14

03.2010

15:34

Naiste järelkasvukoondis mängib 3. koha peale Türgiga

Eesti naiste järelkasvukoondis kaotas Sotšis toimuva U-19 esinduste turniiri poolfinaalis Venemaale 0:4 ning mängib Türgiga 3. koha peale.

Teel poolfinaali Ukraina alistanud eestlannadel ei jätkunud jõudu, et teist üllatust valmistada. "Jäime esimesel poolajal 0:3 kaotusseisu, ärkasime alles teiseks poolajaks, aga see oli liiga hilja," tunnistas Eesti noori juhendav Keith Boanas.

Kui algselt pidi Eesti poolfinaalis kohtuma Hiinaga, siis hiinlannad mängisid hoopis teises poolfinaalis Türgiga ja võitsid 3:0. Türgi on Eesti vastaseks teisipäevases 3.-4. koha matšis.

Eesti järelkasvukoondis Ukraina vastu: Getter Laar (Annika Pajupuu), Sirje Roops (Kadre Päri), Anete Paulus(Agne Rauba), Saskia Sonnberg, Triinu Esken (Saron Läänmäe), Tiina Trutsi (Liis Lepik), Kairi Himanen (Triinu Olm), Liivi Sõrmus, Liis Emajõe, Signy Aarna, Katrin Loo (Liisi Sakala).

Eesti koondise mängud turniiril:
6. märts: Venemaa - Eesti 3:1 (Eesti värav: Katrin Loo)
10. märts: Valgevene - Eesti 1:1 (Eesti värav: Signy Aarna)
12. märts: veerandfinaal Ukraina - Eesti 2:2 (Eesti väravad: Signy Aarna, Katrin Loo), penaltid 4:5
14. märts: poolfinaal Venemaa - Eesti 4:0
16. märts: 3.-4. koha kohtumine Türgi - Eesti