11

03.2013

14:28

Naiste U-19 koondis kaotas Aserbaidžaanile 0:1

Sotšis toimuval turniiril Kuban Spring jätkati täna mängudega 9. - 12. kohani. Eesti vastaseks oli Aserbaidžaan, keda alagrupimängus mäletavasti võideti Saron Läänmäe ja Merily Toomi väravatest 2:0.

Kell 15:00 alanud mängus lõi Saron Läänmäe 27. minutil penaltist küll ühe värava, aga seda siiani arusaamatul põhjusel ei loetud ning 31. minutil asusid hoopis vastased penaltist juhtima ja võitsid poolaja 1:0.

Eestlannade katsed mängu päästa ei kandnud vilja ja Aserbaidžaan võitiski mängu 1:0. Teises tänases mängus alistas Venemaa Moldova 2:0.

Kolmapäeval kohtub Eesti Moldovaga ja reedel Venemaaga.

11. märtsil kell 15:00 Sotšis
Aserbaidžaan - Eesti  1:0 (1:0)
Värav: 32. pen. Alijeva
Hoiatused: 15. Gerli Israel, 57. Saron Läänmäe

Aserbaidžaan: Šarifova, Babajeva, Mahsimova (55. Sarialtin), Dangadze, Heidarova, Džafarzade, Nasirova, Alijeva, Mammadova, Valijeva, Džalilli.

Eesti: Getriin Strigin, Laura Paas, Grete-Lilijane Küppas (47. Ragne Hindrimäe), Ketlin Saar (41. Kärt Mere), Lisa-Marie Nüüd, Anett Vilipuu, Merily Toom (53. Jana Ahven), Tiina Trutsi (41. Kelly Rosen), Liis Lepik (47. Silja Goroško), Gerli Israel, Saron Läänmäe.
Varusse jäid: Gertrud Alatare, Vlada Kubassova.