15

09.2010

12:50

Naiste U-19 koondis kaotas Belgiale 0:6

Eesti naiste U-19 jalgpallikoondis pidi Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsioonimängus Belgia vastu tunnistama vastaste 0:6 paremust.

Esmaspäeval Leedus Marijampoles toimunud turniiril võõrustajatele 0:1 alistunud Eesti jaoks sai mängus Belgia vastu kõik selgeks avapoolajal, mis kaotati 0:5. Kaks minutit pärast teise poolaja algust lõid külalised ka 0:6 ning pärast seda seis enam ei muutunud.

Eestil olid enne EM-valikturniiri algust väljavaated teisele kohale ja seega edasipääsule võrdlemisi korralikud, sest Aserbaidžaani loobumise tõttu tulnuks võita Leedut ja teine koht olnuks meie. Mitmeid ohtlikke momente loonud Eesti ei suutnud paraku oma šansse realiseerida ning tuli leppida kolmanda positsiooniga.

Alagrupi võitis täisedu 6 punktiga Belgia (väravate vahe 10:0), Leedu oli 3 silmaga (1:4) teine ja Eesti kolmas (0:7).

Naiste U-19 koondiste EM-valikmäng Leedus, Marijampoles
15. septembril kell 15.00 EESTI - BELGIA  0:6 (0:5)
Ametlik protokoll

Väravad: 13. Tessa Wullaert, 18., 32. Jana Coryn, 41., 47. Ellen Charlier, 45.+2. Anais Renier
Hoiatused: 55. Sirje Roops, 71. Avely Kuldsalu - 73. Tine Schrijvers

Eesti: 1-Triinu Esken, 2-Riin Emajõe (57. 14-Tuuli Pungas), 3-Kadre Päri, 5-Liis Lepik (66. 13-Avely Kuldsalu), 8-Sirje Roops, 9-Liivi Sõrmus, 10-Tiina Trutsi (21. 4-Mari Abel), 11-Kairi Himanen, 15-Grete Ojala, 16-Merily Toom, 18-Grete-Lilijane Küppas.
Varus: 12-Kätlyn Ohtla, 4-Mari Abel, 6-Silja Goroško, 7-Helena Pruul, 13-Avely Kuldsalu, 14-Tuuli Pungas, 17-Lisanne Tamm.

Belgia: 1-Quirina D'Haeseleir, 4-Kimberly Verbist, 5-Anais Renier, 6-Nina Vindevoghel, 7-Tine Schrijvers, 8-Jolien Lebegge (70. 2-Stefanie Ninclaus), 9-Justine Vanhaevermaet, 10-Tessa Wullaert, 11-Ellen Charlier, 13-Jana Coryn (59. 17-Esther Oversteyns), 18-Silke Sneyers (76. 14-Silke Demeyere).
Varus: 12-Anke Langeraert, 2-Stefanie Ninclaus, 3-Femke Houben, 14-Silke Demeyere, 15-Annemie Liefhooghe, 17-Esther Oversteyns.

Peakohtunik: Amy Rayner (Inglismaa)
Abikohtunikud: Sarah Hollins (Inglismaa), Ingrida Siliuniene (Leedu)
Neljas kohtunik: Ausra Kance (Leedu)