05.2014

15:08

Naiste U-23 koondis kaotas Inglismaa kolledžite koondisele 1:4

Täna kohtus Inglismaa kolledžite koondnaiskonnaga Eesti naiste U-23 koondis.

Inglannad asusid juhtima juba 6. minutil. Esimese poolaja võitsid nad 2:0, sest olid resultatiivsed ka 34. minutil.

Teisel poolajal, 60. ja 82. minutil suurenes külaliste edu juba nelja väravaliseks. Lõpu eel lõi värava Kairi Himanen, seega fikseeriti lõppseisuks Eesti U-23 koondise 1:4 kaotus Inglismaa kolledžite koondisele.

Kuna tegemist polnud riikidevahelise ametliku maavõistlusega, vaid sõprusmänguga, siis ei lähe antud mäng internatsionaalide arvestusse.

Rahvusvaheline naiste sõprusmäng

22. mail kell 14:00 Sportland Arenal
EESTI U-23 - INGLISMAA KOLLEDŽITE KOONDIS  1:4 (0:2)
Väravad: 90.+4. Kairi Himanen - 6. Poppy Jones, 34. Georgia Jones, 60. Steffi Hardy, 82. Summer Holmes
Hoiatus: 90.+3. Steffi Hardy

Eesti: 1-Maarja Virula, 2-Riin Emajõe, 9-Vlada Kubassova, 13-Liis Lepik, 7-Sirje Roops, 16-Kelly Rosen, 15-Liivi Sõrmus, 11-Merily Toom, 10-Tiina Trutsi, 8-Kairi Himanen, 4-Birgit Allmere.
Vahetusest sekkusid jooksvalt: 12-Karina Kork, 17-Jana Pipar, 14-Laura Paas, 6-Helen Mirt, 3-Eva Nõmme, 5-Grete-Liljane Küppas.

Inglismaa: 22-Charlotte Haynes, 2-Ashlee Brown, 3-Izzy Burt, 4-Sally Crill, 5-Steffi Hardy, 11-Cheryl Edwards, 9-Georgia Jones, 8-Summer Holmes, 10-Rio Hardy, 14-Poppy Jones, 12-Alice Linsell.
Vahetusest sekkusid jooksvalt: 7-Cailtlin Berry, 6-Jessica Pardoe, 16-Abigail Locke, 15-Sophie Warnes.