elizaveta Rutkovskaja 40. minutil 3:0. Päris mängu lõpu eel lõi Jessika Uleksin lõppseisuks 4:0.

Seega kuulub Eesti U-17 naiskonnale täisedu, kahe võiduga kindel Balti turniiri esikoht! Edgar Kriiski fotol on õnnelikuid võitjad medalid kaelas.

Neidude Balti turniiri mäng 2. juulil
kell 12:00 LEEDU U-17 - EESTI U-17  0:4 (0:3)
Väravad: 9. Lisette Tammik, 18. Alina Fitissova, 40. Elizaveta Rutkovskaja, 80.+2. Jessika Uleksin
Hoiatused: -

Leedu: 12-Aistė Griciūtė, 5-Paulina Sakranaitė (78. 2-Lolita Žižytė), 7-Sonata Stankevičiūtė (19. 17-Karolina Zabolotnaaja), 8-Vaida Aliukonytė, 9-Greta Guižauskaitė, 18-Jovile Vašėtaitė, 3-Eglė Raznauskaitė, 10-Lijana Gedminaitė (70. 23-Renata Jevtušnkaitė), 13-Liucija Vaitukaitytė, 4-Ineta Gliebutė (57. 16-Laura Ruzgute), 11-Anika Kyžaitė (26. 15-Evelina Buividavičiūtė).
Varus: 1-Ilona Chokaitė, 15-Evelina Buividavičiūtė, 2-Lolita Žižytė, 23-Renata Jevtušnkaitė, 17-Karolina Zabolotnaaja, 16-Laura Ruzgute, 22-Evelina Kundrotaitė.

Eesti: 1-Alina Tarassenko, 2-Kairi Õisma, 3-Jessika Uleksin, 4-Ketlin Saar, 8-Aleksandra Miljakova (70. 16-Caroly Kaljumäe), 10-Sandra Reivik (57. 18-Grenelin Herlis Raud), 14-Lisette Tammik (70. 19-Laada Tereštšenkova), 11-Anett Kadastu, 15-Alina Fitissova (33. 7-Anette Rõõmussaar), 17-Elizaveta Rutkovskaja (57. 9-Kirke-Johanna Pallon), 6-Annaliis Strigin.
Varus: 5-Diana Aleksejeva, 7-Anette Rõõmussaar, 16-Caroly Kaljumäe, 13-Kristel Zimmer, 9-Kirke-Johanna Pallon, 19-Laada Tereštšenkova, 18-Grenelin Herlis Raud.

Mänguolud: +18, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak heas seisukorras.