06

07.2011

09:53

Naiste U-17 koondis lõpetas Balti turniiri 0:3 kaotusega Leedule

Leedus lõppes täna naiste U-17 Balti turniir. Esmaspäeval kohtusid Leedu ja Läti koondised. Mängu võitis Leedu 5:0.

Teisipäeval mängisid Eesti ja Läti esindused. Ukmerge staadionil toimunud mängu esimese poolaja 33. minutil oli Eestil kasutada penalti, mis jäi paraku realiseerimata. Vastukäiguna lõid lätlannad aga 37. minutil värava ja võitsid poolaja 1:0. Teisel poolajal väravaid ei löödud ja Läti võitiski mängu 1:0.

Kolmapäeval kohtusid Eesti ja Leedu. Eesti vajas turniirivõiduks suurt võitu. See siiski teoks ei saanud. Leedu võitis mängu 3:0, lüües avapoolaja 20. ja 26. värava mängust, teise poolaja 76. minutil aga penaltist.

Kokkuvõttes pälvis neidude U-17 Balti turniiril esikoha 6 punktiga Leedu, Läti kogus 3 ja Eesti 0 punkti.

Eesti U-17 koondise mängude ametlikud protokollid:

Neidude U-17 Balti turniiri mäng 5. juulil Ukmerges
kell 13:00 LÄTI U-17 - EESTI U-17  1:0 (0:0)
Värav
: 36. Anastasija Romanova
Hoiatused: -
32. minutil ei realiseerinud Anett Vilipuu penaltit

Läti U-17: 12-Marija Ibragimova, 3-Emilija Borovska (30. 14-Anna Dubova; 77. 6-Kristine Abola), 8-Angelina Senkova, 9-Anastasija Romanova, 10-Julija Nikiforova, 11-Renate Fedotova, 13-Laura Strovtina, 15-Jelizaveta Cižova, 16-Alina Šilova, 17-Dane Uvarova, 18-Ilze Sparane.
Varus: 1-Anastasija Cumika, 2-Anastasija Jegorova, 4-Angelina Jegorova, 5-Henriete Spage, 6-Kristine Abola, 7-Viktorija Kliševica, 14-Anna Dubova.

Eesti U-17: 1-Kertu Abras, 2-Vidri Mägiste, 4-Anett Vilipuu, 3-Ketlin Saar, 5-Kädri-Li Ootsing, 6-Sixtina Ladva (70. 17-Kätlin Jürgenson), 7-Gerli Kask, 8-Kristel Zimmer, 9-Ragne Hindrimäe, 10-Ingrid Jakovleva, 11-Sandra Reivik (56. 14-Carolin Taling).
Varus: 12-Teele Toomsalu, 13-Eva Nõmme, 14-Carolin Taling, 15-Klarika Kaldmaa, 16-Kelly Rosen, 17-Kätlin Jürgenson, 18-Lisette Tammik.

Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Saulius Makštele
Abikohtunikud: Mantas Pomeckis, Vaidas Bernatonis (kõik Leedu)

Neidude U-17 Balti turniiri mäng 6. juulil Šventupes
kell 11:00 LEEDU U-17 - EESTI U-17  3:0 (2:0)

Väravad
: 20. Ugne Adamaviciute, 26. Fauste Adamaviciute, 76. pen. Ugne Partikaite

Leedu U-17: 1-Jurga Jogminaite,  4-Jorune Lipkinaite, 10-Karolina Ragauskaite, 13-Dominyka Pavlovska, 23-Guoda Ivaškaite, 7-Dovile Gaileviciute (48. 6-Ugne Partikaite), 9-Gabriele Stravinskaite  (57. 11-Marija Maldutyte), 5-Juste Domeikaite, 14-Milda Liužinaite, 17-Fauste Adamaviciute, 15-Ugne Adamaviciute.
Varus: 3-Giedre Vaiginyte, 16-Goda Sadeviciute, 2-Laura Kovalciuk, 11-Marija Maldutyte, 8-Armanda Makauskaite, 6-Ugne Partikaite.

Eesti U-17: 12-Teele Toomsalu (69. 1-Kertu Abras), 8-Kristel Zimmer, 3-Ketlin Saar, 5-Kädri-Li Ootsing, 4-Anett Vilipuu, 10-Ingrid Jakovleva (61. 13-Eva Nõmme), 6-Sixtina Ladva, 16-Kelly Rosen (57. 14-Carolin Taling), 9-Ragne Hindrimäe (48. 11-Sandra Reivik), 15-Klarika Kaldmaa, 7-Gerli Kask (69. 17-Kätlin Jürgenson).
Varus: 1-Kertu Abras, 11-Sandra Reivik, 13-Eva Nõmme, 14-Carolin Taling, 2-Vidri Mägiste, 17-Kätlin Jürgenson, 18-Lisette Tammik.

Peakohtunik: Darius Petraška
Abikohtunikud: Tomas Gaidamavicius, Edvinas Svietlikauskas (kõik Leedu)

Leedu - Eesti mängus on esialgu küsimärgi all Eesti vahetused 9-11 ja 7-17, võimalik, et on veel täpsustusi.

Leedu 2 2 0 0 8:0 6
Läti 2 1 0 1 1:5 3
Eesti 2 0 0 2 0:4 0