02

05.2016

17:30

Naiste koondislased välismaal: Pille Raadik oli resultatiivne, ent kaotas

Naiste A-koondise mängijate hea hoog koduklubide eest rauges veidi, kui neljast kohtumisest kolmes pidid eestlannad tunnistama vastaste paremust.

Pille Raadik (pildil) lõi Soome kõrgliigas oma hooaja esimese värava, kuid vaatamata sellele ei suutnud ta oma koduklubi Åland Unitedit kaotusest päästa. Åland võõrustas Ilvese naiskonda, kellelt saadi 2:3 kaotus. Poolajaks juhtis Ilves 2:0 ning kui teisel poolajal suutis Åland ühe tagasi lüüa, vastas Ilves sellele omakorda enda väravaga. Raadik tegi harjumuspäraselt kaasa 90 minutit ning jõudis tabamuseni 90+4. minutil, tuues tabloole lõppseisu. Tabelis on Åland teisel kohal, jäädes kolme punktiga maha liidrist PK-35st, Ilves paikneb tabelis kuuendal positsioonil.

Signy Aarna koduklubi Kuopio Pallokissat kohtus liidrite PK-35-ga, kellelt saadi suur 0:6 kaotus. Aarna alustas kohtumist põhikoosseisus, ent vahetati välja 69. minutil. Kuopio jaoks on tegemist hooaja kolmanda kaotusega neljast mängust ning tabelis asutakse sellega kaheksandal kohal.

Ungari kõrgliigas näitas head minekut Inna Zlidnis, kelle koduklubi Ferencvárosi võitis kodus põhirivaal MTK-d lausa 5:0. Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise. Võiduga suurendas Ferencvárosi oma edu tabelis seitsme punkti peale.

Kaire Palmaru koduklubi FL Fart pidi karika avaringis tunnistama Hosle Övrevolli 5:0 paremust. Palmaru kuulus Farti algkoosseisu, ent vahetati 69. minutil pingile. Oma järgmise liigamängu peab Palmaru koduklubi täna, kui kodus minnakse vastamisi Amazon Grimstadi naiskonnaga.