15

06.2015

18:24

Mängiti U-19 koondiste Balti turniiri avavoor

Täna algas Lõuna-Eestis U-19 koondiste Balti turniir. Avamängus tegid Läti ja Soome Tehvandi staadionil väravateta viigi. Mängu näeb siit uudisest soovi korral ka uuesti.

Teises mängus läksid kell 18 Võru staadionil vastamisi Eesti ja Leedu. Eestil oli avapoolajal mitmeid häid võimalusi, mis kõik luhtusid, kuni 42. minutil jäime täiesti ootamatult arvulisse vähemusse ja ka 0:1 kaotusseisu.

Teisel poolajal valdas Eesti endiselt initsiatiivi ning Jan Kokla viigistas 61. minutil seisu. Paraku lõid leedulased viimasel minutil teisegi värava ja võitsid mängu 2:1.

Tänase Eesti - Leedu mängu ametlik protokoll. Kohtumist näitas otseülekandena Õhtuleht.ee.

Teise vooru mängud toimuvad teisipäeval ja kell 14:00 algavast mängust Läti vs. Leedu teeb ülekande jalgpall.ee, kohtumine Eesti vs. Soome on alates 18:00 nähtav Õhtuleht.ee vahendusel.