24

07.2010

14:13

Naiste koondis jäi MM-valikmängus alla Põhja-Iirimaale

Kui juuni alguses sai Eesti naiste jalgpallikoondis MM-valikmängus koduväljakul Põhja-Iirimaast 2:1 jagu, siis võõrsil jäädi samale vastasele alla 0:3.

Esimene poolaeg lõppes väravateta, kuid Helen McKenna 53. ja 62. minuti tabamused viisid põhja-iirlannad 2:0 ette, kolmanda värava lisas 69. minutil Julie Nelson.

"Olen väga pettunud," tunnistas naiste koondise juhendaja Keith Boanas. "Põhja-Iirimaa esitus ei olnud parem sellest, mida nad Tallinnas näitasid, meie aga esinesime alla oma võimete. Mul on väga raske leida põhjust, miks see nii oli. Olime praktiliselt terve mängu surve all, võistkonna tase oli meie võimetest palju-palju madalam."

"Kui midagi positiivset otsida, siis see, kuidas Põhja-Iirimaa koondis võitu tähistas, nägi välja, nagu nad oleksid äsja MM-tiitli võitnud. Nende jaoks oli see mäng väga tähtis ja võit, eriti pärast kaotust Tallinnas, ülioluline. See oli kompliment ka meie võistkonnale - vastased ootavad meilt juba kõrget taset," selgitas Boanas.

Järgmise MM-valikmängu peab Eesti koondis 22. augustil kell 16:00, kui A. Le Coq Arenal on vastaseks Horvaatia. Pääsme kohtumisele maksab 25 krooni ning neid on võimalik osta Piletilevist.