02

07.2010

12:20

Naiste U-17 Balti turniiril võitis Eesti Lätit 4:1

U-17 Balti turniir toimub seekord Põlvas. Esimeses mängus läksid vastamisi Eesti ja Läti tütarlapsed. Juba 10. minutil avas skoori Cathreen Selgis, viies Eesti 1:0 juhtima. Teise värava lõi 26. minutil Grete-Lilijane Küppas. Poolaeg lõppeski Eesti 2:0 eduga.

Teise mängupoole 48. minutil lõi Cathreen Selgis oma teise värava. 61. minutil vähendas Anna-Katrina Markule Läti kaotusseisu, lüües mänguseisuks 1:3. Mängu lõpus lõid lätlannad oma väravasse Eesti neljanda värava. Mäng lõppeski Eesti 4:1 võiduga.

Laupäeval kell 15:00 kohtuvad Läti ja Leedu ning pühapäeval kell 12:00 Leedu ja Eesti naiskonnad.

Naiste U-17 Balti turniiri mäng Põlva Lootospargis
2. juulil kell 15:00 EESTI - LÄTI  4:1 (2:0)
Ametlik protokoll
Väravad: 10., 48. Cathreen Selgis, 26. Grete-Lilijane Küppas, 79. ov. Kristine Ozola - 61. Anna-Katrina Markule
Hoiatus: 80.+2. Inga Zvonkova

Eesti: 1-Kertu Abras, 2-Eliisabet Serg (80. 18-Lisa-Marie Nüüd), 3-Grete-Lilijane Küppas, 4-Gerli Israel (63. 13-Heddi Pruul), 5-Carmen Koiduste, 6-Lisanne Tamm, 7-Cathreen Selgis (77. 14-Gerli Kask), 8-Sixtina Ladva (80. 17-Sandra Pärnpuu), 9-Saron Läänmäe, 10-Klarika Kaldmaa (63. 16-Mari Abel), 11-Kristel Vidaja (69. 15-Anett Vilipuu).
Varus: 12-Teele Toomsalu, 13-Heddi Pruul, 14-Gerli Kask, 15-Anett Vilipuu, 16-Mari Abel, 17-Sandra Pärnpuu, 18-Lisa-Marie Nüüd.

Läti: 1-Ludmila Timošenko, 7-Dane Uvarova, 8-Inga Zvonkova, 9-Anna-Katrina Markule,
11-Rebeka Tile, 13-Elizabete Eldmane, 14-Viktorija Vasina, 15-Ilze Sparane, 19-Kristine Ozola (80.+1. 3-Alina Meikšane), 21-Viktorija Kliševica (64. 5-Angelina Senkova), 22-Diana Illarionova (49. 2-Julia Nikiforova).
Varus: 12-Anna Dubova, 2-Julia Nikiforova, 3-Alina Meikšane, 4-Anastasija Anohina, 5-Agelina Senkova, 6-Anastasija Krivenkaja, 10-Viktorija Kezika.