01

06.2021

23:22

Meeste koondis alistas Leedu ja asus Balti turniiri juhtima

Eesti meeste koondis pidas täna Balti turniiri esimese mängu, kui Vilniuses võideti 1:0 Leedut.

Esimene poolaeg möödus tasavägiselt ja võimalusi sündis mõlemale meeskonnale. Paaril korral tekkis teravamaid olukordi, kuid esimene poolaeg lõppes väravateta.

Eesti alustas teist poolaega kindlameelselt. Vladislav Kreidast alanud hea söödumäng jätkus kapten Konstantin Vassiljevi tsenderdusega vastaste värava alla, mille Henri Anier viimistles 59. minutil suurepärase tabamusega 1:0 võiduväravaks.

Võit Leedu üle viis Eesti koondise Balti turniiri juhtima. Järgmine turniiri mäng toimub lähinaabrite Läti ja Leedu vahel 4. juunil Riias. Eesti koondis lõpetab Balti turniiri kodumänguga Läti vastu, kui 10. juunil kell 19 pannakse pall mängu Tallinnas A. Le Coq Arenal.